מארז Thermaltake - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Thermaltake

Proww

Recommended Posts

ברור שזה קירור פאסיבי - תקרא את ההסבר שהם נותנים:

CPU: Lapped Intel Pentium XE 955 (dual-core, 3.46GHz)

Graphics Card: Sapphire Radeon HD 3850 Ultimate passive cooled

Motherboard: MSI P6N SLI Platinum

RAM: 2x 512MB Corsair XMS2-667

Hard Drive: 1x 250GB Western Digital WD2500 7,200RPM

Heatsink: Asus Silent Square Pro

Power Supply: Xilence XP700 700W PSU

While this isn't representative of current ultra high end hardware, the equipment we use is specifically selected to kick out the maximum amount of heat inside the case, with a passively cooled graphics card and 130W TDP processor at its core to really heat things up and push the case's ability to cope with toasty components to the limit.

זה מראה לך בדיוק אם המארז מקרר את הכרטיס מסך או שהכרטיס מסך תלוי לגמריי בכוחות עצמו. בגלל שאני מתכנן קירור Stock ו-OC לכ.מסך - זה קריטי בשבילי שהמארז יוכל לקרר את הכרטיס. על הסידור כבלים אני מניח שאפשר לדון.

אני מסכים איתך על ההיעדר פילטרים, אבל גם ה-Sniper Black Edition מגיע בלי פילטר לצד. רק הפאנטום מגיע עם פילטר לצד (אבל בלי מאורר) וה- 902 (אי אפשר להכניס את המאורר כי הוא יחסום Heatsinks גדולים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אלא אם אתה מתכוון לקנות פסיבי זה לא אמרו לעניין אותך, מה שאמור לעניין אותך זה הטמפרטורה בתוך המארז ביחס לטמפרטורה בחוץ. הטמפרטורה הגבוהה של ה-GPU נובעת מזה שאין זרימת אוויר ישירה על הגוף . אם היה אקטיבי זה לא היה משנה בכל מקרה. גם ככה כמעט כל הכרטיסי mid end ומעלה, משתמשים בתעלה שמוציא אוויר אל מחוץ למארז כאשר הגוף של הכ.מסך בתוכה. במצב כזה לא משנה בכלל זרימת אוויר על הכ.מסך אלא רק הטמפרטורה של האוויר ובסנייפר היא רק במעלה אחת גבוהה יותר ממחוץ למארז וזה מראה עד כמה טובה הסירקולציה בסנייפר.

כל הצד בסנייפר הוא פילטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך. אני רוצה שהכרטיס מסך שלי יקבל אוויר ישירות וחלק מהפעולה של המארז זה לקרר כ.מסך מסוג High-End, לא לא להפריע (בכוונה השניי לא). עצם זה שיש לך מאורר שזורק אוויר ישירות על הכרטיס תורמת בהחלט לקירור שלו, אין כמעט אתר שלא יגיד לך אותו דבר בדיוק.

אני יודע שהיא עשויה דמוי פילטר, אבל מה אתה עושה כשאתה רוצה לנקות? מפרק אותה ושוטף אותה קומפלט? אי אפשר לעשות את זה כשיש לך מאורר מותקן עליה ואי אפשר לשלוף את החומר דמוי פילטר החוצה מהדלת, ככה שאם אתה לוקח את הגרסא של ה-Black Edition, אין לך פילטר בשביל המאורר צד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זרימת אוויר על הרכיבים עצמו. יש מרווח בין גוף הקירור לבין הרכיבים עצמם שאוויר יכול להיכנס לשם. יש חלק תחתון לרכיבים.

אני מניח שזה פיתרון, למרות שזה דורש ניתוק של המאורר מהכבלים שלו. אני חושב שאפשר להתקין מסנן אבק של מזגן או משהו על המאורר 230 ב-G וליצור מסנן אבק במודינג די פשוט. גם בלי לעשות את זה, אם אתה דואג לתחזק את המחשב שלך פעם בחודש ואתה במקום שהוא יחסית לא מפוצץ באבק (אמצע מדבר למשל) אני די בטוח שקל יותר לעשות את זה עם ה-G ששם אפשר פשוט לפרק את הדלת עם המאורר עליה בלי לנתק כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.bit-tech.net/hardware/cases/2009/01/12/cooler-master-storm-sniper-review/5

וזה Bit-Tech, לא אתר מסוג ב'.

זה נכון שאפשר להסתדר עם הנועלים, אבל ברוב הביקורות אומרים שזה מפלסטיק זול ועדיף כבר ברגים.

דיברתי עם גיא מ-RSM. הוא אמר לי שה-G הוא סך הכל מארז מעולה, מבחינת אווררור ובנייה, וגם שהוא יחסית שקט כשהמאוררים על נמוך. שאלתי אותו אם אפשר לישון עם המארז באותו חדר או ללמוד איתו והוא אמר שזה בהחלט אפשרי, ויש רעש כלשהו (המארז לא חרישי לחלוטין, אבל בהחלט שום מארז בקטגוריה שלו הוא לא כזה) אבל לבנאדם בלי רגישות מטורפת לשמיעה זה יהיה בסדר גמור. גם מבחינת Heatsinks גדולים, הוא אמר שאין בעיה וה-TRUE ייכנס בפנים, יחד עם המאורר. הבעיה היחידה שאני רואה זה שאין פילטר אבק על המאורר העצום של ה-230, אבל אני חושב שאפשר לסדר משהו עם קצת .

