מארז Thermaltake - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Thermaltake

Proww

Recommended Posts

תסתכל כמה עמודים אחרוה, נתתי לינק לדיון על ה-CM690 II Advanced שבו גם יש השוואה בינו לבין הסנייפר, וגם חוות דעת שלי על הסניפר.

שקט על המקסימום הוא לא למרות שפעם אחת בטעות הלכתי לישון כשהוא על המקסימום, המזגן פעל גם אז יכול להיות שבגלל זה לא שמתי לב. המחשב נמצא בערך 2.5 מטר מהראש שלי כשאני ישן ואין לי בעיה לישון על 35%, ואני מאוד רגיש לרעש (וגם לאור). חוץ מהאחורי והעליון יש פילטרים על הכל אז כמעט ולא נכנס אבק, אם תעבוד עם לחץ על בכלל לא יכנס אבק.

האופציות סידור כבלים מעולות, את התאורה ניתן לכבות, המארז מגיע עם 2 מאווררי 200ממ ו-120ממ אחד והכנה לעוד 200ממ (או 2 120ממ) בדלת ו-140ממ (או 120ממ) בתחתית עם פילטר. בנוסף יש גם בקר מאווררים מובנה (ערוץ אחד, 18W). מה עוד אפשר לבקש. הבעיה היחידה שלו זה שהפילטר על הדלת לא מתפרק גם לא זה שבתחתית, הקידמי כן אבל הוא מתפרק ביחד עם הגריל הקידמי ככה שלא מומלץ לשטוף אותו, כנ"ל לגבי הפתחים של ה-5.25".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מהלל מארז שאפילו לא התנסיתי בו? למה אתה מכניס לי מילים לפה? איפה אמרתי שבוודאות ה-G עדיף על הסנייפר? אם כבר לכל אורך הדרך אמרתי לפותח הת'רד לקרוא עוד ביקורות ולעשות השוואות ולצד כל הייתרונות של ה-G מניתי את כל החסרונות שלו. לא הסתרתי שום דבר.

אם נסתכל על זה ראש בראש, ה-G זכה בשבחים לא פחות טובים מה-Sniper הראשון, אם לא יותר טובים ממנו. אם הראשון היה כל כך מעולה, למה CM החליטו כן להכניס את המאורר 200 ב-Black Edition? על הדלת לא מתפרק, לא זה שבתחתית, כל הגריל הקדמי צריך לפרק - זה נראה לי די סיפור בשביל לנקות מארז. אתה התנסית עם ה-G שאתה משמיץ אותו ככה? או שאתה פשוט מבסס את הדעה שלך על כל המארזי TT בלי שום קשר לדגם הספציפי הזה?

מה גם שה-TT זול יותר ב-50 שקלים ממנו, וזה לא כולל עוד מאורר של 200 על הדלת אם אתה רוצה SNIPER בכל הדרו. ה-TT מגיע עם הכל צבוע בשחור וה-Sniper לא. אני כולה נתתי לפותח הת'רד נקודות למחשבה, וזו הייתה התלבטות בהחלט שלי גם בין שני המארזים.

אני עייף מהוויכוחים איתך ולא מתכוון להגיב פה יותר בת'רד. אני את הבחירה שלי עשיתי, מקווה שאני אהיה מאושר איתה. אני מאד שמח בשבילך שאתה מאושר עם ה-Sniper שלך ואני מקווה שפותח הת'רד יהיה מאושר עם הבחירה שלו.

Peace out.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל כמה עמודים אחרוה, נתתי לינק לדיון על ה-CM690 II Advanced שבו גם יש השוואה בינו לבין הסנייפר, וגם חוות דעת שלי על הסניפר.

