מקלדות מכניות -- ריכוז מידע - עמוד 37 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות -- ריכוז מידע

About:blank

Recommended Posts

• תגובות 886
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלה חדשה:

מקלדת TRIGGER לא מגיעה עם מתאם PS/2 ובמפרט מצויין שהיא תומכת ב-6KRO.

האם אני יכול לקנות בנפרד מתאם PS/2 ולהפוך אותה ל-NKRO או שזה יותר מסובך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי לקנות את המקלדת בסופו של דבר והיום השתמשתי בא לראשונה.

חווית ההקלדה מרגישה שונה לגמרי מכל מה שהכרתי עד עכשיו והיא ממש מעולה. המקלדת הזאת צורחת "איכותתתת"..

הסוויצ'ים האדומים ממש ממש קלילים, כאילו שהידיים שלי מרחפות על המקלדת, זה אומר שיש לי די הרבה שגיאות (לחיצות בטעות) מכיוון שהכפתורים נלחצים ממש בקלות ואני עדיין לא רגיל לגודל של המקלדת (מעט קטנה יותר מהקודמות). אבל אני מאמין שאני אתרגל די מהר.

החוויה במשחקים גם כן מאוד שונה וכיפית להפליא, זמן התגובה נהדר אחרי שעוברים לחוטי מאלחוטי.

עכשיו אחרי שאני מתנסה עם האדומים הייתי ממש רוצה לדעת איך חומים\שחורים מרגישים.. לפעמים נדמה לי כי הלחצנים קלים מדי והייתי רוצה לנסות את הסוגים האחרים. בכל מקרה אני ממש מרוצה מהמקלדת ואני מניח שיש לי עוד דרך ארוכה איתה.

למי שמתעניין במקלדת ויש לו שאלות מוזמן בכיף.

תודה לכל מי שעזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כל כך רוצה חומים לך על הLogitech G710 + אתה לא תתחרט , אני אישית התנסתי בסוויצ'ים אדומים (Corsair K60) והתאהבתי בהם , אז הזמנתי SS 6gv2 red edition שאמורה להגיע בקרוב , אבל מבחינת גיימינג סוויצ'ים אדומים וחומים בדרך כלל הכי מומלצים ע"י קהילת הגיימינג , אני אישית אם הייתי טיפה יותר חכם הייתי מחכה לCorsair k70 שאמורות להגיע בקרוב , אבל כבר מאוחר מידי =\

יש לי רשימת דרישות מאוד ספציפית ממקלדת מכנית.

היא צריכה להיות מלאה(בלי החסרת כפתורים), ללא כפתורים נוספים משמאל לCTRL, עם כפתורי ניגון מדיה, ומקשים חומים.

הCORSAIR K70 נראה מתאים אם הוא מגיע עם מקשים חומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו לא מסתדר לי כאן. כל הדגמים הפחות מתקדמים של CM STORM תומכים ב-NKRO (ומגיעים עם מתאם PS/2) אז איך זה יכול להיות שדגם מתקדם יותר נטול הפונקציה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עונה בלי לקרוא? הוא אמר שהם אמורות להגיע בקרוב.

אבל מבדיקה באתר היצרן נראה שהם מגיעים רק עם RED.

אחת הסיבות שמתחשק לי מקלדת מכנית זה לחזור לתחושת ההתנגדות של הכפתורים הזכורה לי לטובה מהעבר הרחוק.

ומכיוון שיותר מדי התנגדות עלולה להיות מכבידה בלחיצות מרובות, ולRED אין התנגדות בלחיצה, ואני לא מעוניין במקשים מרעישים, הברירה היחידה מבחינתי היא BROWN.

עוד לא נתקלתי במקלדת מכנית אחת בארץ שעונה על הדרישות שלי.

הייתי מצפה שהרבה אנשים ירצו מקלדת עם מקשים חומים, ללא מקשים משמאל לCTRL(כי זה מבלבל בזמן משחק כשממקמים יד מחדש), ועם מקשי ניגון מדיה יעודיים(אני מאוד נהנה לשים PLAYLIST ענק בSHUFFLE ולהעביר תוך רגע את הקטעים שלא בא לי לשמוע באותו רגע).

מפליא אותי שיש כל כך מעט מקלדות שעונות אפילו על 2 מתוך שלושת הדרישות האלו.

ואלו אפילו לא הדרישות האולטימטיביות שלי ממקלדת מכנית יקרה.

אלו הדרישות המינימליות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החומים גם מרעישים, מבחינת רעש הם מקום שני, הכי מרעישים הם הכחולים, אחריהם הם החומים ואחר כך האדומים והשחורים בסוף..

אני החלפתי לשחורים והוספתי גם אורינגים ככה שזה בכלל שקט חרישי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא נתקלתי במקלדת מכנית אחת בארץ שעונה על הדרישות שלי.

הייתי מצפה שהרבה אנשים ירצו מקלדת עם מקשים חומים, ללא מקשים משמאל לCTRL(כי זה מבלבל בזמן משחק כשממקמים יד מחדש), ועם מקשי ניגון מדיה יעודיים(אני מאוד נהנה לשים PLAYLIST ענק בSHUFFLE ולהעביר תוך רגע את הקטעים שלא בא לי לשמוע באותו רגע).

אני לא מבין מה מפריע לך במקלדת שיש בה מקשי מדיה כמקשי פונקציה על לחצני ה-F בחלק העליון של המקלדת ולא מקשים נפרדים? הסיכוי שתמצא כזו מאוד נמוך וחבל...

כמו כן, אני גם לא מבין מה הסיפור של עם MX Red... למה להגביל לסוג אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...