ביקורת - Logitech WAVE Keyboard - עמוד 2 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת - Logitech WAVE Keyboard

HilaX3

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא משאר המוצרים אני מרוצה, לכן האכזבה מהWAVE היא כל כך גדולה.

אני מסכימה איתך. יש לי שלהם שאני מאוד אוהבת. ושוב, זאת הסיבה העיקרית שבכלל עשיתי את הביקורת. ליתר דיוק, הסיבה היחידיה. כי רציתי שאנשים לא יפלו כשהם רואים סרטונים או ביקורות על המקלדת הזאת.

LOGITECH זאת חברה מעולה ואני ממליצה לכל בנאדם שרק חושב לקנות משהו של החברה הזאת.

חוץ.. מהWAVE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה,

הLOGITECH WAWE היא מקלדת מעולה.

LOGITEH לא חשבון ועשו מקשים שטוחים,ואז כל המקלדת הייתה מסתדרת.

בנוסף עדיין לא הבנתי למה הצורה מהוזרה של המקלדת. אתמול הקלדתי עליה ולא הבנתי

איך זה אמור להיות נוח... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ממאוכזבי הLOGITECH WAVE

מקלדת ממש לא נוחה,המזל שקניתי אותה בזמן שהיה 1+1 באופיס דיפו והיא עלתה לי 170 ש"ח

אחלה מחיר למקלדת הזו. (170).

למרות שהעכבר שלה הוא עכבר פשוט. המחיר של המקלדת הזאת לדעתי מוגזם מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מחיר למקלדת הזו. (170).

למרות שהעכבר שלה הוא עכבר פשוט. המחיר של המקלדת הזאת לדעתי מוגזם מאוד.

טוב, אז אני הייתי מאותם אנשים שראו "מקלדת WAVE במבצע 300 ש"ח", ולאחר מכן בדקו ביקורות באנגלית וסרטונים, וחשבתי שזה מחיר פשוט אדיר לדבר כזה מדהים.

ולבסוף\ התאכזבתי. באותו מחר יכולתי להסתפק במקלדת פשוטה ועכבר מקצועי.

טוב, בקרוב אוסיף לביקורת את עניין התדר. שבדקתי אותו לאחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז אני הייתי מאותם אנשים שראו "מקלדת WAVE במבצע 300 ש"ח", ולאחר מכן בדקו ביקורות באנגלית וסרטונים, וחשבתי שזה מחיר פשוט אדיר לדבר כזה מדהים.

ולבסוף\ התאכזבתי. באותו מחר יכולתי להסתפק במקלדת פשוטה ועכבר מקצועי.

טוב, בקרוב אוסיף לביקורת את עניין התדר. שבדקתי אותו לאחרונה.

התדר הוא 2.4HZ עם אני לא טועה. למרות שאני לא מבין גדול בסטים אלחוטיים.

וכן ב300 ש"ח יכולת לקנות לך מקלדת אמינה ועכבר מקצועי. המקלדת הזאת היא בזובוז וזאת הסיבה

שאני בחיים לא ימליץ עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

תכונות :

המקלדת מציעה תדר של 2.4 GHZ, המאפשר גמישות עם מרחק המקלדת מן רסיבר.

חיסרון נוסף, שעצבן אותי רבות, הוא חיסון הנורה של הCaps Lock שבהחלט הופך את המעבר מעברית לאנגלית למגושם יותר.

מה לוג'יטק הבטיחו, ומה כמובן לא נקבל

שלא תחשבו שיש לי משהו נגד לוג'יטק, להפך, זאת החברה האהובה עליי. יש ברשותי מוצרים נוספים שלהם ומהם אני נהנת נורא. הייתה זאת פשוט הWAVE שאיכזבה אותי קשה. ועכשיו, לפני הסיכום, מה לוג'יטק הבטיחה לנו במקלדת הזו, ומה היה בכלל הגזמה מוקצנת ביותר.

• · חיי עד 3 שנים, "המקלדת והעכבר כ"כ חוסכי אנרגיה שאתה עלול בכלל לשכוח שהם משתמשים בבטריות."

זה מה שלוג'יטק הבטיחה, אך אחרי 3 חודשים עם העכבר, וחצי שנה עם המקלדת, נאלצתי כבר לרוץ ולחפש בטריות חדשות. אורך הסוללה האלו אינם אפילו חצי מהמובטח.

