הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות

KoM

Recommended Posts

Toxin II, הבעיה שלך היא שאתה טכנופוב שחושב כמו טכנופוב. ואני לא משתמש במושג "חנון" כדי שלא תעלב, אבל הכוונה ברורה :)

את רוב האנשים בעולם (ואני דיי מסכים עם המספר "99%" שנזרק קודם) הדברים האלה בכלל לא מעניינים. אין להם מושג איזה מעבד יש להם בטלפון וזה לא מעניין להם את הסבתא. מבחינתך מעבד במהירות 1.2GHz במקום מעבד כפול 1.4GHz זה "דיל ברייקר". מבחינתם זה סינית.

אפל פשוט לא פונים לאנשים כמוך, אתה לא ממש מעניין אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Toxin II, הבעיה שלך היא שאתה טכנופוב שחושב כמו טכנופוב. ואני לא משתמש במושג "חנון" כדי שלא תעלב, אבל הכוונה ברורה :)

את רוב האנשים בעולם (ואני דיי מסכים עם המספר "99%" שנזרק קודם) הדברים האלה בכלל לא מעניינים. אין להם מושג איזה מעבד יש להם בטלפון וזה לא מעניין להם את הסבתא. מבחינתך מעבד במהירות 1.2GHz במקום מעבד כפול 1.4GHz זה "דיל ברייקר". מבחינתם זה סינית.

אפל פשוט לא פונים לאנשים כמוך, אתה לא ממש מעניין אותם.

מי לעזאזל דיבר על מפרט?!?!?! זה לא דיל ברייקר ולא מעניין לי את ה-אתה יודע מה.

דיברתי על מסך גדול יותר ומכשיר דק יותר :|

בדיוק מה שכל משתמש ממוצע כרגע רוצה

לכולם ברור שהמכשיר ישתמש במעבד A5. שזה אחלה וזה, אבל לא מדובר יותר מאשר יישור קו.

המכשיר יתבלט רק אם יזכה לעיצוב חדש, ולמסך גדול יותר. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, toxin, אתה קצת מבלבל.

אייפון 4S יהיה (לפי מיטב השמועות) גרסא מוחלשת של האייפון 4 ("אייפון לעניים")

בעוד שהאייפון 5 עתיד להיות גירסא משודרגת.

אלו היו הספקולציות.

עד שעלה מכשיר בשם 4S, בעל עיצוב זהה לאייפון 4, לאתר של , והוא מתומחר במחיר מלא. לא זול ולא בטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ, בהחלט מראים חוסרי צירתיות ומקוריות במכשיריהם החדשים.

הרגע הכריזו על TOUCH חדש שהצליח לאכזב את כולם. הספקולציות היו לגבי מכשיר עם קישורית סלולרית, בדומה לאייפאד. אלא שאין הבדלים בין המכשיר החדש לבין קודמו, גם לא בעיצוב, למעט אפשרות לקחת אותו בצבע לבן והעובדה שIOS5 מותקן עליו :|

והשניה הם הכריזו על ממשיך דרכו של 4, האייפון 4 אס. עיצוב זהה לחלוטין, טים מנסה להסיט את אכזבת כולם באמצעות משפטים מפוצצים כמו "אבל הוא מהיר פי 17!!!!!!!!!!!!!!!!"

FAIL.

אני מפסיק לצפות בעדכונים. שאפל תשרף.

חח, כמו שאמרתי וכל חברי הפורום פה תקפו אותי. כל האתרים שמעדכנים בלייב מביעים אכזבה קשה.

שלא תגידו שלא אמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שעוד ידובר בזה המון, ואני יודע שזה מאד "מגניב" להגיד שאפל איכזבו ושזה מגוחך, אבל הפעם אין מנוס מזה..... אפל איכזבו ובגדול, כבעל שמאד חיכה ורצה לשדרג לאייפון הבא אני מאוכזב מאד מה"חידושים" שהם פחות מכל מה שהעזו לצפות.

נקודת האור היחידה היא אולי הסוללה שבאמת מרשימה, כל השאר, כולל העיצוב שנשאר אותו דבר אחרי שנה וחצי כמעט פשוט מאכזבים ומותירים את כמובילה עיצובית וקונספטואלית (עזבו אתכם מסירי (??!) ומהענן) כסימן שאלה כזה או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם לא ציפיתי למכשיר שעושה מסאג' ברגליים ומכין קפה, אבל כן ציפיתי לפחות לעיצוב חדש (מסך יותר גדול? יחס גודל מכשיר-גודל מסך יותר טוב? דק יותר?).

מצלמה, מעבד, ומערכת הפעלה זה הבסיס. מבחינתי זה היה מובן מאליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...