ביקורת - Logitech WAVE Keyboard - עמוד 3 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת - Logitech WAVE Keyboard

HilaX3

Recommended Posts

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

רק עכשיו קראתי אחרי שהזמנתי את הסט הזה!!! :nixweiss:

בעקרון חיפשתי בנרות את ה K350 עם הרסיבר unifying וגם כי אני צריך רק מקלדת , יש לי כבר עכבר תותח של לוג'יטק אבל אין אותה בארץ כבר מעל חודש ואני חייב מקלדתי...

בקיצור הזמנתי את הסט הזה ועכשיו אני מגלה שהמקלדת גרועה??? מפספת מקשים??? אני מקליד בהקלדה עיוורת ובמהירות , אני לא יכול להרשות לעצמי כזו מקלדת...

טוב , אין לי כבר ברירה חוץ מלנסות בעצמי ומקס' אמכור אותה או משהו כזה .

אגב , אם מישהו מחפש לקנות את העכבר שמגיע עם הסט הוא מוזמן לפנות אליי בפרטי (רק עכבר , ללא הרסיבר כמובן).

יהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אא

רק עכשיו קראתי אחרי שהזמנתי את הסט הזה!!! :nixweiss:

בעקרון חיפשתי בנרות את ה K350 עם הרסיבר unifying וגם כי אני צריך רק מקלדת , יש לי כבר עכבר תותח של לוג'יטק אבל אין אותה בארץ כבר מעל חודש ואני חייב מקלדתי...

בקיצור הזמנתי את הסט הזה ועכשיו אני מגלה שהמקלדת גרועה??? מפספת מקשים??? אני מקליד בהקלדה עיוורת ובמהירות , אני לא יכול להרשות לעצמי כזו מקלדת...

טוב , אין לי כבר ברירה חוץ מלנסות בעצמי ומקס' אמכור אותה או משהו כזה .

אגב , אם מישהו מחפש לקנות את העכבר שמגיע עם הסט הוא מוזמן לפנות אליי בפרטי (רק עכבר , ללא הרסיבר כמובן).

יהיה בסדר.

לרוב ביקורות נועדו בשביל שיקראו אותם לפני הקנייה..

טוב, אני חושבת שאולי זה לפעמים גם תלוי בבנאדם. ישנם אנשים שהתסדרו עם המקלדת זאת, ויש כאלו שלא.

אני מאלו שלא. לכן כתבתי שהביקורת אישית ואינה באה לסטור דעות של אחרים.

אני מקווה שהיא תהיה טובה לך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקת... למרות שקצת קראתי ביקורות לפני ואמרו שהיא טובה ונוחה...

חבל שרק במקום אחד לא חיפשתי... פורום הבית שלי :)

בכל מקרה ,

אם את מכירה או כל אחד אחר שקורא את הפוסט הזה - מישהו שרוצה למכור את הרסיבר של הסט אז אשמח אם ידבר איתי...

אולי אוכל לתת למישהו מתנה את העכבר וככה יהיה לו שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ההקפצה ,

קיבלתי את המקלדת היום וחשבתי שאני חייב להגיב פה ולתת את הדעה שלי ,

משימוש של כמה שעות , אני חייב להגיד שאמנם אני קצת משוחד כי מהרגע שבו קניתי את העכבר הנוכחי שלי (Performance MX) לפני כשנתיים נהייתי גרופי של מוצרי לוג'יטק ומאז אני תמיד מעדיף מוצרים שלהם אם אפשר ולכן חצי מהבית שלי זה מוצרים של לוג'יטק.

הפעם אחרי שקראתי את חות הדעת שלך ועד היום ממש חששתי שעשיתי שגיאה קריטית עם המקלדת הזו.

אז ככה , הגעתי בידיעה שאני לא הולך לאהוב את המקלדת הזו בגלל מה שקראתי פה אבל תגובתי עכשיו : "וואו!!!" איזו מקלדת נוחה , הייתי בטוח שיהיו איזה יום יומיים הסתגלות ועד אז יהיו כמה פספוסי מקשים אבל ממש לא , מהשניה הראשונה אני מקליד עיוור ואם לא באותה מהירות אז אולי אפילו יותר מהיר , צורת המקלדת ממש נוחה לי , עד היום הייתי עם מקלדת חוטית של לוג'יטק (גם עם מלא פונקציונאליות) ועם ג'ל של 3M שעלה לי איזה 120 ש"ח , היום הורדתי את הג'ל הזה מהשולחן ואני מעביר אותו הלאה , הריפוד של המקלדת ממש מספיק לי.