• · נוחות מריבית.

כפי שכבר קראתם, הנוחות של העכבר עומדת בהחלט בהטחתה, והעכבר לא איכזב אותי בכלל. אך נוחות המקלדת הייתה מאוד.

· תדר גמיש.

לוג'יטק בהחלט עמדה בזה. יכולתי להשתמש במקלדת במיטתי שרחוקה מעט מן השולחן, ויכולתי אף להניח את הרסיבר תחת השולחן ועדיין לקבל תגובה מהירה.

• · מיני רסיבר.

הרסיבר כמובן שאינו קטן. בשימוש למחשבים שולחניים הוא אינו מפריע, ונשאר בפינתו על השולחן. אך בשימוש בלפטופים, יכול הרסיבר לעשות בעיות למשתמש שנע רבה עם הנייד.

לסיכום

יתרונות -

- המקלדת מעוצבת בצורה נוחה לידיים.

- המקלדת יפה. אין מה לעשות.

- העכבר מאוד נוח.

- תדר גמיש.

- מקשי קיצור נוחים לשימוש.

- דרייבר קל להתקנה.

- עיצוב חזק. אינה מאבדת מקשים בנפילה.

חסרונות -

- אינה מתאימה לגיימרים.

- שימוש ממושך מכאיב באצבעות.

- חיי קצרים.

- צריך כוח ללחוץ על המקשים.

- מקשים גבוהים מידי.

לסיכום, המקלדת שווה את המחיר שלה. היא אינה נועדה לגיימרים ואינה עומדת בהרבה ממה שמצופה. אך במחיר של 300 ש"ח למקלדת והעכבר, היא שווה זו. זאת מקלדת עמידה, ויפה שיכולה להשתלב נהדר עם ציוד היקפי שחור.

מהירות התגובה סבירה לאלו בעלי האצבעות החזקות ומשטח הגומי המיוחד בהחלט מקל על היד.

העכבר לדעתי היה שווה הכל. הוא נוח ושווה את מחירו יחד עם המקלדת.

אך לאלו המחפשים ריגוש במשחקים, ולא רוצים לדאוג להקלדה שלהם או למהירות התגובה שלהם במשחקים, לא הייתי ממליצה.

אם אתם שואלים אותי בכללי אם הייתי ממליצה, בלי קשר למי?

התשובה הייתה – לא.

*הביקורת הינה אישית, ולא באה לסטור דעות של אנשים אחרים. בחירתכם אם לקבל דעה זו או לא.

האם היא נראת נחמד בחדר? תסתכלו איך היא נראת אצלי, ותשפטו -

http://i306.photobucket.com/albums/nn272/DarkYokoX3/IMG_0388.jpg

נראה לי התבלבלת קלות.. ואת מטעה גם אחרים.

שימי לב כי יש שלושה אופציות לקניית המקלדת WAVE האלחוטית:

הסט שהבאת כאן שנקרא WAVE ומגיע עם מקלט רגיל(לא מוצהר כ2.4, למרות שבפועל ככל הנראה הוא כן אך לא וודאי) ועכבר פשוט יחסית, זמן מוצהר למקלדת כ15 חודשים:

http://www.amazon.com/Logitech-Cordless-Desktop-Wave-Set/dp/product-description/B000TKHGL2/ref=dp_proddesc_0?ie=UTF8&n=172282&s=electronics

הסט שנקרא wave pro שמגיע עם מקלט 2.4GHZ בגודל רגיל ועם עכבר MX1100, וזמן מוצהר למקלדת בלבד הוא כשלוש שנים.

http://www.logitech.com/en-gb/keyboards/keyboard-mice-combos/devices/4677

והאופציה השלישית היא לקנות את המקלדת K350 אשר מגיעה עם מקלט זעיר 2.4GHZ ויכולת להסתנכרן עם עוד מגוון מוצרי לוגיטק, לוג'יטק מצהירה כי זמן הסוללה שלה מחזיק 3 שנים.

http://www.logitech.com/en-us/keyboards/keyboard/devices/wireless-keyboard-k350

את טוענת כי לוג'יטק הבטיחו ולא קיימו, אז זהו, שהם לא הבטיחו. ככל הנראה הטעו אותך במקום שרכשת את המוצר, אחרת לא רואה סיבה למה רשמת כאלו דברים. :nixweiss:

חוץ מכמה טעויות של חוסר דיוק בעובדות אחלה סקירה! ממש נהנתי לקרוא. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק סוגשל הבטחות, בזה אני צריכה לדייק.זה פשוט מה שלוג'יטק רשמה באתרה כזמן של "בערך". אבל עדיין זה לא התקרב אפילו למה שהם אמרו "בערך."

