חתונה של האלפיון העליון. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חתונה של האלפיון העליון.

BigTools

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא, אבל בן המוזמנים נכח עודד בן עמי, הלא הוא מר עוגיה.

הופעות חיות של קובי פרץ, שלומי שבת ועוד מישהו שכבר לא היתי בפוקוס לזהות מי זה..

התחיל ביום חמישי ב-9 ערב (חופה) ..חגיגות עד 6-7 בבוקר.

הולכים לישון במלון, קמים ב-4 בצהרים, יום שישי, לארוחת צהריים-ערב כזו,

שוב, עד השעות הקטנות, קמים בשבת ב12 בבוקר (עדיין במלון) לשבת חתן, סטייקים וויסקי והשאר על השולחנות. (כן, ב12 בבוקר)

פשוט מביך כמה כסף זרקו על החתונה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה חתונות שם חוצות בקלות את הרף של 3-4 מיליוני שקלים,

שלדעתי, מגיעים מהכיס המרופד של אבא.

הבעיה זה עם החתונות ה'קצת' יותר צנועות של זוגות צעירים שלוקחים הלוואות על גבי הלוואות

בשביל כל השופני הזה, נושא כאוב ועצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו חתונה שהחתן וכלה מביאים לך את הצ'ק כשאתה נכנס. לא הייתי רוצה להביא צ'ק פרופוציונאלי לחתונה כזאת. אנחנו גם ככה נמנעים מלהגיע לאירועים שהם לא של משפחה קרובה או חברים טובים.

אגב החתונה שלי ושל אשתי לא עלתה כלכך הרבה כסף אבל כולם נהנו ויצאנו בפלוס . טוב התחתנו באופן רשמי בארה"ב אבל זה היה נדרש כי חלק מהמשפחה הקרובה של שנינו היתה שם וחלק לא יכלו להגיע לחתונה בארץ (אחותי היתה בהריון , אחי בלימודים תואר משולש ,ואח של אשתי והמשפחה היו בפוסט) . בכל מקרה חלק מההוצאות בווגאס סובסדו אז זה לא היה כזה נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך כסף לזרוק, למה לא. מבאס לדעת שיש אנשים יותר עשירים ממך, אבל לא יודע למה אתה מסתכל רק על חתונות, זה בא לידי ביטוי ברכבים, בתים, בגדים ומה לא.. אם זוג סטנדרטי מוציא 150-200 אלף שקל על חתונה, הגיוני שעשירים יוציאו פי 10, זה הקנה מידה בין ההבדלים.

יש זוגות שמוציאים גם 50 אלף ובד"כ מוציאים חתונה חבל על הזמן, אבל זו כמובן חתונה אלטרנטיבית וקטנה. אם הייתי בוחר אישית להוציא להורג את הריגוש במערכת היחסים שלי ומתחתן, הייתי הולך על אירוע כזה, עם 100 אורחים מקסימום. הטררם הכללי הזה נראה לי פאתטי, בלי קשר לאם הוציאו 100 אלף או מיליון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית צורמת כל התפיסה ההדוניסטית והחומרנית הזו.

האירועים המשפחתיים היום נהפכו לדבר מסחרי, המוני ומנוכר (וכמובן שהוא חייב להיות על הדרך מנקר עיניים).

זכותם להוציא את כספם בדרך שהם רוצים, אלא שזה פשוט מצביע על שינוי תפיסתי בחברה שאני אישית לא רואה באופן חיובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישראל כולם מאז ומתמיד רואים צורך להראות שהם "לא פראיירים". זה ממש לא חידוש.

חתונה פשוטה? חס ושלום. אנחנו "כמו כולם". לנו תהיה חתונה מפוארת. ::)

אותי הדברים האלה אישית גם מגעילים. כל פרה פה תוקעת על עצמה איזה שמלת כלה "של מעצבת" ומלא איפור וחושבת שהיא "כלה יפה". כל זוג מכוערים עושה בוק לפני החתונה כאילו הם זוג דוגמנים. אבל אני מניח שאם זה טוב להם, לבריאות.

אני מאוד מקווה שאני אוכל לבצע בעתיד חתונה פשוטה - ואני דיי אתעקש על זה. אני מעריך שזה יהיה תלוי בכלתי לעתיד, אם תהיה כזאת. ;)

בנוגע למי שעשיר:

דיי עם הקנאות. זכותו של כל אחד לעשות מה שבא לו עם כסף שהוא הרוויח ביושר.

(וכל עוד אין לכם הוכחה למשהו אחר, זה לא רלוונטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, ועדיין, אני לא מבין למה צריכים קובי פרץ ושאר ירקות בחתונה. מה אנשים באים לראות, את החברים/קרובים שלהם מתחתנים, או את ההופעה של קובי פרץ? למרבה הצער, התשובה ברוב המקרים של חתונות האלפיון העליון היא החלק השני.

זו סתם דרך להגדיל מאוד את מספר המגיעים, וזה, האמת, די עלוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעוד אבסורד, שאתה אומר לעצמך, 2011 מיתון

מחאת הדיור, המצב על הפנים,

אז רק שתיהיו בעיניינים, כל המלונות והאולמות, הכל מפוצץ לחצי שנה הקרובה..

כל הזמר המזרחי והאמרגנים שלהם, מסוגלים לעשות בערב 2-3 חתונות בערב,

ברצפים של שבועות. זה פשוט מטורף.

(הופעה של זמר כזה אגב, לחצי שעה בערך עולה כ-100 אלף שקל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבוע שעבר זכיתי להיות נוכח בחתונה,

במלון יוקרתי בתל אביב. (דיויד אינטרקונטיננטל)

מישהו רוצה לנסות לנחש מה הלך שם?

כל עוד לא הביאו אותך לחופה במטוס או מסוק זה לא נחשב לכל כך יוקרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם רוצים. אלפיון עליון - יש להם כסף? לטובתינו שיבזבזו את זה. שהכסף יעבור לחברות סידור פרחים, קייטרינג, עובדי ניקיון, עובדי

במה, מלצרים וכולי וכולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...