רק אני חושב ש-siri זה פשוט מיותר? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק אני חושב ש-siri זה פשוט מיותר?

ballcall2

Recommended Posts

כשאני חושב על זה פשוט לא יותר ממגניב. אז נכון, אפשר להגיד לה כל מיני פקודות וזה מגניב שהיא מבינה אותך, אבל זה כזה לא פרקטי בסופו של דבר:

- מי אשכרה הולך לדבר אל הטלפון שלו באמצע הרחוב/ משרד? אנשים אחרים יחשבו שאתה :screwy:

- אני קראתי לא מעט תלונות על זה שהיא לא מבינה אותך טוב וצריך לדבר ממש איטי וברור.

- באופן אישי נראה לי יותר קל ופשוט לעשות את מה שאני רוצה בפלאפון (לדוגמא לנווט לכתובת מסוימת) במקום להתחיל להגיד את זה במילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני חושב על זה פשוט לא יותר ממגניב. אז נכון, אפשר להגיד לה כל מיני פקודות וזה מגניב שהיא מבינה אותך, אבל זה כזה לא פרקטי בסופו של דבר:

- מי אשכרה הולך לדבר אל הטלפון שלו באמצע הרחוב/ משרד? אנשים אחרים יחשבו שאתה :screwy:

- אני קראתי לא מעט תלונות על זה שהיא לא מבינה אותך טוב וצריך לדבר ממש איטי וברור.

- באופן אישי נראה לי יותר קל ופשוט לעשות את מה שאני רוצה בפלאפון (לדוגמא לנווט לכתובת מסוימת) במקום להתחיל להגיד את זה במילים.

כיום אתה טוען שזה מיותר. בעוד עשר שנים לא נבין איך הסתדרנו בלי הטכנולוגיה הזו (וכן, הכוונה גם לזו של גוגל) ונצחק על כך שפעם אשכרה השתמשנו בכפתורים.

זו רק ההתחלה... חכה. או כמו שהדודה שאין לי אומרת - "שוועיה, שוועיה...".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורסמה בנענע10 כתבה שנכתבה בפורום iAndroid ,עם היו מוציאים את זה אז הפאנבויס שם היו אומרים שזה הדבר הכי מדהים בעולם .. :kopfpatsch:

:facepalm:

זה בדיוק הלינק שפירסמתי... בכלל טרחת להיכנס אליו?

ואחרי שתקרא את זה אתה תבין שלא מדובר כאן על פאנבוייזם ושהכותב הוא "זונה צרכנית" = עובר לצד הטוב ביותר [ציטוט מהכתבה].

בלי שום קשר, אכן הוציאו כזה. באנדרואיד מובנית מערכת דומה, רק בלי כל הקרקס התקשורתי. בדיון על SGS2 VS 4S פורסם סרטון השוואה, ובו (בין היתר) יש השוואה בין שתי המערכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חילול הקודש !!!

לא פחות !

:lol:

ALÞHA - ברור שבעוד X שנים כולנו נאמר ......

אבל להציג את זה כפי שרק יודעת ( טוב, עוד כמה כתבות לקק ותדהמה מטעם , בכמה אתרים )

זה כבר סיפור אחר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שנענע פרסמו כתבה כזאת :kopfpatsch:

אני לא מהאלה שמאמינים שבאמת עוד כמה שנים זה יהיה נפוץ- מי ירצה לעזאזל לדבר בכל רם לפלאפון שלו ליד אנשים, זה מגוחך. אני יכול לעשות את בדיוק אותם דברים באותה מהירות בלי שכל העולם ידע מה אני עושה (הרי אם אני מדבר בכל רם גם אנשים לידי שומעים). לא כל מה שאפל מייצרת מצליח, ויש לאפל דברים שגם נכשלו באופן נחרץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד אבל כל הדיון הוא מיותר משום שסירי קיים, וכל עוד לא המציאו מכונת זמן זה לא ישתנה.

אבל עצם הרעיון של זיהוי קול עדיין לא מפותח והרבה חברות התנסו בו בעבר, חלק יותר טוב חלק פחות טוב אבל עדיין הם לא יצאו בתררם כמו .

למי שיש צורך בזה ימצא בזה תועלת ומי שלא לא.

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי, גם אם התוכנות האלו (Siri וכל השאר) יעילות רק בזמן נסיעה, הן עשו את העבודה שלהן.

כי נניח ואתה באמצע נסיעה בכביש מהיר, ואתה צריך להפעיל במהירות את הGPS כדי שינווט אותך הביתה, זה יהיה בלתי אפשרי בשבילך להפעיל את התוכנה ולהכניס את הכתובת של הבית שלך מבלי לאבד איזה חצי דקה או דקה של הסתכלות על הכביש.

עכשיו, תהיה בטוח שאנשים עושים את זה בזמן נסיעה למרות שזה לא חוקי והכל, אבל תחשוב שבמקום לעשות את כל הפעולות האלו, תצטרך ללחוץ על כפתור אחד בלבד ולהגיד בקול לדוגמא - Take me home וזה יעשה את העבודה בשבילך..

חוץ מזה שתאמין לי שאחרי שאנשים יתרגלו לדבר לפלאפון, זה ממש לא יפריע להם שאנשים יחשבו שהם נראים כמו משוגעים.. אותו דבר אתה יכול להגיד על אנשים שהולכים ברחוב עם אזניית בלוטוס קטנה על האוזן שלא רואים אותה כמעט, ואתה תחשוב שהם הולכים ברחוב ומדברים לעצמם.. אפילו לא לתוך פלאפון

ברגע שהטכנולוגיה הזאת תתפתח תהיה בטוח שישתמשו בה.. ואני דיי בטוח שבסוף הטכנולוגיה הזאת תהיה קיימת בעוד דברים, חוץ מהפלאפון..

סתם הזייה - אבל תחשוב שאתה שוכב במיטה, ואין לך כח לקום כדי לכבות את האור.. ויש לך מכשיר בחדר ששומע אותך ועושה כל מה שתגיד לו: "כבה את האור", והאור יתכבה.. אותו דבר לגבי .. לא תצטרך שלט ולא תצטרך לקום מהמיטה כדי להדליק את הטלוויזיה בערוץ שאתה רוצה.. לא הייתי מתנגד לטכנולוגיה כזאת בבית (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...