מקלדות מכניות -- ריכוז מידע - עמוד 56 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות -- ריכוז מידע

About:blank

Recommended Posts

הדבר היחיד שמעצבן אותי בתוכנה של לוגיטק הוא שהעכבר שלי (g700s) צריך להסתנכרן מולה כדי לקבל את הפרופילים, בלי התוכנה הפרופילים לא עובדים. זה אותו דבר עם המקלדת?

זה מה שאני אוהב בתוכנה של coolermaster trigger. הפרופילים שאני מגדיר נשמרים בזיכרון של המקלדת (למרות ששאר התוכנה לא משהו :P)

אגב עד עכשיו לא באמת מצאתי שימוש למקשי המאקרו אצלי. יש לכם רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 886
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אותו דבר עם המקלדת בלי התוכנה היא לא זוכרת שום דבר.

בעכבר שלי ( mionix naos 3200) מספיק שתתכנת בתוך התוכנה פעם אחת כמו שאתה מתאר כראה לוג'טק לא אוהבים ת'גישה אני יודע..

מה לשים עליהם? העתק הדבק גזור אילי זה הדבר הראשון, עוד לא בדקתי אם אפשר אבל אם כן קיצורים לדפי מייל תמיד אפשר למצוא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו גם שאל אותם אם לא היה עדיף להביא את ה RGB והתשובה שלהם הייתה שה K70 אמורה להגיע שבוע הבא. בכל מקרה ה DUCKY יותר מעניין, התאורה המשתנה זה בולשיט יקר והדרייבר של לא משהו (והלוגו החדש פשוט...:facepalm: למרות שאת זה אפשר להגיד גם על DUCKY). ל DUCKY לא צריך דרייבר בכלל, אפשר לדעת ב 100% שהכל יעבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים שלום,

אני שמח לשמוע שאתם מרוצים מהגעת דגמי Ducky. כמוכם כמוני, גם אני חיכיתי להם וזה בהחלט משמח שסוף סוף ניתן לרכוש Ducky גם בארץ.

לגבי דגמי , הרשו לי לעשות קצת סדר בבלאגן. לצערנו המשלוח המקורי התעכב וזה פגע משמעותית בלוחות הזמנים, ובצפי שלנו לקבלת המשלוח. דבר נוסף, לאחר בדיקה חוזרת גרסת ה- אינה כלולה במשלוח ולא צפויה להיכנס למלאי נכון לעכשיו. אנחנו מבינים את התסכול ומצטערים על הבלבול.

כן ניתן לציין שדגם ה- בהחלט יגיע בעתיד אולם נכון לעכשיו אין עוד צפי מדויק מתי.

מקווה שעזרתי, ואשמח לענות על כל שאלה.

לשירותכם,

יוסי

אייבורי מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אין k70 cherry mx brown switches ? ראיתי שבאתר של קורסר יש רק בגרסת ה RGB את החומים.

מתי כדאי לצפות לגרסת ה RGB?

טוב לאחר חיפוש קצר מצאתי גם את K70 הרגילה עם סוויטצ'ים חומים:

http://www.corsair.com/zh-cn/vengeance-k70-fully-mechanical-gaming-keyboard-cherry-mx-brown

אני מקווה שתהיה אפשרות לרכוש גם את זאת באיבורי אם היה עכשיו עכשיו הייתי קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין k70 cherry mx brown switches ? ראיתי שבאתר של קורסר יש רק בגרסת ה RGB את החומים. מתי כדאי לצפות לגרסת ה RGB?

טוב לאחר חיפוש קצר מצאתי גם את K70 הרגילה עם סוויטצ'ים חומים: http://www.corsair.com/zh-cn/vengeance-k70-fully-mechanical-gaming-keyboard-cherry-mx-brown אני מקווה שתהיה אפשרות לרכוש גם את זאת באיבורי אם היה עכשיו עכשיו הייתי קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

למה יצרנים חושבים שאנשים רוצים לקנות מקלדות 104/105?

במיוחד להם יש צרכים נוספים של פונקציונליות ונוחות בעבודה בתנאים הדורשים ריכוז ממושך.

אני רוצה כפתורי מולטימדיה, עם כפתורי אודיו לעצור/לנגן/קדימה/אחורה/ווליום/השתקה.

נראה לי טעות לקנות/למכור מקלדות 104/105 בעידן זה.

ההסבר היחידי לתופעה בה רוב החברות מוכרות מקלדות סטנדרטיות ללא שום מחשבה, הוא שהם חבורת קופים ותוכים חסרי בינה וכישרון.

המוצרים שלהם הם לא יותר מהעתק חסר טעם של תכנון מיושן ונפוץ, ושימוש בתכנון וחלקים גנרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...