חדשות טובות לגבי Fractal Design - מי שקנה, פרסמו את הפרקטל שלכם :) - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדשות טובות לגבי Fractal Design - מי שקנה, פרסמו את הפרקטל שלכם :)

adi518

Recommended Posts

אני היחיד שלא מבין את ההגיון בלסגור מאווררים עם דלת. ופילטרים ביחד עם חריצי צד לא מפולטרים?

בצד יש חריצים שמשם נכנס כל האוויר והזרימת אוויר טובה לפי הביקורות.

זה בדיוק אגב למה קטלו את ה H2 של שאין לו מספיק פתחים בדלת הקדמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתמול שלחתי מייל למישהו שמטפל בעניינים הטכנים של פרקטל בנוגע לצבע הלבן, מה הסיכויי שהוא יצהיב עם הזמן וזאת התשובה שקיבלתי:

The white plastic parts are manufactured with this in mind, so we have tried to avoid this issue by using the right treatment for the , complete with UV protection. Still, it's very difficult to say if it the plastic might turn a little more yellow in color tone over a long period of time, it's not something we've been able to test. This is a know issue though, especially with white plastic parts that are exposed to sunlight for too long, but if you keep the case out of direct sunlight as much as possible I think you will be fine.

למי שזה חשוב לו כמובן. אני אישית חושב שבגלל שזה מארז ב500 שקל, ההשקעה צריכה להספיק לטווח ארוך מהרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני נדחף, אבל כמו שאולי זכור לחלקכם אני שוקל לקנות H2. האם הדלת שלו חונקת לגמרי, או שמדובר בזרימת אוויר "פחות מאופטימלית אך סבירה"?

ה H2 יש לו כל מיני דברים מעצבנים, הוא לא לגמרי גרוע אבל גם לא לגמרי קלע למטרה. מומלץ לראות את הסקירה של OVERCLOCK3D.

שמע ה H2 עולה איזה 500 שקל...הפרקטל יעלה אותו מחיר או יותר ועדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם משווים מארז עם בידוד רעשים למארז רגיל? תסבירו לי מה ההיגיון בזה :nixweiss: כניראה שהם רוצים מארז שקט...

במחירים של ה 690II יש את ה Core 3000 (שעולה בערך כמו ה BASIC) ו (שעולה כמו הגירסה המלאה). שניהם כוללים עיצוב הרבה יותר נקי משל ה 690II (אני למשל מעדיף את העיצוב הזה).

מצד שני הם צפופים יותר (בשביל כרטיס מסך ארוך צריך לפרק את החלק העליון של הדיסקים הקשיחים), יש מקום לרק 2 כוננים של 5.25" ועוד כל מיני דברים בסגנון.

לי נגיד מאוד מפריע שברוב המארזים היום אין 3.5" חיצוני, יש לי פאנל שליטה בגודל הזה והייתי מעדיף להעביר אותו למארז הבא בלי להתחיל לעשות שיפוצים למארז. עם המארזים של FD מגיע מתאם (מה שאין במארזים של , CM, LANCOOL ועוד הרבה חברות שיש להן במחיר הזה).

המחיר של ה K60 עלה בזמן האחרון, את ה K58 בקושי יש בארץ וה K59 לא מארז משהו בהשוואה אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה מסתכם בטעם וריח. ה K60 לא לטעמי בכלל. מבחינתי עוד מארז מכוער עם פח מגולוון נטול צבע מבפנים. ואגב סידור כבלים יותר טוב ? אני חושב שלא.. מכמה שראיתי יש לו כולה שני מקומות להעביר כבלים בזמן שבפרקטל יש לך איזה 5-6 גרומיטים ואין צורך ביותר מ 2 מקומות לכונן 5 ורבע. זאת דעתי בעניין.

חוץ מזה.. K60 עולה 400? תוסיף 90 שקל וקח את זה, תאמין לי אתה תהיה מבסוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...