מארז Thermaltake - עמוד 6 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Thermaltake

Proww

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן, גם אני אחכה לפידבקים ומדריך לפילטר צד נשמע כמו רעיון טוב.

ואם כבר הזכרנו את גיא מ-RSM כל כך הרבה אז אני לא יודע אם הוא קורא את הפוסטים כאן, אבל זה בהחלט המקום להודות לו! הוא זמין ב-99% מהמקרים, תמיד עונה בכיף, עשה לי החלפת כרטיס מסך פשוטה וקלה (היה תקול ולא נשאר מהדגם שהזמנתי) רק בגללו אני חש מחוייבות ל-RSM - ישר כח גיא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלכל חנות יש נציגים פה, לא בטוח אם הם קוראים הכל :P

בכל מקרה, הזמנתי את המחשב מ-RSM ביום שלישי, אני ממש מקווה שהכל יגיע כמו שצריך ואני אהיה מרוצה כמוך. מהבחינה של סיוע גיא בהחלט היה יותר ממסייע והם היו ממש נחמדים. יש לי גם ניסיון מאד טוב עם IQPC, עוד חנות ממש מומלצת מאשדוד.

שיהיה בהצלחה אליקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשך חיפושים באמת העלה את הפאנטום (גיא מ-RSM הציע) אבל אני לא אוהב את העיצוב הצעקני והלא פונקציונלי, קרי גודל עצום אבל בעיקר בגלל העיצוב ולא בגלל פונקציונליות, בנוסף החלק העליון עקום ואי אפשר לשים שם כלום ואם מפרקים את החלק העליון והמוגזם אז הוא נראה רע. מעבר לכך הוא גם יקר בייחוד כשרוצים את המאוורר של ה-230 בצד שלא לדבר על שמאווררי הם היחידים שמתאימים למארז.

מאיפה המידע הזה בדיוק אם אפשר לשאול?

אכן, גם אני אחכה לפידבקים ומדריך לפילטר צד נשמע כמו רעיון טוב.

ואם כבר הזכרנו את גיא מ-RSM כל כך הרבה אז אני לא יודע אם הוא קורא את הפוסטים כאן, אבל זה בהחלט המקום להודות לו! הוא זמין ב-99% מהמקרים, תמיד עונה בכיף, עשה לי החלפת כרטיס מסך פשוטה וקלה (היה תקול ולא נשאר מהדגם שהזמנתי) רק בגללו אני חש מחוייבות ל-RSM - ישר כח גיא :)

:xyxthumbs: כל מילה בסלע!

++ מעקב ++

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני כתבתי את זה קודם, חלק גדול מהמאווררים של מתאימים רק למארזים של החברה (כל מה שיותר גדול מ 140MM). בדרך כלל הם מעט קטנים או גדולים יותר ממאוררים אחרים שאמורים להיות באותו גודל וגם המיקום של החיבורים שלהם שונה (בניגוד ל TT שיש להם מאווררי 130MM שמתאימים לחיבור 120MM וכו').

זה גישה מחורבנת, במיוחד שמדובר פה בחברה שבכל מקרה המוצרים שלה לא מדהימים במיוחד. עיצובים לילדים בכיתה א' והרבה פלסטיקים זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלכל חנות יש נציגים פה, לא בטוח אם הם קוראים הכל :P

בכל מקרה, הזמנתי את המחשב מ-RSM ביום שלישי, אני ממש מקווה שהכל יגיע כמו שצריך ואני אהיה מרוצה כמוך. מהבחינה של סיוע גיא בהחלט היה יותר ממסייע והם היו ממש נחמדים. יש לי גם ניסיון מאד טוב עם IQPC, עוד חנות ממש מומלצת מאשדוד.

שיהיה בהצלחה אליקו.

תודה עשית לי את הקיץ. שוב, אני לא יודע עד כמה יצא לי להיות על המחשב, ספטמבר אני מתחיל לעבוד עבודה רצינית (משטרת ישראל) אבל חשוב לי שיהיה לי מארז איכותי, מחשב טוב.

אני לא מכיר את גיא אבל אני אשמח להכיר. יש לו MSN, אימייל?

ואני ממש מחכה לפידבקים ממך. :)

תתחדש ותודה על כל העזרה בדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרים טלפון לסניף של RSM בכפר-סבא ותבקש את גיא. הוא בכל מקרה הבחור שבונה שם מערכות והכל. תגיד לו מה אתה בדיוק מחפש ומה הדרישות והוא ייבנה לך מפרט שמתאים בדיוק לדרישות שלך, כולל המארז שלך. אתה יכול להגיד לו שדיברת איתי (דן מאשקלון שגם הוא קנה TT Element G) בפורום ואני זה שאמרתי לך על ה-G ועל השקט שלו ולראות מה הוא אומר לך.

בכל מקרה אתה יכול להיות שקט שאתה עובד איתו, רואים שהבחור מקצוען. אני מקווה שהמחשב יגיע ויהיה מוכן כבר יום ראשון (הוא היה מוכן כבר היום, אבל יש בעיה עם ה-OC שלא מסכים להיכנס לווינדוס משום מה) לכן זה מתעכב קצת. הוא עוד אמר לי טלפונית שהמארז יותר שקט ממה שהוא זוכר וכמעט לא שומעים אותו. אני מקווה שאני באמת אוכל לאשר את זה כמו שצריך ביום ראשון ואעלה לך .

שיהיה שבת שלום חבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרים טלפון לסניף של RSM בכפר-סבא ותבקש את גיא. הוא בכל מקרה הבחור שבונה שם מערכות והכל. תגיד לו מה אתה בדיוק מחפש ומה הדרישות והוא ייבנה לך מפרט שמתאים בדיוק לדרישות שלך, כולל המארז שלך. אתה יכול להגיד לו שדיברת איתי (דן מאשקלון שגם הוא קנה TT Element G) בפורום ואני זה שאמרתי לך על ה-G ועל השקט שלו ולראות מה הוא אומר לך.

בכל מקרה אתה יכול להיות שקט שאתה עובד איתו, רואים שהבחור מקצוען. אני מקווה שהמחשב יגיע ויהיה מוכן כבר יום ראשון (הוא היה מוכן כבר היום, אבל יש בעיה עם ה-OC שלא מסכים להיכנס לווינדוס משום מה) לכן זה מתעכב קצת. הוא עוד אמר לי טלפונית שהמארז יותר שקט ממה שהוא זוכר וכמעט לא שומעים אותו. אני מקווה שאני באמת אוכל לאשר את זה כמו שצריך ביום ראשון ואעלה לך תמונות.

שיהיה שבת שלום חבר.

תודה! עזרת לי מאוד בדיון.

אגב, אולי אתה מבין גם בחומרה. אני מחפש לוח אם + זכרונות .

אני מחפש לוח אם שיספיק למספר הגדול ביותר של שניתן היום למצוא.

יש לי 4 ליבות (Q9400)

כרטיס מסך GTX430 של NVIDIA

3 דיסקים קשיחים

כרטיס טלוויזיה

כונן DVD

אשמח להצעה אם אתה מבין בזה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...