מורה נהיגה שגונב זמן מהשיעור - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מורה נהיגה שגונב זמן מהשיעור

yacovmateo

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המחיר דווקא לא מעיד על האיכות שלו,כולם משלמים לו 90 אבל אצלנו לטענתו זה ''מקרה חריג'' כי בהתחלה לא רציתי בכלל ללמוד נהיגה כי הייתי חסר כסף,אחותי גם לחצה עליי ואמרה לי אני יביא לך כסף תחזיר לי בעתיד וזה,אז במקום רק 2 שיעורים חינם הוא הביא לנו גם 2 שיעורים וגם 85 כל שיעור.

ובכללי המורה הזה מלמד מצויין,אין תלונות באמת,כולם מכירים אותו בעיר שלי והוא מורה דיי פופולרי,כולם טוענים שלמרות שהוא גונב זמן הוא מלמד מצויין,למעשה גם אני חושב ככה מבחינת לימוד אין לי אליו בכלל תלונות,לימד אותי הכל מא' ועד ת',ממש מההתחלה שלא ידעתי בכלל מה זה קלאץ'(חוץ משנתקלי בזה בתיאוריה).

בכל מקרה אני יעבור למורה אחר שקצת יותר רציני והרבה יותר אמין,שאצלו כמעט כולם עוברים טסט ראשון-שני,אני בשיעור 20 כמעט ככה שלא משנה לי שכל שיעור זה 100 ולא 85,עדיף לשלם עכשיו הרבה מאשר שאני ישלם יותר על הטסטים בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' זה מאודדדדדדדדדד נכון שלפעמים המורה אומר לך לעצור ליד משהוא ומתחיל לדבר איתו במשך מספר דקות

ב' זה עוד יותר נכון שיש מורים שהם בתכלס בני 40+ אבל הם כאילו בחברה שלך ומצחיקים האמת שאותם אני די אוהב

ג' שאתה נוהג על אחר אתה מתרגל עליו וזה לא טוב וגורם לפעמים לבעיות הרגל (מהסיבה שלא כל הרכבים מתנהגים אותו הדבר),

ואחרי זה אתה צריך לתקן את ההרגלים השגוים שקיבלת וזה לוקח זמן ואפילו שיעורים כפולים אחד אחרי השני, אז חבל...

אתה חושב שאתה עושה לעצמך טוב שאתה בעצם חושב שאתה נוהג עוד (שזה טוב) אבל זה לא טוב כי זה לא על אותו הרכב

לא במקום שיש שם סימני דרך (כמו חצים על הכביש) תמרורים רמזורים ושאר הדברים שיש בשיעור רטוב, אז, זה לא עושה לך טוב...

ד' אני יכול להגיד לך מנסיון שהזמן בנהיגה טסססססססס (במידה ואתה לא נוסע לאילת כן) אז לפני שאתה עולה להגה

תראה מה השעה במדויק בפאלפון שלך ותראה גם למורה שלך ובסוף השיעור תעיף עליו מבט שוב ואם אתה אכן צודק

שלא קיבלת את כל הזמן אז תגיד למורה שלך: "זוכר מה היה השעה שעליתי לנהוג? תראה מה השעה עכשיו" ותראה לו, וככה תפתור את הבעיה

נכון זה קצת לא נעים לעשות את זה אבל הייייי, נעים היום מת ממזמן, מי שלא משופשף היום אוכל אותה מכל כיוון.

ה' אני זוכר אז בזמנו שאני הייתי תלמיד השיעורים היו עולים 70 ש"ח והמורה שהיה הכי זול היה לו הכי הרבה תלמידים

לשלם היום 90 ש"ח על שיעור נשמע לי מאוד מוגזם ושלא נדבר על טסט, אז זה היה 300 ומשהוא ש"ח היום זה 400 ומשהוא ש"ח

המדינה שלנו יודעים טוב מאוד לצערי איך לדפוק את האנשים החלשים והפשוטים

ואם כבר סיפורים הזוים אז ככה:

שהייתי תלמיד פעם אחת המורה הגיע לאסוף אותי על אותומט

אמרתי WTF כזה לעצמי בראש והייתי בטוח שנחליף לרכב עם הגיר הרגיל באיזה שהוא שלב לפני השיעור שלי

בסוף מה מתברר? הרכב שאני אמור לנהוג עליו נתקע בלי דלק אז כל השיעור זה היה עם אותומט ללכת לתחנת דלק

ולנסות ולהציל את הרכב התקוע ובסוף בכלל היה לו כמה תקלות אחרות

זה היה שיעור ההזוי ביותר שהיה לי ואני יכול להגיד לך שהמעבר מגיר רגיל לאותומט היה ממש קל

אבל (אבל גדול) הבלם (אמברקס) של האותומט היה הרבה יותר רגיש מזה של האותו עם הגיר הרגיל

וקצת התרגלתי עליו (כי הוא פשוט יותר קל) אז לכן כתבתי לך את ג'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני למדתי המורה אף פעם לא היה גונב זמן שיעור.

הפעם היחידה שאולי הוא עיצבן אותי זה שהוא קפץ ל10 דקות לטכנאי מחשבים..

אם המורה לא טוב פשוט אל תשאר. ככה הוא ילמד להתנהג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה מורה אנטיפט שניסה לגנוב זמן

הערתי לו שיבין שאני לא פראייר כי הוא ניסה לרמות כדרך קבע

אדם קרוב המליץ לי עליו אבל המורה היה נוכל

פעם אחת השארתי את הפלפון ברכב ולאחר השיעור התקשרתי לפלפון והמורה לא ענה

אח"כ התקשרתי אליו ואמרתי לו שהפלפון שלי ברכב ובאותו זמן המורה היה ברכב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה מורה אנטיפט שניסה לגנוב זמן

הערתי לו שיבין שאני לא פראייר כי הוא ניסה לרמות כדרך קבע

אדם קרוב המליץ לי עליו אבל המורה היה נוכל

פעם אחת השארתי את הפלפון ברכב ולאחר השיעור התקשרתי לפלפון והמורה לא ענה

אח"כ התקשרתי אליו ואמרתי לו שהפלפון שלי ברכב ובאותו זמן המורה היה ברכב

הייתי שורף לו תרכב !

קרה כבר שנכנסתי לאיזה מורה ברכב אחר בגלל שהוא עצבן אותי !

אז זה בכלל היה מדליק אותי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...