מתי אפשר להתנתק מספק אינטרנט ללקוחות עם התחייבות? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי אפשר להתנתק מספק אינטרנט ללקוחות עם התחייבות?

Zeus710

Recommended Posts

אני עברתי לחברה היחידה שעונה כמעט תמיד מייד לטלפון בתמיכה הטכנית.

חברה קטנה מאוד שלא עושה פרסום.

שהעיסוק העיקרי שלה הוא מיחשוב .

חברה שהאנשים שעובדים בה מתמקצעים ולא מתחלפים כל יומיים.

שניהול השרתים שלהם הוא state of the art.

אל תשאיר אותנו במתח... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה Art Tatum.

אני חושב שהבנתי על איזה חברה מדובר. יש לי רק בעיה אחת לעבור אליה. אני משחק ושמעתי ש CCC טובה לגלישה וסטרימינג, אבל למשחק ONLINE הם גרועים ומקבלים פינגים גבוהים מאוד לשרתי באירופה.

בכל מקרה אני לא יכול להתנתק בינתיים, כי יש לי התחייבות לשנה עדיין (כן, בטיפשותי התחייבתי ל שנה וחצי). זאת הסיבה בעצם לפתיחת התירד, כי אני רציתי לדעת תאריך שנותן לי אפשרות להתנתק אם לא ארבל הוזלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקבל פינג יפה מאוד (ויציב) לשרת EUROPE WEST של LOL.

בסביבות ה80+

אני אומר קודם כל פותחים חשבון שזז, ואז חושבים איך ומתי להתנתק מ014.

אין סיבה סתם לסבול בשביל כמה עשרות שקלים בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משתמש ב ומשחקים עם STEAMWORKS תתרחק מ 018 ו CCC. לא ידוע איך זה עם BF אבל אני יודע שעם היו לי מלא בעיות.

ממליץ לך לבוד 013NET עם ו 014 עם . באורנג' בזמן האחרון אני מרגיש זיוף מאוד מציק, בפינגים המשחקים נמוכים אבל זה מרגיש כאילו יש packet loss ובעיות בחיבור (במיוחד ב COD). בנוסף לזה אני HOST נוראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משתמש ב ומשחקים עם STEAMWORKS תתרחק מ 018 ו CCC. לא ידוע איך זה עם BF אבל אני יודע שעם היו לי מלא בעיות.

ממליץ לך לבוד 013NET עם ו 014 עם . באורנג' בזמן האחרון אני מרגיש זיוף מאוד מציק, בפינגים המשחקים נמוכים אבל זה מרגיש כאילו יש packet loss ובעיות בחיבור (במיוחד ב COD). בנוסף לזה אני HOST נוראי.

אני חודשיים עם CCC וSTEAM מוריד לי על מקסימום, לפעמים יותר מהר מנזק בינלאומי (חבילת גיימר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב CCC הבעיות היו קלות יחסית, רק בחלק מהשעות המהירות הייתה נופלת. הפינגים שלהם מצד שני היום טיפה יותר בעייתיים, ב BLACK OPS התקשתי למצוא שרתים עם פינג של 110 ופחות וגם הפינגים שהיו לא היו 100% יציבים.

מהצד השני באורנג' הפינג בדרך כלל נע בין 90 ל 110, למרות שגם פה מידי פעם יש בעיות בחיבור והפינג קופץ ל 300 (עבר דיי הרבה זמן מאז שהיה לי מקרה כזה).

במשחקי P2P כל החברות ספקו חיבור עצוב, באקספון בקושי היה שחיק, ב CCC החיבור היה סביר יחסית, באורנג' כמ ושאמרתי אני הוסט נוראי אבל הפינג יחסית דומה לזה שיש בנזק (בדרך כלל נזק טובים כהוסט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...