תדהמה- סטיב ג'ובס נפטר - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תדהמה- סטיב ג'ובס נפטר

nineball

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבנתי את זה כבר... אתה גם לא יודע שהאייפד זה לא הדבר היחיד שהוא אחראי לו. אז למה אתה נכנס לדברים שאתה לא מבין בהם?

לא, כי אייפון ואיימאק הם בהחלט בבסדר הגודל של פס הייצור.

FFS תפסיקו עם העיוורות והקנאות הזאת, אתם אשכרה שייכים לדת האפל. נכון, ג'ובס עשה כמה דברים מאוד מהפכניים - בעיקר בכל מה שקשור לעיצוב (הן של המכשיר והן של הממשק), אבל טכנולוגית הוא לא היה פורץ דרך. מה שהוא עשה, ומבלי לזלזל, זה לקחת את הטכנולוגיה הקיימת ולהפוך אותה לנחשקת, סקסית.

אני חושב שיש לו חלק משמעותי בהיסטוריה המודרנית של הטכנולוגיה, אבל להשוות אותו לאדיסון או פורד?

אל תשכח שבסופו של דבר הוא לא המציא כלום, הוא לקח דברים קיימים והפך אותם לנחשקים. זה גאונות בהחלט, אבל רחוה מסדר הגודל של המצאת פס הייצור למשל.

מכיוון שכמה משתתפים לא מבינים מה הגדולה של סטיב, אביא את הפטנטים שלו.

הכמות הרבה של הפטנטים החתומים על ידו מראה לאורך השנים עד כמה עמוקה הייתה ידו בעיצוב המכשירים השגורים אצל כל אחד מאיתנו בכיס.

http://www.nytimes.com/interactive/2011/08/24/technology/steve-jobs-patents.html?smid=fb-nytimes

נ.ב- שימו לב תחת Miscellaneous, הזיזו את החץ פעם אחת ימינה ותגלו שהוא עיצב לפרטי פרטים אפילו את המדרגות (והחיבורים שלהן) בחנויות .

שים לב שהפטנטים רשומים בין היתר על שמו, לא על שמו באופן בלעדי. אני בטוח שזה יהיה נכון גם לגבי ביל גייטס ושאר מנכל"י חברות דומות, כיוון שהפטנטים רשומים על שם החברה ומנהליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס הכל שטויות, בן אדם נפטר, עצוב? כן (מלשפחה שלו בעיקר, אני לא מכיר אותו ולא פגשתי אותו מעולם, גם אתם לא אז צאו מהסרט.), מפה ללעשות לו אידיאליזציה זה רחוק מאוד...

בסך הכל הוא בן אדם מוכשר בשיווק, של עצמו בעיקר... נראה לי שאתם מאבדים את הצפון,

אולי לצאת קצת מהבית יעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...