יש משחקים נורמאליים דוברי עברית (לילדים)? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש משחקים נורמאליים דוברי עברית (לילדים)?

tmpusr

Recommended Posts

"פרדי הדג" חביב מאוד למאות האנימציה המאוד בסיסית.

קצת מתסכל שם ה"ניווט" בין המקומות כי אין מפה וצריך לזכור איך ומהיכן הגעת.

את השאר אני אבדוק בקרוב.

רק דבר אחד - איך משיגים כאלה משחקים ישנים?

אם אתם יודעים, אנא שלחו לי לינק בהודעה פרטית ואני ארכז ואפרסם את המידע לטובת כולם.

תודה רבה על כל ההמלצות :xyxthumbs:

אם בכל זאת מישהו מכיר משחקים עדכניים יותר בעברית - הוא יותר ממוזמן להמליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"פרדי הדג" חביב מאוד למאות האנימציה המאוד בסיסית.

קצת מתסכל שם ה"ניווט" בין המקומות כי אין מפה וצריך לזכור איך ומהיכן הגעת.

את השאר אני אבדוק בקרוב.

רק דבר אחד - איך משיגים כאלה משחקים ישנים?

אם אתם יודעים, אנא שלחו לי לינק בהודעה פרטית ואני ארכז ואפרסם את המידע לטובת כולם.

תודה רבה על כל ההמלצות :xyxthumbs:

אם בכל זאת מישהו מכיר משחקים עדכניים יותר בעברית - הוא יותר ממוזמן להמליץ.

האתר:

http://www.hotud.org/

לצערי המייסד נטש אותו לפני מספר שנים. האתר החליף ידיים, אבל אף אחד לא השקיע כמו המייסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסע אל העבר יש קטגורייה של משחקים כחול-לבן.

יש גרסה של הגובלינים 3 בעברית. כמוכן אני די בטוח שיש למשחקי Monkey Island, Day of The Tentacle, ומשחקי Lucas Arts נוספים גרסאות מתורגמות לעברית, כל המשחקים הנ"ל מומלצים בחום (גם למבוגרים!).

אגב, אני הייתי ממליץ לא למנוע מהן לשחק במשחקים באנגלית, אני התחלתי בגיל צעיר, ואני זוקף את השליטה הטובה שלי בשפה לזכות זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

תודה.

אין לי כוונה למנוע מהן דבר, אבל בגיל 4-5 זה קצת מוקדם וגם לקרוא תפריטים והנחיות מורכבות באנגלית בגיל 7-8 זה מעט מוגזם.

אין סיבה שילדים בגיל 7-8 לא יסתדרו עם תפריטים בשפה זרה, כל עוד המשחק עצמו לא מתבסס על מלל.

צריך רק פעם-פעמיים להראות להם איפה הכפתורים של התחלת משחק, שמירה וטעינה, והם יסתדרו.

אם הטעם של הבנות שלך הוא משחקי מחשבה הייתי ממליץ על סדרת The Incredible Machine, אולי גם Supaplex.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, יש אנשים שיאמרו אחרת - תן לילדים שלך לשחק במשחקים באנגלית. תתחיל באמת ממשחקים שהאנגלית שלהם לא מסובכת (מעט דיאלוגים, אבל כן כאלו שרלוונטיים למשחק). זה יעזור להם מאוד ללמוד אנגלית בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

חבר'ה - אין סתירה בין הדברים.

פשוט משחקים באנגלית יש בלי סוף.

העובדה שאין כמעט משחקים בעברית ואלה שיש ברמה מאוד נמוכה ומפגרים בהרבה אחרי הטכנולוגיה מרחיקה מהם את הקהל הצעיר שעדיין לא ממש מסתדר עם אנגלית . לחליפין הם פשוט משננים את מיקום הכפתורים עליהם הם צריכים ללחוץ ומפסידים הרבה מהמשחק או שהם מוגבלים למשחקים לא טקסטואליים/מילוליים.

ולפני שאיזה חכם נוסף יעלה זאת - אל תדאגו לבנותיי...

זה ממש לא בא במקום טיולים, בריכה, קמפינג, משחקי קופסה, ספרים, התעמלות קרקע, ריקוד, קפוארה, , שחמט, חברות, ו... ו... ו... :lol:

אני פשוט רוצה לחשוף בפניהן גם את התחום הזה ובשאיפה את הצד המהנה והמועיל שלו (כלומר, ללא התמכרות ל-WOW למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו לך, קיימת גרסה עברית לריימן 3 (לא שאני יודע איפה בדיוק להשיג אותה). זה משחק מעולה בכל קנה מידה, בטח שלילדים/ילדות, וגם מספיק מודרני כדי שתוכל להריץ אותו על מערכת של ימינו בלי לצפות לבעיות.

יש הבדל עצום בין ההשקעה הדרושה לפתח משחק מאפס לבין מה שדרוש כדי לתרגם משחק קיים (תפריטים, כתוביות, אפילו קול אם צריך). הסיבה שלא רואים את זה כל-כך זה שאין לזה שוק - הרוב יעדיפו את המקור, לפחות בארץ. במדינות אירופיות מסוימות דווקא יש ביקוש רב למשחקים בשפת המקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...