ועוד משהו שלפחות לי הוא מאד חשוב זה עניין השקט של המקשים , המקלדת הזו ממש שקטה , למעשה מה שעושה את כל ה"רעש" (לא שיש הרבה) זה השולחן עצמו ותיבת התהודה שהוא יוצר , אם אני שם למשל את המקלדת על הברכיים ומקליד אני בעצמי בקושי שומע אותה.

בקיצור עוד הוכחה לכך שביקורות זה תמיד משהו אינדיבידואלי ותמיד כדאי לקרוא כמה ביקורות של אנשים שונים לפני שמגיעים להחלטות.

אגב ,ניסיתי לבדוק גם את עניין איבוד הלחיצות , אני מקליד מאד מהר לדעתי ואת כל הפוסט הזה למשל כתבתי בהקלדה עיוורת במהירות מאד יפה ואין שום איבוד תו , פשוט לא קיים.

הדבר שאני עושה אפילו יותר מהר זה להקליד מספרים (בייחוד הת.ז שלי) על המקשים הנומריים בצד , עשיתי את זה כמה וכמה פעמים על מנת לבדוק ובאף אחד מהפעמים לא היה שום איבוד תו.

הדבר היחיד שאני מאד מקווה לא להתאכזב ממנו זה חיי הסוללות שלה , אם זה באמת חצי שנה אז אני מסופק , אם פחות אז קצת פחות מסופק.

כי למשל החיי של העכבר ממש גרועים , בממוצע אני מטעין אותו כל שבוע וחצי , אבל זו כנראה הסיבה שהוא מגיע עם נטענת ואופציה לטעינה.

קצת מאוכזב שלא יצא לי להשיג את ה K350 עם הרסיבר unifying אבל עוד מקלט זה לא סוף העולם , לא חסרות יציאות .

ובשביל המחיר ששילמתי - בכלל (245 על הסט באייבורי בגלל שהטעו אותי ואמרו לי שה K350 במלאי (אני אפילו לא ביקשתי את הפיצוי הזה , הסוכן הציע בעצמו :xyxthumbs: )).

אז זו הדעה שלי - take it or leave it .

לילה טוב לכולנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף, שלגביו אני לא בטוחה אז סלחו לי אם אני טועה, זה מה שיש לך זה את הגרסא המתקדמת יותר של הWAVE.

מה שלי יש זה הWAVE הישנה, ולאחרונה שבדקתי באתר, הם שינו דברים.

הם הורידו הרבה דברים שמראים את התכונות של המקלדת והשאירו מעט מאוד.

אז אולי המקלדות שונות.

ולגבי הרעש.. אני יכולה להקליט את הרעש. כי אם אתה יושב עם המקלדת על הברכיים ולא שומע, אני באמת לא יודעת על איזה מקלדת אתה מדבר. גם כשאני מקלידה לאט אני יכולה לשמוע את המקלדת בצורה רועשת מאוד.

וכמו שמי שמעליי אמר, אשמח לשמוע את חוות הדעת שלך בעוד חודש-חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף, שלגביו אני לא בטוחה אז סלחו לי אם אני טועה, זה מה שיש לך זה את הגרסא המתקדמת יותר של הWAVE.

מה שלי יש זה הWAVE הישנה, ולאחרונה שבדקתי באתר, הם שינו דברים.

הם הורידו הרבה דברים שמראים את התכונות של המקלדת והשאירו מעט מאוד.

אז אולי המקלדות שונות.

ולגבי הרעש.. אני יכולה להקליט את הרעש. כי אם אתה יושב עם המקלדת על הברכיים ולא שומע, אני באמת לא יודעת על איזה מקלדת אתה מדבר. גם כשאני מקלידה לאט אני יכולה לשמוע את המקלדת בצורה רועשת מאוד.

וכמו שמי שמעליי אמר, אשמח לשמוע את חוות הדעת שלך בעוד חודש-חודשיים.