שקט על המקסימום הוא לא למרות שפעם אחת בטעות הלכתי לישון כשהוא על המקסימום, המזגן פעל גם אז יכול להיות שבגלל זה לא שמתי לב. המחשב נמצא בערך 2.5 מטר מהראש שלי כשאני ישן ואין לי בעיה לישון על 35%, ואני מאוד רגיש לרעש (וגם לאור). חוץ מהאחורי והעליון יש פילטרים על הכל אז כמעט ולא נכנס אבק, אם תעבוד עם לחץ על בכלל לא יכנס אבק.

האופציות סידור כבלים מעולות, את התאורה ניתן לכבות, המארז מגיע עם 2 מאווררי 200ממ ו-120ממ אחד והכנה לעוד 200ממ (או 2 120ממ) בדלת ו-140ממ (או 120ממ) בתחתית עם פילטר. בנוסף יש גם בקר מאווררים מובנה (ערוץ אחד, 18W). מה עוד אפשר לבקש. הבעיה היחידה שלו זה שהפילטר על הדלת לא מתפרק גם לא זה שבתחתית, הקידמי כן אבל הוא מתפרק ביחד עם הגריל הקידמי ככה שלא מומלץ לשטוף אותו, כנ"ל לגבי הפתחים של ה-5.25".

תשמע, קראתי כל מה שכתבת. אני רואה הבדל אחד בין הסנייפר ל G - הפילטרים. שוב, תקן אותי אם אני טועה.

אם אני בוחר לקנות מארז שלא צובר אבק ושומר על קור וכמובן שקט. אתה אומר לי ללכת על הסנייפר ?

כי פשוט גם בG יש מאווררים גדולים והוא גם יכול לשנות צבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה ה- Phantom ירד לגמרי מהדיון...

נראה כמו מארז עם כל הפיצ'רים שצריך, למרות הבנייה הגרועה לפי מה שאומרים.

מחר אני מקבל את המחשב החדש שלי, עם הפאנטום.

מחר נראה אם אני לומד מהטעות או מרוויח מהסיכון בקניית המארז הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה ה- Phantom ירד לגמרי מהדיון...

נראה כמו מארז עם כל הפיצ'רים שצריך, למרות הבנייה הגרועה לפי מה שאומרים.

מחר אני מקבל את המחשב החדש שלי, עם הפאנטום.

מחר נראה אם אני לומד מהטעות או מרוויח מהסיכון בקניית המארז הזה.

רק עכשיו שמתי לב, מצטער.

אני חושב שהבנייה שלו גם קצת גרועה. אני חושב שהמחיר שלו יקר ביחס למה שהוא מציע, סה"כ נראה מארז "פשוט" במובן של המילה.

אפשר לקנות את ה G בכ-400+ ש"ח שבא יחד עם הפיצ'רים של - שינוי צבעים, שינוי מהירות המאווררים וכו'.

גם הסנייפר אפשר לומר שהוא יחסית זול לעומת מה שהצעת. אני לא רואה סיבה לקנות. תקן אותי אם אני טועה, מה כל בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שום סידור כבלים נורמטיבי what so ever באלמנט G נתחיל מזה.

בהשוואה לפאנטום שלדעתי יש לו את מבחר סידור הכבלים הכי טוב שראיתי עד עכשיו+גומי בחורים שמסתיר לגמרי את הכבלים.

בפאנטום אין את המבחר גדל המאווררים וחבל, אבל על זה לדעתי מפצה מאוורר 200mm האופציאונלי לצד ה-200mm שבא איתו.

הרי גם ככה רוב החום עולה למעלה :)

והשליטה במהירות המאווררים, לשניהם יש את זה, רק שבפאנטום אני יכול לשלוט על כל ערוץ בנפרד לפי הצרכים שלי. :)

אל תשכח את העובדה שמדובר בשני גדלי , אחד Full והשני Mid.

כל אחד והצרכים שלו, אני אוהב מרחב במארז, מקום לנשימה במארז, לדעתי זה מועיל בהרבה בסירקולציה.

כמו כן, העיצוב פשוט... פשוט מידי בשבילי, אבל כל אחד וטעמו.

