כיצד אפשר להתגבר על בעיית ההמרה הכפולה/משולשת של פייפאל וחברת האשראי כ.א.ל? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד אפשר להתגבר על בעיית ההמרה הכפולה/משולשת של פייפאל וחברת האשראי כ.א.ל?

ofirr

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1) להוציא אמריקן אקספרס (אם יש אפשרות לאחד עסקי ללא דמי כרטיס - עוד יותר טוב)

2) לחבר את הכרטיס לחשבון הpaypal

3) להגדיר לpaypal לחייב את הכרטיס במטבע המקור בלבד

באופן זה העמלה היחידה שתיגבה תהיה העמלה של אמריקן אקספרס, שלרוב נמוכה מזו של ויזה, ונמוכה משמעותית מזו של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לקבל תשובה האם הכרטיס ויזה FREE של לאומי כארד עולה כסף והאם לקוח בנק דיסקונט (שעובדים עם כ.א.ל) יכול להוציא כרטיס כזה?? ואם הוא עולה כסף/דמי מנוי האם יש הנחה לחיילים?

כנ"ל לגבי אמריקן אקספרס, יש דמי מנוי חודשיים? עלות רישום ? האם זה נקרא כרטיס אשראי חוץ בנקאי?

נציג של לאומי-קארד הגיב כאן אך לא ציין מה ערך העמלה שהם גובים. מזערית זה יחסי, יחסי למה?

ואם אפשר לסכם מה האפשרויות?

א. אמריקן אקספרס.

ב. להגדיר בpaypal לחייב בדולרים ואז ההמרה היחידה שתתבצע היא בחברת כרטיס האשראי מדולרים לשקלים. (וכך חוסרים המרה אחת בפייפל והמרה כפולה בחברת האשראי).

ג. VISA FREE שזה בעצם כרטיס אשראי חוץ בנקאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבעלים הגאה של כרטיס FREE מזה מספר שנים

הכרטיס ניתן ללקוחות כל הבנקים (חוץ בנקאי). בזמנו היה תנאי שהם מנפיקים אותו רק ללקוח שיש לו כבר כרטיס אשראי, לא יודע מה הדרישות היום, לדעתי הם עשו את זה על מנת לצמצם את הסיכון בהנפקה.

הכרטיס כשמו הוא חינם וחופשי מכל עמלה. אתה מתחייב להוציא את דפי הפירוט באינטרנט וככה אין להם עלויות משלוח. בנוסף אתה לא משתתף בשום מבצעי נקודות או הטבות אחרות.

כמו שכתבתי יש לי את הכרטיס כבר כמה שנים והשתמשתי בו בלי שום בעיה גם בחו"ל. ירדן, הודו, ארה"ב.

זה כרטיס ויזה רגיל לכל דבר ואני מאוד ממליץ עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ כל הכרטיסים אותו הדבר אבל בחו"ל כמו למשל במזרח יש המון מקומות שמכבדים רק ויזה או מסטרקארד

חבל לקחת כרטיס שמראש עשוי להיות מוגבל בשימוש בחו"ל.

לא אמרתי להשתמש באמקס לנסיעות לחו"ל. אמרתי לקשר אותו לחשבון הpaypal. שיהיה לך גם ויזה מלבדו, זה לא מפריע (גם ככה אין שום בעיה להוציא כרטיס שלא עולה עמלה חודשית קבועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה. המון תגובות.

אבל מה שורה תחתונה? להוציא דיינרס-אקספרס? להוציא כרטיס FREE ואם כן של איזה חברה או שזה לא משנה? מה עדיף?

על הכרטיס הנ"ל אין עמלות בחברת כרטיס האשראי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם, לאומי קארד על כלל כרטיסיה אינה גובה עמלה כשמדובר במטבע ישראלי. על עסקה שבוצעה במטבע זר, יש עמלת המרה מזערית.

אלא אם כן השתנה משהו בזמן האחרון, אין לי שמץ של מושג מאיפה הטענה הזו מגיעה. לאומי קארד ועוד איך לקחה ממני עמלה על עסקת "חו"ל " במטבע ישראלי. העמלה במקרה של דולרים היא אכן נמוכה (0.5 אחוז). אני אישית הגדרתי בפייפל לגבות בדולרים וכך אני משלם רק חצי אחוז עמלת המרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין למעשה כמעט עסקות חו"ל במטבע ישראלי

אני יכול לחשוב על פייפל שקלים בתור עסקת חו"ל במטבע ישראלי

בבתי כלבו בניו יורק הציעו לי ברגע התשלום אופציה של תשלום בשקלים במקום בדולרים, לדעתי עדיף לסרב. יתכן והם סולקים דרך פייפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבתי כלבו בניו יורק הציעו לי ברגע התשלום אופציה של תשלום בשקלים במקום בדולרים, לדעתי עדיף לסרב. יתכן והם סולקים דרך פייפל.

זה לא משנה דרך מי הם סולקים. תמיד עדיף לסרב. הרי הם לא ימירו לך לפי היציג, אלא יגבו לפחות עמלה כלשהי. והויזה תגבה את העמלה שלה בנוסף, אז בבירור תצא מופסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם כן השתנה משהו בזמן האחרון, אין לי שמץ של מושג מאיפה הטענה הזו מגיעה. לאומי קארד ועוד איך לקחה ממני עמלה על עסקת "חו"ל " במטבע ישראלי. העמלה במקרה של דולרים היא אכן נמוכה (0.5 אחוז). אני אישית הגדרתי בפייפל לגבות בדולרים וכך אני משלם רק חצי אחוז עמלת המרה.

תחת איזו לשונית אתה מגדיר את זה?

האם זה בבחירה ש"חברת האשראי תבצע את ההמרה" ולא פייפל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה הפתרון למכה?

לבחור באופציה שחברת האשראי תבצע את ההמרה - זה בעצם אומר שהחשבון יחוייב בדולרים .

לא פתיחת דיינרס-אקספרס / VISA FREE כלשהו? אני מחפש פתרון ארוך טווח.

כי אנשים העלו כאן רעיונות אבל שביקשתי את הדרך לביצוע והסבר מפורט יותר אף אחד לא הגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...