לקחתי את המבצע של יס | 42"+24" - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקחתי את המבצע של יס | 42"+24"

DimRah

Recommended Posts

רציתי לעבור ליס הזמנתי נציג הביתה

אמרתי לו שאני אחשוב על זה אז הוא התחיל לצעוק עליי שהוא בזבז דלק ושאני חוצפן וכו אז זרקתי אותו מהבית עם הדיל שלו והוא בחוצפתו צלצל לשאול אם התחרתתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

למה הזמנת נציג הבייתה?

תתקשר אליהם, תברר מצבעים למצטרפים, אם לא מתאים אז לא...

אבל הרגת אותי שזרקת אותו מהבית, בעטת לו בתחת בפתח הדלת? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא היה מה זה חוצפן דחפתי לו את הקלסר לחולצה ווצעקתי אליו שאם הוא לא הולך אני שובר לו כל עצם בגוף ברח כמו שפן

הזמנתי אותו כי היתקשרו אליי הציעו לשלוח נציג אמרתי שלא אכפת לי אבל בפרוש אני לא מבטיח לסגור עסקה אמרו לי אין בעיה והוא

הוא דיבר איזה שעה ונתן לי טופס לחתום אמרתי לו שאני לא בטוח אני אחשוב ואחזור אליו

ואז הוא התחיל לצעוק עליי בזבזתי דלק חוצפן וכו אז העפתי אותו בבושת פנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שיס עשו אצלי ביקור, לא הודיעו לא שום דבר. בא מישהו מהחברה דופק בדלת ושואל אם אנחנו רוצים לעבור ליס :P

בסוף לא עברנו, לא הציע משהו מדהים שמצדיק מעבר. במקרה הזה הוא לא יכל לצעוק כי הוא בא על דעת עצמו :nixweiss:

זה יוצא 3600 שקל ל 42" ו 24", לא דיל מדהים אבל מחיר לא רע בכלל, הבדל של כמה מאוד שקלים. לא יצא לי לראות מסכים של Hisense אבל אני יודע שזו חברה סינית שאין לה כל כך שוק באירופה/צפון אמריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא לא היה עשה לי את הקטע המלוכלך הזה היתי עובר ליס הוא הציע לי דיל עם יותר ערוצים מהוט וhd וכל זה בפחות 100 שקל מהוט אני פשוט רציתי להתקשר להוט לשאול אם הם יכולים לתת הצעה כזאת אבל הוא התעקש על אותה שניה אז הוא לא קיבל כלום וסתם בוזבז דלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...