"ביבי בוחן סגירת הטלוויזיה החינוכית" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ביבי בוחן סגירת הטלוויזיה החינוכית"

DarkEnergy

Recommended Posts

"ביבי בוחן סגירת הטלוויזיה החינוכית"

"הטלוויזיה החינוכית מיותרת, מבזבזת כספי ציבור ולא משדרת תכנים חינוכיים", כך אמרו היום (רביעי) גורמים בלשכת ראש הממשלה, בהתייחס לדיווחים לפיהם ראש הממשלה מעכב את מינויו של מנכ"ל הטלוויזיה החינוכית החדש, אלדד קובלנץ "הטלוויזיה החינוכית כבר מזמן לא ממלאת את הייעוד שלשמו היא קמה", אמרו בלשכת ראש הממשלה, "והיא מהווה נטל כלכלי מיותר על הציבור".

כמו כן, רמזו הגורמים כי ראש הממשלה מתכוון לפעול לסגירת הטלוויזיה החינוכית, או הכפפה מבנית מחודשת לרשות השידור. "הכסף שייחסך, כ-100 מיליון שקלים (תקציב הטלוויזיה החינוכית, ט"ש)", אמרו גורמים בשיחה עם וואלה! חדשות, "יושקע במטרות חינוכית כמו הקטנת השתתפות ההורים בחינוך".

http://news.walla.co.il/?w=/6/1879422

כמו שראינו בעבר, לעצומות יש המון כוח, תחתמו: https://www.atzuma.co.il/mytv

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"והיא מהווה נטל כלכלי מיותר על הציבור".

והישיבות לא. והתמיכה במשפחות חרדיות (סליחה, מרובות ילדים) לא.

ומי רוצה לנחש איזה מגזר יהיה הנהנה העיקרי מ-100 מיליון השקלים שיחסכו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיסגרו את ערוץ 1 כבר. אף אחד לא צופה בו חוץ מפנסיונרים ב 6 בבוקר, והוא עולה לכולנו את הדבר המגוחך הזה שנקרא "אגרת טלויזיה".

יחסוך לכולם הרבה יותר מ 100 מיליון שקלים בשנה, במידה ויש כ 700,000 בתי אב בישראל שמחזיקים מקלט ומשלמים אגרה, מדובר על כמעט 350 מיליון שקלים. ידוע שערוץ 1 לא מציע לציבור כלום וכבר מעלה עובש הרבה זמן, אז מעניין אותי לאן התקציב הבומבסטי הזה הולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם סדרות טובות, אין שום סיבה שערוצים כמו 22 או הערוצים השונים של הוט\יס לא יקנו אותם.

מה שכן, טקסים ממלכתיים וכדומה צריכים להיות משודרים בערוץ פתוח אחר.

לגבי ניצול התקציב - יש להעביר את 100 מיליון השקלים להשכלה גבוהה מיידית. מישהו אמר שביתת הסגל הזוטר היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הטלוויזיה החינוכית טוב יהיה אם יסגרו.

זה תקציב שיוצא מתקציב משרד החינוך (!?!?) ולא מועיל בכלום לחינוך.

אתם יודעים איך הערוץ הזה הוקם בכלל? מה הקשר בין העבודה הנוכחית שלו לבין הייעוד המקורי (לשדר לבתי ספר שיעורים ישירות לכיתות)...

בזבוז משווע.

לגבי ערוץ 1 (שזה הרבה הרבה יותר כסף, באזור המיליארד שקל),

והוא עולה לכולנו את הדבר המגוחך הזה שנקרא "אגרת טלויזיה".

אני בספק שאת הכסף הזה תחסוך. אגרת הטלוויזיה היא מס - פשוט מס.

אל תחשוש - גם אם לא יהיה ערוץ 1 יקחו לך את הכסף הזה, פשוט כי המדינה, אם היא רוצה להתקיים ולהחזיק צבא ומערכת וסל תרופות ושרותי רווחה - צריכה מיסים.

לגבי ניצול התקציב - יש להעביר את 100 מיליון השקלים להשכלה גבוהה מיידית. מישהו אמר שביתת הסגל הזוטר היום?

תודה לאל שלא אתה אחראי על חלוקת התקציב - בגלל שהם "צועקים" אז הם היחידים שחסר להם? אני בטוח שיש אנשים שצריכים לבנות תוכניות ויבדקו איפה וכמה ומתי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ערוץ 1 (שזה הרבה הרבה יותר כסף, באזור המיליארד שקל),אני בספק שאת הכסף הזה תחסוך. אגרת הטלוויזיה היא מס - פשוט מס.

אל תחשוש - גם אם לא יהיה ערוץ 1 יקחו לך את הכסף הזה, פשוט כי המדינה, אם היא רוצה להתקיים ולהחזיק צבא ומערכת וסל תרופות ושרותי רווחה - צריכה מיסים.

מס הכנסה- זה מס.

ומס - זה מס.

וביטוח לאומי- מסתבר שגם זה מס.

ופקקטה "אגרת רדיו" בטסט של הרכב- זה מס.

ואגרת - זה בסופו של דבר, גם כן מס.

אחד מהחירטוטים האלו (מבין הרבה דברים אחרים שגם הם כביכול תשלום על שירות מדיני כלשהו, אבל בסופו של יום הם עוד מס גולגולות) באמת שיכול לרדת. ורצוי שאגרת הטלויזיה בהתחלה, לפחות שם הערוץ שכביכול מתופעל מכספי האגרה הזו לא יחסר לאף אחד.

המדינה באמת שיכולה להחזיק את כל מה שהיא צריכה להחזיק עם קצת ניהול נכון של תקציבים, אבל גם זה אין לנו. אז עורמים עוד אגרות שקר, שבסופו של יום, הן סוג של מס חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יכול לרדת - אבל אז המיסים האחרים יעלו.

אי אפשר גם לרצות לקבל חינוך הכי טוב בעולם ובריאות הכי טובה בעולם ורווחה וביטחון וגם צדק חברתי ושלא יהיו מיסים...

אפשר לבטל את רשות השידור ואגרת הטלוויזיה (אני לא בטוח שאני בעד) - אבל אתה תשלם את הכסף עבור השירותים שאתה מקבל מהממשלה במקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שראינו בעבר, לעצומות יש המון כוח, תחתמו:

נראה לי שהתבלבלת בלינק. העצומה ההזויה בלינק שלך טוענת שצריך לשמור בחיים את "רשות השידור", הגוף הביזיוני, העברייני והמאפיונרי הזה.

ברוך שפטרנו מעונשו של זה!

הלוואי אמן בימינו אנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...