שאלה| יש לי מחשב וירטואלי בLINUX - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| יש לי מחשב וירטואלי בLINUX

yoni279

Recommended Posts

קיצר האייפי הפנימי שלו מתחיל 192 ואני רוצה שהוא יתחיל ב10 איך אפשר לעשות את זה? בVMWARE 6 זה התחיל לי עם 10 פעם ועכשיו עם ב8/7 זה מתחיל ב 192 תודה לעוזרים

(מערכת הפעלה SERVER 11.10)

אתה צריך להגדיר את המכונה הוירטואלית על מצב Bridged בהגדרות , זה יגרום למכונה הוירטואלית להשתמש בחיבור הרשת הפיזי של המחשב שלך לראוטר, והמכונה הוירטואלית תקבל אייפי שונה לגמרי מהDHCP של הראוטר, שונה מהמחש לעשות, כנראה שכרגע זה על מצב NAT או HOST-ONLY,

לא חשוב, מצב גשר הוא המצב הכי טוב למכונות וירטואליות לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום קודם כול תודה לך על דגובתך אך כשאני עושה תמצב הזה אין לי איטרנט כאילו זה מנתק תאיטרנט. ושאני עושה IFCONFIG במקום לירשום תאייפי הפנימי שאני רוצה שזה יתחיל ב10 זה רושם לי איזה מילה כזאת. תודה מראש.

יוני.

(מנתק תאיטרנט במחשב הווירטואלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שהתעכבתי, גם לי יש את הבעיה, אתה צריך לפתוח את התוכנה vmware network manager או התבלבלתי בשם ולשנות איתו לדוגמה את VMNET6 למצב BRIDGED ולבחור את הכרטיס שלך במחשב עבור VMNET6.

רק אחרי זה תגדיר את המכונה להשתמש ב VMNET6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

עשיתי את מה שאמרתה והמצב עדין אותו דבר. אני מבין שיש לך פה הרבה אנשים שזקוקים לעזרה אז זה בסדר שהתעכבתה.

אז בקשר לבעיה שלי זה עדין אותו דבר זה עושה את אותו הבעיה בחרתי בכרטיס שלי וזה אותו דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...