פשוט לא מצליח למצוא סמארטפון שיענה על הצרכים שלי - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פשוט לא מצליח למצוא סמארטפון שיענה על הצרכים שלי

full_clip

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש סמארטפון חדש עד 2300 ש"ח

חשוב לי המאפיינים הבאים:

1. לא אפל

2. מעבד כפול ליבה

3. לפחות 16 גי'גה של (עדיפות גדולה ל32)

4. אנרדוראיד

5. הבטחה מהחברה כי הוא ישודרג ל 4.0

6. מסך 4 אינץ' ומטה

עכשיו הבעיה הגדולה שלי פה היא סעיף 6

אני פשוט לא מוצא מכשיר כזה שהמסך שלו = 4 אינץ' ומטה

כולם ענקיים ואני לא רוצה להסתובב עם

התעסקתי עם הגלאקסי S2 והוא עצום ולא נח להחזקה ביד אחד

כל הHTC בשוק הם מינימום 4.3

ולמוטרלה יש את הרייזר שיוצא בקרוב והוא גם 4.3

יהיה עצוב אם בסוף אני אתפשר על זה.

נא עזרתכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האטריקס וה-S1 מכשירים מצוינים, אין לך מה להתבאס.

חוץ מזה, אם אתה לא צריך את המכשיר ברגע זה, אתה לא חייב לקנות. בטוח שיתחררו עם הזמן עוד סמארטפוני 4" עם ICS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאסה היא לא על המכשיר

אלה שבעוד חודשיים שלושה כולם יסתובבו פה עם מכשירי 4 .

בכל מקרה עזרת מאוד

אני אנסה למשוך עוד קצת זמן ולהיות עם היד על הדופק

נראה מה יוליד יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאסה היא לא על המכשיר

אלה שבעוד חודשיים שלושה כולם יסתובבו פה עם מכשירי 4 .

בכל מקרה עזרת מאוד

אני אנסה למשוך עוד קצת זמן ולהיות עם היד על הדופק

נראה מה יוליד יום.

כמעט כל מכשיר שניתן לצרוב לו רומים ייש לו חומרה מודרנית, יקבל ICS. השאלה היא רק אם יהיה מדובר על עדכון רשמי - ואם זה משנה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה

הבאים מפריעים לי:

1.אני יודע שהמעבד שלו לא כפול ליבה או שאני טועה פה?

2.חריגה קלה מהתקציב

3. הוא לא קצת מפגר טכנולוגית יחסית לשאר? מבחינת איכות מסך לפחות?

4. הוא מגיע עם של 320 מגה ואז אני אצטרך להוציא עוד כסף על כרטיס

עם כל מה שרשמתי לא נראה לי שהוא שווה 2400 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד אכן רק עם ליבה אחת, ואני מניח שבאופן כללי הוא קצת מפגר טכנולוגית, בכל זאת זה לא flagship והוא גם יצא לפני זמן מה, אבל אין לי מושג אם המסך שלו גרוע או לא.

לגבי המחיר: אם לא אכפת לך להזמין מחו"ל, בדיקה קצרה ב-handtec מראה שאם תזמין משם הוא יעלה לך אחרי משלוח, מע"מ ומכס באיזור 1700 שקל, קצת פחות מהמחיר שמציעים בו את ה-arc (מצד שני, המסך של ה-arc גדול אז אולי ממילא לא תרצה אותו).

רוב טלפוני האנדרואיד החדשים יוצאים עם מסכים גדולים מ-4 אינץ', אז זו קצת בעיה.

אם אתה רוצה טלפון חדש (עם נניח שתי ליבות), עם אנדרואיד ועד 4 אינץ', אז תנסה לבדוק משהו מהאופציות הבאות (תוצאות דף חיפוש של gsmarena)

http://www.gsmarena.com/results.php3?sName=&idMaker=0&idAvailability=0&YearAnnounced=0&nPriceLow=0&nPriceHigh=0&idCurrency=0&idFormFactor=0&idDualSIM=0&idQwerty=0&HeightMax=0&WidthMax=0&ThicknessMax=0&WeightMax=0&idOS=11&nminCPUMHz=0&nCPUCores=2&nminRAMMB=0&nminInternalStorageMB=0&idExpansionCard=0&idDisplay=0&nminDisplayX=0&nminDisplayY=0&nmaxDisplayX=0&nmaxDisplayY=0&fminDisplaySize=3.4&fmaxDisplaySize=4.0&nPixelDensity=0&idDisplayTech=0&idTouchscreen=0&idAccelerometer=0&id35mm=0&idCamera=0&idCameraFlash=0&idVideoRecorder=0&idSecondaryCamera=0&idGPS=0&bWLAN=0&bEDGE=0&bGPRS=0&idBluetooth=0&bIR=0&bEmail=0&bWAP=0&bJava=0&idRadio=0&bMMS=0&idRingtones=0&sColor=&StandBy=0&TalkTime=0&sFreeText=