HuGe - אני קונה את המערכת קומפלט מ-RSM. אחרת אולי הייתי שוקל אפילו לקחת את ה-Storm Sniper ולהתקין לו ידנית תוספות. תודה בכל מקרה (:

אני כן אלך על ה-G - יום שלישי אני הולך לסגור. תודה לכל מי שסייע וחווה דעה. פותח הת'רד - שיהיה בהצלחה.

שיהיה לך בהצלחה ידידי!

אם תוכל, יום שלישי אני אשלח לך הודעה פרטית, או שאם תרצה תפתח דיון לגבי המארז החדש.

אשמח לשמוע חוות דעת ממישהו שכבר יש לו, משום שאני שוקל לקנות אותו גם.

תודה! אני אשלח לך יום שלישי הודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט ייקנה יום שלישי, הכל יהיה מוכן אני מניח בתחילת שבוע הבא. בכל מקרה אני אפרסם והכל, אל תדאג.

תודה (:

מחכה בקוצר רוח!

תתחדש!

*רק באמת מה שמבאס זה שאין את הפילטרים.

אגב לא שמתי לב, אפשר ב G לכבות את התאורה? יש כפתור או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד הפיצ'רים שלו - עם הכפתור של הכוונון עוצמת מאוררים אפשר להחליף את התצוגה של הלדים ובהחלט גם לכבות אותם לחלוטין.

טוב עשית לי את הלילה. אני כל-כך צריך את הכיבוי נורות הלד! בעיקר בלילה שבמקרה ואני צריך להשאיר את המחשב דלוק.

מה שמעניין אותי במארז זה הקירור, השקט והאבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור אמור להיות מצויין. שקט אני מקווה שיהיה נסבל.

אבק יכול להיות בעייתי - קח בחשבון שהמאורר של 230, שמעיף -המון- אוויר למארז בא בלי פילטר. אני מתכנן לעשות קטן ולהתקין לו פילטר ידני. אבל אם אתה ממש רגיש לאבק אני לא בטוח שהייתי ממליץ על המארז הזה. כן כדאי לשקול אופציה כמו ה-902 של אנטק או משהו בסגנון שבא עם מאורר צד אבל עם פילטר לאבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור אמור להיות מצויין. שקט אני מקווה שיהיה נסבל.

אבק יכול להיות בעייתי - קח בחשבון שהמאורר של 230, שמעיף -המון- אוויר למארז בא בלי פילטר. אני מתכנן לעשות קטן ולהתקין לו פילטר ידני. אבל אם אתה ממש רגיש לאבק אני לא בטוח שהייתי ממליץ על המארז הזה. כן כדאי לשקול אופציה כמו ה-902 של אנטק או משהו בסגנון שבא עם מאורר צד אבל עם פילטר לאבק.

אני לא "רגיש" לאבק. פשוט אני אוהב ניקיון :)

איך תתקין פילטר באופן ידני?

רק ה230 בא בלי פילטר? כל השאר עם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניקח פילטר של מזגן ישן, נחתוך אותו, נעשה אותו כמה שיותר דק, ואז נעשה 4 חורים במארז ונבריג אותו פנימה ישר על המאורר של ה-230, מבחוץ. עלול מעט לפגום במראה הכללי של המארז, אבל אני לא חושב שהרבה ובהחלט שווה את זה.

למעלה ומאחורה אין לך פילטרים כי אין בהם צורך. מקדימה כל הפאנל הוא פילטר אחד גדול וגם החור שמתחת לספק בא עם פילטר. באמת שאני מציע לך לקרוא קצת ביקורות באינטרנט (יש -המון-), ולראות קצת סרטונים שבהם מראים את התצוגת אורות. אל תסתמך על מה שאני אומר לך או מה שאומרים לך פה כי לכל אחד יש דעה שונה וחלק מוטים נגד המארז או בעד.

הכי טוב זה לקרוא ביקורות של אתרים מקצועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה מבזבז זמן ומאמץ, שלא לדבר על כסף, על מארז של TT...

אני מבטיח לך שאלא אם אתה משתמש בקירור פסיבי הסנייפר פשוט מעולה, גם מצויין וגם שקט. ויש לי אותו, אתה מהלל מארז שלא התנסת בו בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה מבזבז זמן ומאמץ, שלא לדבר על כסף, על מארז של TT...

אני מבטיח לך שאלא אם אתה משתמש בקירור פסיבי הסנייפר פשוט מעולה, גם מצויין וגם שקט. ויש לי אותו, אתה מהלל מארז שלא התנסת בו בכלל...

שוב, הדילמה האישית שלי הוא בין הסנייפר ובין ה-G.

אני לא כל כך הבנתי מה ההבדל ביניהם. הם נראים בערך אותו הדבר.

תוכל לתת לי השוואה קצרה? ובכלל תן קצת מידע אודות המארז שלך, האם הוא צובר אבק בצורה דרסטית, האם הוא שקט גם על המקסימום (אפשר לישון שהמחשב פתוח?) וכד'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...