מקלדות מכניות -- ריכוז מידע - עמוד 58 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות -- ריכוז מידע

About:blank

Recommended Posts

תגידו חברים, מאיפה משיגים סטים של keycaps?

אני מוצא באיביי כל מיני שטויות ובעיקר סטים ריקים (blank) באיכות שנראית לא משהו בכלל.

הייתי מזמין אולי מ- wasdkeyboards אבל שם אין תמונה של איך נראים המקשים ומחיר המשלוח יחסית גבוה (הזמנתי משם בעבר)

אני מחפש סט מקשי אותיות לבן עם טקסט שקוף לתאורה אחורית. אם יש אפשרות לעברית מעולה, אם לא אז לא נורא.

בונוס אם בחנות אפשר להשיג switch blocker (תמונה 1, 2) אני צריך 2-3 כאלה. יש לי כמה מקשים אקסטרה שהייית שמח להעיף - מקלדת ISO

כמובן צריך להיות מחיר משלוח סביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 886
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע,ממבצעים שראיתי בארה"ב הרבה יותר משתלם לקנות שם ואפילו להשתמש בשירות שילוחים כזה או אחר,יוצא לך הרבה יותר זול וגם הרבה יותר מהיר.

הדרופים האלו מרתיעים אותי כל הזמן גם בגלל מחיר משלוח די גבוה וגם שלוקח כמה חודשים עד שהם בכלל שולחים את המוצר.

קח לדוגמה את ה G710+,יש אותה עכשיו בארה"ב ב$67. משלוח לארץ דרך shipito $10 ואני מגזים. 77$ ויש לך את המקלדת בארץ תוך חודש.

במסדרופ הכי זול שראיתי מקלדת של יצרן ידוע (Crosair לדוגמה) היה $150 על הK70 שזה מטורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יעקוב אחרי massdrop נראה אם נמצא משהו שווה שם.

יש איזה שם למקשים האלה עם הטקסט השקוף? ראיתי מלא שמות שונים של סוגי פלסטיקים שונים, סוגי הדפסת אותיות שונות וכו' וכו'. אבל אני לא בטוח מה השם של מה שאני צריך

בינתיים הכי טוב שיש שם כרגע זה https://www.massdrop.com/buy/doubleshot-abs-keycaps והם לא עם טקסט שקוף/מואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 7 חודשים מאוחר יותר...

יש לי את ה G710+ של ואני לא מפסיק להתאכזב ממנה על בסיס יומי. היא מתפוררת לי בידיים.

חלק מהמקשים נשברו, חלקם נמחקו וכללית, אפילו שאני מאוד אוהב את ההקלדה בה, היא מרגישה פשוט שברירית. תנועה אחת לא נכונה מצד מסוים והמקש פשוט נשבר. אני איתה שנה וחצי וכבר יש לי 3 מקשים שבורים + מקש ה 0 ב NUMPAD לא נלחץ. ניסיתי לפרק אותו ולהבין למה אבל בחיי שהכל נראה שם תקין, המנגנון עצמו בפנים כנראה נשבר ורק אלוהים יודע איך. המקלדת לא נפלה, לא נשפך עליה שום דבר או שום דבר בסגנון.

יש למישהו המלצה על מקלדת עם מקשים דומים אבל אחת שבנויה כמו שצריך ואולי תחזיק מעמד קצת יותר זמן? כי זאת ממש זוועה לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...