אחרי שהתאכזבנו מאפל - מה לקחת ? - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי שהתאכזבנו מאפל - מה לקחת ?

PayneBack3251

Recommended Posts

אתה יכול להגיד "ממש לא נכון", אבל זו פחות או יותר עובדה.

מה שהבאת פה בהחלט נראה כמו דברים שרצים על - 3GS.

אבל אין מה לעשות, העובדה היא שבזמן שיש לי מכשיר חזק יותר חומרתית מהאייפון 4, הדברים הטובים ביותר שקיימים לאנדרואיד הם כנראה אלו של גיימלופט, סטייל backstab או asphalt, והמכשיר שחלש יותר משלי זוכה לדברים כאלו-

וכאלו-

וגם.... כאלו-

למרות שאני מרוצה מאוד מאנדרואיד כמערכת, ולא מתכנן לעבור לאייפון (לא בגלל קטע מפגר של אנדרואיד VS ושנאה לאפל, אלא פשוט כי אני חושב שאנדרואיד מתאימה יותר למה שאני מחפש), בקטע של משחקים אני רק יכול להסתכל ולאכול את הלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החלק המצחיק הוא שהחלון הזה גדול פי 4 (!) מהגודל האמיתי של המסך שעליו המשחק הזה לכאורה "עובד".. אז כן, המכשיר מריץ אותו. אבל מי יכול/רוצה בכלל לשחק ככה? משחקים כאלה משחקים במחשב. לא בטלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלק המצחיק הוא שהחלון הזה גדול פי 4 (!) מהגודל האמיתי של המסך שעליו המשחק הזה לכאורה "עובד".. אז כן, המכשיר מריץ אותו. אבל מי יכול/רוצה בכלל לשחק ככה? משחקים כאלה משחקים במחשב. לא בטלפון.

חשבתי בדיוק כמוך. עד שביליתי יותר משעה וחצי על infinity blade בלי לשים לב איך הזמן עף, על מסך פקקטה 3.5". תנסה את המשחק, תבין על מה אני מדבר, הממשק שלו בנוי במיוחד למכשירים האלו, זה לא ממשק קלאסי של קונסולה שניסו להדביק למכשיר .

אני רק חושב איזה כיף אדיר זה היה יכול להיות על מסך 4.3" כלשהו, שיש לך יותר שטח בו להעביר את האצבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אתה לא יודע אם הוא יוחלש

וגם אם הוא יוחלש באחוזים ניכרים, הוא עדיין צריך לדחוף הרבה פחות פיקסלים מהIPAD כך שיתכן מאוד שיציג אותם ביצועים בסופו של דבר.

יות מזה, על סמך הטענה הזאת - לא משנה איזה מעבד גרפי יהיה בנקסוס הבא - הוא גם ככה לא ינוצל

הרי 99% ממכשירי האנדרואיד הם עם מעבד גרפי חלש ואף אחד לא ירצה לפתח משחקים שידרשו מעבד גרפי חזק ולהשאיר את שאר משתמשי האנדרואיד כל כך מהר מאחור...

פרגמנטציה זאת בעיה ידועה של אנדוראיד, לאט לאט היא תחלחל גם לאפל, אבל במידה פחותה ואכן השליטה של על מגןן המעבדים שלהם והגרסאות היא מרשימה. עדיין בעליי אייפוד שיקנו מכשיר השנה ישארו מאחור מתישהו מהר יותר, וזה לא משנה מתי זה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...