אבל אני לא יודע מה מאלה זמין בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האטריקס וה-S1 מכשירים מצוינים, אין לך מה להתבאס.

חוץ מזה, אם אתה לא צריך את המכשיר ברגע זה, אתה לא חייב לקנות. בטוח שיתחררו עם הזמן עוד סמארטפוני 4" עם ICS.

לא יודע מאיפה הבאת את זה..

האטריקס חרא של מכשיר, מנסיון יומיומי, מלא תקלות (ואני לא מדבר על מכשיר אחד, כמעט כל אחד שנמכר חוזר אחרי כמה זמן למעבדה/ביטול עסקה). גם מעבודה איתו הוא פשוט לא כיפי, לא זורם, תצוגה מגעילה וצבעים דהויים ומכוערים. עולה כמו 2 ומגיב כמו defy.

ובקשר לגלקסי 1... מכשיר ישן שאני בספק אם ירצה את פותח הת'רד שמעוניין בסמרטפון מתקדם ואם הוא ירכוש את הגלקסי הראשון יקבל סמרטפון שהיה מתקדם.. לפני שנה+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האטריקס הוא אכזבה, זה מכשיר שמלא בזבל של מוטורולה שמאט והורס את המכשיר, בשביל לעשות לו bootloader פרוץ\פתוח צריך לשבת על זה, זה לא פשוט כמו במכשירי סמסונג.

גלקסי מיני הוא מכשיר שהוא שווה ערך לACE, הוא גם לא מתקרב למה שהבחור פה מחפש.

הגלקסי S1 הוא מכשיר מעולה, תעיף ממנו את כל הזבל של סמסונג אתה תהנה מהמכשיר, אבל יש לו כמה חסרונות שלי אישית וגם לך אני מניח שיפריעו.

1. אין פלאש במצלמה

2. זיכרון מכשיר נמוך מידי.

במכשירי האנדרויד להבדיל מהאייפון ניצול הראם במכשיר הוא גרוע, בשימוש ישאר לך משהו כמו 100-150 ראם פנוי שבאייפון זה 300+, אבל זה בגלל התוכנה שיודעת לנצל באופן טוב יותר את המכשיר.

ואתה תרגיש לאגים מידי פעם.

הגלקסי 2 בא עם 1GB זכרון אז פה פחות תרגיש, אבל רק נקודה למחשבה אם אתה בונה על הS1.

תשמע מכשיר לביקוש שלך עם מסך 4 אינץ הוא קצת בעייתי.

ה4.3" זה לא שינוי כזה גדול. כן זה מורגש אבל עוד לא נתקלתי במכשיר 4.3 שלא נכנס לכיס ולהחזקה ביד מתרגלים מה לעשות.

אני יודע שהגלקסי 2 לא הכי נוח להחזקה, לכן תבדוק את מכשירי הנקסוס שיש להם את הקימור הזה בגב המכשיר ומאוד מאוד נוח להחזיק אותם.

בנוסף תבדוק את Sensation כן הוא 4.3 אבל יותר נוח מהגלקסי 2, כפול ליבה, ותיהיה בטוח שHTC ימהרו לשדרג לו גרסה לICS.

מבחינת מפרט הוא פחות חזק מהגקלסי 2, אבל בקטנה.

הממשק של הוא מאוד נוח וידידותי אבל גם לצרוב לו רום אחר לא תמיד הכרחי כמו במכשירים של סמסונג.

כרגע אני עם הגלקסי הראשון ויש לי כבר ICS גרסת BETA, כרגע הוא עובד ומאפשר שימוש יום-יומי, הגרסה באמת תיהיה פריצת דרך אבל לצערנו לו במכשירי החד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...