נגיד עיצוב הפאנטום הוא מפלצתי וזה לא בדיוק מה שאני מחפש, אבל פשוט אהבתי את הפיצ'רים שיש בו (מבחוץ ומבפנים), שוב כל אחד וטעמו.

אהבתי את הפיצ'ר של מאוורר הצד, ה-P&P שלו. יעיל למי שפותח וסוגר כל שנייה את הדלתית השמאלית. ;)

לא שימושי בשבילי.

שינוי צבעים של הלדים, אתה באמת צריך קרקס במארז? (טעם אישי שוב :))

כמו כן, יש על כל הכניסות פילטרים (מה שרצית, לא?).

רמת הרעש שלו נוראית לפי מה ששמעתי.

יש ביקורת אחת עליו שבסוף משמיעים את רמת הרעש מהנמוך לגבוה ואני פשוט לא מתאר את עצמי יושן ברעש הזה. :)

תעבור ישר ל-4:56 בסרטון ותפעיל ווליום מלא כדי להתרשם מרמת הרעש.

הערה: באמת, שמבחינתי, למרות הבנייה הכביכול הגרועה שלו (שאולי החיסרון היחידי במארז), בשבילי כרגע זה המארז היחידי שעונה על כל הדרישות שלי; למרות שלא הייתי מתנגד ל"מחזיק כ.המסך" שיש ב-CM690II Advance החדש. :)

Choose your pick. אצלי הייתה הדילמה בין פאנטום, CM690II Advance ו-K62B.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שום סידור כבלים נורמטיבי what so ever באלמנט G נתחיל מזה.

בהשוואה לפאנטום שלדעתי יש לו את מבחר סידור הכבלים הכי טוב שראיתי עד עכשיו+גומי בחורים שמסתיר לגמרי את הכבלים.

בפאנטום אין את המבחר גדל המאווררים וחבל, אבל על זה לדעתי מפצה מאוורר 200mm האופציאונלי לצד ה-200mm שבא איתו.

הרי גם ככה רוב החום עולה למעלה :)

והשליטה במהירות המאווררים, לשניהם יש את זה, רק שבפאנטום אני יכול לשלוט על כל ערוץ בנפרד לפי הצרכים שלי. :)

אל תשכח את העובדה שמדובר בשני גדלי , אחד Full והשני Mid.

כל אחד והצרכים שלו, אני אוהב מרחב במארז, מקום לנשימה במארז, לדעתי זה מועיל בהרבה בסירקולציה.

כמו כן, העיצוב פשוט... פשוט מידי בשבילי, אבל כל אחד וטעמו.

נגיד עיצוב הפאנטום הוא מפלצתי וזה לא בדיוק מה שאני מחפש, אבל פשוט אהבתי את הפיצ'רים שיש בו (מבחוץ ומבפנים), שוב כל אחד וטעמו.

אהבתי את הפיצ'ר של מאוורר הצד, ה-P&P שלו. יעיל למי שפותח וסוגר כל שנייה את הדלתית השמאלית. ;)

לא שימושי בשבילי.

שינוי צבעים של הלדים, אתה באמת צריך קרקס במארז? (טעם אישי שוב :) )

כמו כן, יש על כל הכניסות פילטרים (מה שרצית, לא?).

רמת הרעש שלו נוראית לפי מה ששמעתי.

יש ביקורת אחת עליו שבסוף משמיעים את רמת הרעש מהנמוך לגבוה ואני פשוט לא מתאר את עצמי יושן ברעש הזה. :)

תעבור ישר ל-4:56 בסרטון ותפעיל ווליום מלא כדי להתרשם מרמת הרעש.

הערה: באמת, שמבחינתי, למרות הבנייה הכביכול הגרועה שלו (שאולי החיסרון היחידי במארז), בשבילי כרגע זה המארז היחידי שעונה על כל הדרישות שלי; למרות שלא הייתי מתנגד ל"מחזיק כ.המסך" שיש ב-CM690II Advance החדש. :)

Choose your pick. אצלי הייתה הדילמה בין פאנטום, CM690II Advance ו-K62B.

