החלפת מודפ + נתב בעקבות המעבר ל 30MBps - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת מודפ + נתב בעקבות המעבר ל 30MBps

amadey

Recommended Posts

אהלן,

לאחרונה עברית ל 30 MBps (בזק + בין לאומי, חיבור בעזרת חייגן).

בעקבות זאת אני צריך לשדרג את המודם (יש אפשרות לקחת משו אצל בתמורה להתחיבות עסיסית ובמקרה של התנתקות - ההחזר עבור המודם יבוטל) + רוטאר תקן N ( כרגע יש לי את linksys WRT54GL- נתב מעולה ממש מרוצה ממנו אבל לא תומך בתקן N).

יש המלצות למודם טוב ויציב? ( הזבל של תמיד עוסה בעיות במשכת ה IP)

בנוסף המלצה לנתב איכותי. (אחרי ה LINKSYS שיש לי אותו 5 שנים, יש לי סוג של רמה מסוימת שאני מצפה ממנה מהנתב החדש בעיקר בכל הנושא של ניהול התקנים המחוברים לנתב, פתחית פורטים קלה, ממשק נוח לשימוש והגדרה פשוטה של כול הפונקציות של הנתב).

בנוסף אני מחפש כרטיס -תקן N ( חיבור PCI-E X1 \PCI)

תקציב:

מודם : 600 ש"ח +- ( רצוי שהמודם יתמוך ב 100 MBps ומעלה כי אני לא מעונין לשדרג מודם כול פעם שאני מעלה את מהירות האינטרנט)

נתב - 300 ש"ח +- (10\100\1000)

כרטיס - 200 ש"ח -+

תודה

עריכה: יש למשהו ניסיון עם הזמנת מודם VDSL מחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מזמין מודם adsl מחו"ל מהסיבה הפשוטה שזה כסף שהולך 100% לאיבוד

אם אתה חושב שכנראה תישאר בבזק לתקופה הקרובה הייתי לוקח את המודם שלהם ואם לו פשוט תעבר להוט כי חבל על הכסף

לגבי הנתב הייתי הולך על tp-link1043 ואם אתה רוצה להשקיע לך על linksyse3000/4000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 30 מגה מדובר במודם בטכנולוגיית VDSL, אין ברירה וחייב להחליף את המודם הקיים שלך.

לגבי הTPLINK, לא יתן לך מענה מי יודע מה, בPPPOE המהירות מקסימלית WAN-LAN שלו היא בסביבות ה 40-50 מגה, הייתי משקיע בראוטר חזק ונורמלי של לינקסיס מסדרה 3000 או 4000 שיתנו לך מענה למהירוית גבוהות וגם הרבה יותר טובים ויציבים מהTPLINK, הכל עניין של תקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

לא הייתי מזמין מודם adsl מחו"ל מהסיבה הפשוטה שזה כסף שהולך 100% לאיבוד

אם אתה חושב שכנראה תישאר בבזק לתקופה הקרובה הייתי לוקח את המודם שלהם ואם לו פשוט תעבר להוט כי חבל על הכסף

לגבי הנתב הייתי הולך על tp-link1043 ואם אתה רוצה להשקיע לך על linksyse3000/4000

למה בזבוז כסף? לא יעבוד בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...