וכשאני עשיתי את הביקורת, קראתי אך ורק בלוג'יטק, באתר הרשמי, על המקלדת שיש ברשותי.

וגם שם - ועל הקופסא - אומרים שאצטרך להחליף אחרי זמן ממושך. כמובן שנאלצתי אחרי זמן קצר. לא ביססתי שום דבר ממה שכתבתי על ניחושים, קראתי הכל, ובדקתי הכל על המקלדת שיש ברשותי.

את זמן הסוללה בדקתי בעצמי, שוב, ולא סתם זרקתי מספר לאוויר.

ובנוגע למקלט, רשום באתר שהסט של הלוג'יטק מגיע על מקלט של 2.4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח אם תראי לי בדיוק היכן רשום 3 שנים זמן סוללה? וכמו כן היכן רשום 2.4GHZ?

אני אשמח לראות את זה באתר שלהם, עם יכולת החיפוש (המוגבלת) שלי לא הצלחתי למצוא את הסט הזה משום מה..

הייתה לי את המקלדת הנ"ל, ואני יודע פחות או יותר את האיכויות שלה. ולאחר מכן שדרגתי לדגם הWAVE PRO שעדיפה עליה בהרבה.

אגב, כיום אני עם מקלדת K520 של לוג'יטק יחד עם עכבר PERFORMANCE MX גם הוא של לוג'יטק ומרוצה מכל רגע.

בכל מקרה, קנית אחלה מקלדת, מהחברה שנותנת את שירות הלקוחות(לדעתי) הטוב בעולם! תתחדשי!

טיפ קטן: בכדי לחסוך בכסף על מומלץ לקנות נטענות ללא פריקה עצמית.

יש המון חברות, אבל השתיים שאני ממליץ עליהן הן:

SANYO ENELOOP

GP RECYCO

אחרי שתקני אותם תביני כמה הן מדהימות ביחס לשאר הזבל שיש בשוק(כולל הGP2700 וחברותיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם שינו את האתר.

אני מתכוונת, אתה צודק, אני מניחה שאני טועה. זמן הבטרייה באמת לא אמור להיות 3 שנים, אלה 15 חודשים למקלדת ו-6 לעכבר.

זה עדיין עומד בטענה שזה לא החזיק המון.

בנוגע לרסיבר, אני בטוחה ב-100% שקראתי באתר שלהם, שכחלק מהתכונות של המקלדת היה גם רסיבר של 2.4.

משהו כרגע לא עובד לי באתר, והם הורידו הרבה דברים וכנראה גם את הדגם שיש לי כרגע ושמו את הדגם החדש יותר.

אבל בכל זאת אודה בזה שטעיתי. תודה רבה שהפנת את תשומת ליבי לזה. אשנה את זה כמובן.

לגבי השלוש שנים, אם תיכנס לאתר שלהם ותבחר השוואה בין מקלדות כשאחד מהמקלדות זה הWAVE, אתה תראה ש "3 years bettery life" אצל הWAVE מסומן ב-V.. כמובן רק בשביל שלא תחשבו שאני ממציאה מספרים. אבל הבנתי שזה 15 חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיית המקשים היא מוכרת, זאת הבעיה העיקרית בגללה אני לא קונה יותר לוג'יטק..

ויתרה מזאת, לאחר ניקוי המקלדות של לוג'יטק, הן פשוט הופכות לקשיחות יותר,

אולי בגלל הטמפ' של המים איתה מנקים.. כמובן שזאת אופציה.

בגדול, האיכות של המקלדות וכלל מוצרי לוג'יטק איכזבו אותי אישית, ובגלל זה אני לא קונה מהם יותר בשנים האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...