המלצה לAV לאירגון - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לAV לאירגון

summer69

Recommended Posts

שלום לכולם!

בחברה שהתחלתי לאחרונה לעבוד בה, אין רישיון AV לתחנות כלל. זה שהיה כאן לפני פשוט התקין אוואסט home edition לכל התחנות.... ככה שמבחינה חוקית אנחנו לא מוגנים כלל.

העלתי את זה למעלה והחבר'ה אישרו (אין להם ברירה...)

בכל מקרה, אני מחפש איזה שהו פתרון אנטוירוס לחברה ורציתי להתייעץ אתכם.

מדובר בכ40 תחנות קצה ו3 שרתים.

חשבתי על forefront endpoint protection אבל הוא זולל משאבים (יחסית) לפי מה שקראתי עליו, ואת זה אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו כאן. על trend micro שמעתי בשנים האחרונות דברים לא טובים. symantec קצת יקר...

אני מעריך שכל הסיפור לא צריך ליהיות יותר מ2000$ לשנתיים - שלוש (או שאני טועה?)

תודה והמשך יום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פניתי אליהם פעמיים הם עוד לא חזרו אליי בנתיים....

האמת שESET בנתיים הכי קורצים, יש למישהו עוד המלצה אולי?

אני יכול להמליץ על ESET

האדמין קונסול שלהם זה החיים הקלים, בלי לקום מהכסא אתה עושה פוש לכל התחנות ומקבל דיווחים ישירות למייל שלך אם יש .

קח בחשבון , בדרך כלל כשעוברים מאנטי וירוס פשוט , לאנטי וירוס קצת יותר מתקדם, 90% מהמקרים עלולים לצוץ לך כמה בתחנות ( כאלה רדומים שלא נמצאו על ידי התוכנה הקודמת , אפילו בקובץ מייל עתיק ) , אז תכין לעצמך זמן פנוי לסריקות ו re image במקרה הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על SEP (סימנטק)

זה נכון שהוא יקר ויש לו נטייה לזלול משאבים - אבל מבחינתי הוא הכי פחות רע

כמובן - שום דבר לא מחליף משתמשים שמיודעים לגבי מה מותר מה אסור ומדיניות הרשאות תקינה

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ,

אנטיויורס אירגוני מצויין עם המלצות ממגזינים בחו"ל

viper enterprise

http://www.vipre.co.il

הוויפר מותקן אצלנו והוא פשוט , לא זולל משאבים , יעיל מאד ומאד מאד קל להפצה/הטמעה באירגון

תבדוק לגבי מחירים אני חושב שהוא גם אחד הזולים .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן - שום דבר לא מחליף משתמשים שמיודעים לגבי מה מותר מה אסור ומדיניות הרשאות תקינה

אם היה לי קצת גב בקטע הזה המשתמשים שלי לא היו מקבלים את הלוקסוס שמנהל הרשת הקודם הרגיל אותם....

קיבלתי אחלה הצעת מחיר מeset, הם מכירים בנו כמוסד חינוכי וקיבלנו מחיר של 108 ש"ח לתחנה (לא כולל מע"מ) ל3 שנים... נשמע לי פיצוץ

שמעתי גם הרבה המלצות על הviper, אני אבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לי קצת גב בקטע הזה המשתמשים שלי לא היו מקבלים את הלוקסוס שמנהל הרשת הקודם הרגיל אותם....

גב מגיע עם הזמן ורכישת האמון או בדרך הכואבת (שתיכף אני אפרט)- אתה מבחינתך תתריע על הכשלים (עדיף בכתובים) בפני מקבלי ההחלטות בארגון

אחרי שתוצאות המחדל ינשכו אותם הם כבר ידעו להקשיב

מה לעשות מה שלא מבינים דרך האוזן בסופו של דבר מבינים דרך הכיס...

בהצלחה גדולה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדכן אותם ומתריע אותם לגבי כל המחדלים.

אני רק מחכה שהספק כוח של אחד השרתים - שהוא ספציפית דסקטופ למעשה - יתן את הפיצוץ, ואז נראה אם היה שווה לעבור לשרת פרופר כמו שהמלצתי...

תודה על ההמלצה אגב :)

לאיזו כמות? זה לא נשמע הצעה משהו

מדובר ב3 שרתים ו40 תחנות קצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...