יכול להיות שהם שינו דברים? סך הכל המקלדת הזו כבר קיימת בשוק דיי הרבה שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהם שינו דברים? סך הכל המקלדת הזו כבר קיימת בשוק דיי הרבה שנים...

מה שאני יודעת, זה שכשאני בעבר חיפשתי את המקלדת באתר הרשמתי המקלדת הייתה תחת השם Wave Keyboard.

ועכשיו זה תחת השם K350.יכול להיות שהם שינו דברים, בכל מקרה, אבדוק את זה. אבל הביקורת נשארת ותישאר על הWAVE המקורית.

אברר כמובן לגבי ה-K350 בשביל לא להטעות אנשים - במידה שהמידע נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני יודעת, זה שכשאני בעבר חיפשתי את המקלדת באתר הרשמתי המקלדת הייתה תחת השם Wave Keyboard.

ועכשיו זה תחת השם K350.יכול להיות שהם שינו דברים, בכל מקרה, אבדוק את זה. אבל הביקורת נשארת ותישאר על הWAVE המקורית.

אברר כמובן לגבי ה-K350 בשביל לא להטעות אנשים - במידה שהמידע נכון.

לפי מה שאני יודע ההבדל היחיד בין ה k350 ל wave הוא שיטת השידור , ה WAVE זה התקן הישן של הרסיברים וה 350 זה ממשפחת ה unifying. בכל מקרה הלוואי והייתי מצליח להשיג את ה 350.. מה שלי יש זה ה WAVE (מה שנמכר כסט של המקלדת והעכבר שאין לי מה לעשות איתו כרגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח אם תראי לי בדיוק היכן רשום 3 שנים זמן סוללה? וכמו כן היכן רשום 2.4GHZ?

אני אשמח לראות את זה באתר שלהם, עם יכולת החיפוש (המוגבלת) שלי לא הצלחתי למצוא את הסט הזה משום מה..

הייתה לי את המקלדת הנ"ל, ואני יודע פחות או יותר את האיכויות שלה. ולאחר מכן שדרגתי לדגם הWAVE PRO שעדיפה עליה בהרבה.

אגב, כיום אני עם מקלדת K520 של לוג'יטק יחד עם עכבר PERFORMANCE MX גם הוא של לוג'יטק ומרוצה מכל רגע.

בכל מקרה, קנית אחלה מקלדת, מהחברה שנותנת את שירות הלקוחות(לדעתי) הטוב בעולם! תתחדשי!

טיפ קטן: בכדי לחסוך בכסף על מומלץ לקנות נטענות ללא פריקה עצמית.

יש המון חברות, אבל השתיים שאני ממליץ עליהן הן:

SANYO ENELOOP

GP RECYCO

אחרי שתקני אותם תביני כמה הן מדהימות ביחס לשאר הזבל שיש בשוק(כולל הGP2700 וחברותיה).

מאחר מהחברה עידכנה את האתר (או תיקנה אותו), ניתן לראות בבירור שהתדר של המקלדת זה 2.4GHZ.

מצטערת, פשוט היה לי חשוב להוכיח שהתבססתי על עובדות שקראתי בתוך הביקורת, ולא על השערות מוגזמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עדכון :

חזרתי עכשיו מאירופה ובמקרה בשיטוט באחת החנויות מחשבים שם ראיתי את ה K350 והם שמו מקלדת אחת בחוץ להדגמה.

אז גילוי נאות , המקלדת שראיתי שם היתה זוועתית מבחינת המקשים (רעש וגם אופי ההקלדה) מה שכנראה מסביר את חילוקי הדעות פה. אני אכן מאשר שהיה איזשהו שינוי במקשים של המקלדת כי המקלדת שאני קניתי לא דומה בכלל למקלדת שראיתי שם.

אז כנראה שהתעלומה נפתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הטוב היחיד שיצא לי מהWAVE הזו הוא שקיבלתי MX PERFORMANCE בתור פיצוי עליה.

האם אתה חווה התנהגות מוזרה לפעמים עם העכבר מאז שאתה משתמש ב WAVE?

אני חושב שאיכשהו התדר של המקלדת מתנגש עם התדר של העכבר... אני צריך לבדוק את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...