אחרי חישוב הגעתי למסקנה ש... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי חישוב הגעתי למסקנה ש...

unknown

Recommended Posts

למי שיש לו ממיר דיגיטלי הרבה יותר משתלם לו לעשות בכבלים מ-adsl(אפילו שהוא יותר מהיר, בינתיים...) בגלל שב-4 עד 6 חודשים ראשונים הוא משלם בין 175 ל-220 ש"ח לחודש(אם לא מתחשבים בכך שהספקיות נותנות הנחה בהתחלה), ועוד תיקחו בחשבון שבחודשים הראשונים של wow והספקיות נתנו מחירים איומים לשירות adsl והכבלים מתחילים עם מחירים זהים לאלה של ה-adsl, אני בטוח שבמשך החודשים שאנשים מקבלים הנחה של חצי מחיר השירות יוזל וישתפר משמעותית ויהיו חבילות מהירות יותר.

ראיתם בהתחלה כמה תקלות היו ב-adsl, חברות הכבלים לא מתכוונות לעשות את אותה טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנראה לי פה מאד מאד מוזר זה ההבדל בתשלום הקבוע לערוצי זהב... עבור 150Kbps משלמים 109 ש"ח (לפני הנחה של מנויים) ועל 750Kbps משלמים 119 ש"ח ?? איפה ההגיון ? איפה הפרופורציות ? על מהירות פי 5 יותר גבוהה משלמים רק 10 ש"ח לחודש יותר ?? (ואני לא מדבר כרגע על ההבדל שיהיה מבחינת התשלום לספקית האינטרנט). הייתי מצפה שהחבילה של 150Kbps תעלה 60 ש"ח לחודש. היא לא שווה יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

מה שנראה לי פה מאד מאד מוזר זה ההבדל בתשלום הקבוע לערוצי זהב... עבור 150Kbps משלמים 109 ש"ח (לפני הנחה של מנויים) ועל 750Kbps משלמים 119 ש"ח ?? איפה ההגיון ? איפה הפרופורציות ? על מהירות פי 5 יותר גבוהה משלמים רק 10 ש"ח לחודש יותר ?? (ואני לא מדבר כרגע על ההבדל שיהיה מבחינת התשלום לספקית האינטרנט). הייתי מצפה שהחבילה של 150Kbps תעלה 60 ש"ח לחודש. היא לא שווה יותר מזה.

תוסיף את זה לזה שבחבילות של הכלבים קצבי העלאה(UPLOAD) הרבה יותר איטיים ביחס לאלה של נזק ולחלוקת החבילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי אומר שקצבי ההעלאה הרבה יותר איטיים, כי קצב ההעלאה בחבילת ה0.75mbit זהה לקצב ההעלאה בחבילת 1.5mbit של נזק, והתשלום לספק/חברת כבלים זול יותר מהתשלום עבור ADSL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...