תגידו מה עושים עם וורד למק? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו מה עושים עם וורד למק?

shloosh

Recommended Posts

אני סטודנט בפתוחה , צריך להגיש עבודות בdoc מן הסתם. אבל!! פשוט סיוט עם המק! וורד למק לא עובד עם עברית,ניאו דווקא כשלעצמו נחמד אבל אין גופן david ושפותחים את המסמך בוורד זה תמיד משתנה וזה הורס ויזואלית את העבודה!

יש פיתרון נורמלי שגם המורה יוכל לפתוח את העבודה זה יראה כמו במקבוק שלי??

ניסיתי לפתוח בוורד 2011 למק מסמך שנכתב בפיסי רגיל, אבל עדיין יש באגים למשל אין מקף "-"חחחחח

פרללס זה גם זוועה והמחשב שלי מתחיל כבר לעלות בלהבות שכשכולה אני מפעיל וורד..

dual boot גם אפשרי אבל אז בשביל מה קניתי מקבוק ב-8 אלף שקל??

על מלל גם שמעתי אבל הבנתי שאחרי השמירה זה עדיין לא מסתדר עם וורד...

בקיצור אני אובד עצות..

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רחוק מלהיות מומחה ל-Mac אז אולי יש פתרון יותר טוב משלי.

אני מציע לך לנסות את LibreOffice.

החל מגרסת Office 2007 יש תמיכה ב-odt (ב-2007 לאחר התקנת SP1) כך שבעקרון אתה יכול אפילו לעבוד בתבנית ברירת המחדל של LibreOffice. כמו כן, אתה תמיד יכול לעבוד בתבנית rtf שבה בטוח תומכים שני היישומים.

בכל מקרה אחר יש תמיכה מספיק טובה בתבנית doc כל עוד אין עיצובים מורכבים מדי.

לגבי הגופן, זה לא כל כך תלוי בתוכנה, זה תלוי בגופנים שמותקנים במערכת. אני די בטוח שיש גופן David למק (אולי אפילו חינמי) שניתן להוריד ולהתקין במערכת. אם יש תמיכה ב-MacOS בגופני Truetype (נדמה לי שקראתי שהחל מגרסה כלשהי זה נוסף) אולי אפילו תוכל להעביר את הגופן כמו שהוא (צריך לברר יותר לעומק).

אני עבדתי על LibreOffice על איזו תקופה והצלחתי להחליף מסמכים עם עמיתים שהיו על Windows-- בצורה שניתן להגדיר אותה ככמעט חלקה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מקבלים pdf , אפשר להעלות לאתר ממנים(עבודות בית) רק בפורמט .doc אפילו לא docx.

נראה לי שpdf בעייתי בעניין העריכה לא?? והרי המורים מחזירים לך עבודה עם תיקונים והערות בסוף....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מקבלים pdf , אפשר להעלות לאתר ממנים(עבודות בית) רק בפורמט .doc אפילו לא docx.

נראה לי שpdf בעייתי בעניין העריכה לא?? והרי המורים מחזירים לך עבודה עם תיקונים והערות בסוף....

האמת שאפשר להגיש בDOCX.

יש שם לינק שאתה צריך לעבור אליו..

שמעתי הרבה דברים טובים על מלל http://www.mellel.com/

אישית יש לי 2011 ורוב השימוש בו הוא ל outlook אז לא ממש בדקתי אבל כתבתי כמה שורות בעברית והיה בסדר גמור, מה הבעיה עם העברית ?

הוא כותב הפוך. למשל אם אני רוצה לכתוב "אני רוצה לכתוב", אני אקבל "לכתוב רוצה אני"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...