אני אגיד לך בכנות, זה לא שלא אהבתי בכלל את הפאנטום, אפשר לומר שחיבבתי אותו למרות הצורה שלו. אהבתי את העניין של הדלת בחזית המארז. מה גם שלא שמתי לב שיש שליטה במאווררים. בפאנטום יש פילטרים? האם הוא שקט ושומר על הקור?

אשמח לסרטון נורמלי משום שאני לא מצאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באלמנט G אפשר בכלל לכבות את התאורה? (בלי קשר תאורה זה מפגר, אבל על טעם ועל ריח...)

נראה מעניין. לא שמתי לב לשליטה על המאווררים ולא כל-כך הבנתי איך זה עובד..

ב-G ניתן לכבות את התאורה לפי מה שהבנתי מהגולש שהזמין את המארז.

בסרטון שהבאת יש את הטסט של עוצמת הרעש. בעוצמה הגובהה של המאווררים שומעים ממש "מפעל ייצור", שומעים ממש רעש.. או שזה רק אצלי ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מעניין. לא שמתי לב לשליטה על המאווררים ולא כל-כך הבנתי איך זה עובד..

ב-G ניתן לכבות את התאורה לפי מה שהבנתי מהגולש שהזמין את המארז.

בסרטון שהבאת יש את הטסט של עוצמת הרעש. בעוצמה הגובהה של המאווררים שומעים ממש "מפעל ייצור", שומעים ממש רעש.. או שזה רק אצלי ככה.

בעיקר יש לך 5 ערוצים שדרכם אתה יכול לשלוט על המאוורר המסויים שאתה רוצה לשלוט בו (יש לך אפילו איור של אותו מאוורר שברצונך לשנות).

לכל ערוץ יש לך 3 מהירויות: נמוך, בינוני, גבוה. לדעתי כשבפאנטום זה על גבוה זה רועש קצת (לא מציק) אבל ממש לא ברמה הגבוהה שהאלמנט G רועש.

כמו שאמרת, אשכרה כמו "מפעל ייצור", זה לא רק אצלך. בגלל זה הבאתי לך את הסרטון כדי שתוכל להתרשם מהרעש שהוא מוציא.

כמו כן, התאורה של מאוורר ה-200mm העליון, ניתנת לשליטה. מאחורי המארז מצד ימין יש כפתור גע/תק. (במארז פאנטום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקר יש לך 5 ערוצים שדרכם אתה יכול לשלוט על המאוורר המסויים שאתה רוצה לשלוט בו (יש לך אפילו איור של אותו מאוורר שברצונך לשנות).

לכל ערוץ יש לך 3 מהירויות: נמוך, בינוני, גבוה. לדעתי כשבפאנטום זה על גבוה זה רועש קצת (לא מציק) אבל ממש לא ברמה הגבוהה שהאלמנט G רועש.

כמו שאמרת, אשכרה כמו "מפעל ייצור", זה לא רק אצלך. בגלל זה הבאתי לך את הסרטון כדי שתוכל להתרשם מהרעש שהוא מוציא.

כמו כן, התאורה של מאוורר ה-200mm העליון, ניתנת לשליטה. מאחורי המארז מצד ימין יש כפתור גע/תק. (במארז פאנטום)

מבחינת וניקיון אתה ממליץ לי עליו?

וכאשר רמת המאווררים על רמה רגילה, הוא אינו רועש? זאת אומרת אם בלילה אני משאיר את המחשב פתוח, והוא 2 מטר ממני, אני שם על רמה נמוכה - האם הוא יחמם את החדר ? האם הוא ירעש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אחי, מניסיון אישי אני עוד לא יכול להעיד.

אבל, לפי הביקורות מבחינת וניקיון הוא מעולה.

אני לא חושב שאם הוא יהיה 2 מטר ממך בזמן שאתה יושן והוא על רמת איוורור נמוכה הוא ירעיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...