תלמיד כיתה ג' היכה את מורתו עד שהתעלפה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תלמיד כיתה ג' היכה את מורתו עד שהתעלפה

Dark_Phantom

Recommended Posts

אני בתור מאמן אומנויות לחימה לא מזלזל גם בילד קטן.

מתאמן אצלי אחד בכיתה ג' בערך, ואתם לא מאמינים כמה כוח יש לילד הקטנטן הזה יחסית למשקל גופו.

חוץ מזה, שלא צריך כוח להפיל מישהו, רק מכה נכונה או מכה שתפגע בטעות במקום מסויים יכולה לגרום לעילפון.

מאמן?

בכל מקרה, רוב הילדים של היום, לא יכולים לעשות שום דבר שהם לא למדו בבית הספר, שלא לדבר על מורה שגדול פי2 ממנו.

ולא רק בכיתה ג'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

שאתה בן 15 וקשה להאמין לזה שאתה מאמן.

והאלימות הזאת מגיעה מהבית, היא גם תעבור לילדים של אותו חידק קטן. מה אפשר לעשות? לא הרבה, אם בכלל.

אותו תלמיד ימשיך להיות אלים, ההורים שלו ימשיכו להיות אלימים והילדים שלו יהיו אלימים. מערכת החינוך לא יכולה לעשות, כמה שהיא תשקיע, ההורים הם בסופו של דבר משפיעים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אני לא עושה את זה עוד בתור עבודה במשרה מלאה....

אני מאמן במועדון שלי.

יותר טוב?

אז כנראה אתה מאמן את עצמך במועדון הזה שלך... או שהמועדון בחינם וזה מועדון לתינוקות, כי אין כזה דבר "מאמן בן 15" אוקיי? טוב, זה לפי מה שאני יודע... אבל נשמח לשמוע איך קיבלת את התואר... מעניין!(באמת שזה לא בנימה של זלזול... זה פשוט מעניין... תמיד שמח לדעת דברים חדשים:) )

לגבי הכתבה הזאת, אז אני די בטוח שניפחו את זה כמו שצריך, כמו שמנפחים תמיד דברים בעיתונים. "מקרים" כאלה תמיד מנפחים... זה חוקיות. היה מקרה מסויים שאני הייתי עד לו שכתבו עליו בעיתון, ואתם לא יכולים להאמין כמה בולשיט כתבו שם, אז אל תאמינו לכל מה שאתם קוראים.

אני מהמר שהילד התחיל לצעוק עליה או משהו, ודחף אותה(וזה לא בסדר באותה המידה כמו להכות!) או משהו, והיא מעדה ונפלה ובגלל זה איבדה את ההכרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, אני מניח שאתה מדריך, לא מאמן.

בשביל להיות מאמן אתה צריך ללמוד בצורה מאורגנת חוץ מאת המקצוע שאתה תדריך בו גם פיזיולוגיה, אנטומיה ופסיכולוגיה ולקבל תעודה שאתה מורשה לעסוק בזה ממוסד המחלק תעודות כאלה (וינגייט לדוגמא). אתה יכול להדריך ילדים אם המאמן שלך חושב שאתה מתאים... לא משהו רשמי. אם אני טועה ואתה מאמן "כשר" אז באמת כל הכבוד.

לעניין, בוודאי שהעיתונות ניפחה את הנושא. אם זכור לכם המקרה של מאור חנש (חבר שלי) שנפצע כשנפל ממכונית נוסעת, אז בעיתונים ובתקשורת נאמרו ונכתבו הרבה מאוד דברים לא נכונים ומטעים...

צריך לקחת את מה שקוראים בעיתון בעירבון מוגבל. למה? כי התקשורת לא אובייקטיבית. יש לה מטרה והיא להרוויח כסף. כסף היא עושה על ידי הקמת רעש גדול מכל מקרה קטן.

לתשומת ליבכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...