איך מגיעים לקניון איילון (יס פלאנט) עם תחבורה ציבורית? [מגיע מהצפון...] - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מגיעים לקניון איילון (יס פלאנט) עם תחבורה ציבורית? [מגיע מהצפון...]

YogiBear

Recommended Posts

איבדתי את עצמי מחפש קווים (אני צריך לחפש בדן, אגד או מטרופולין? :nixweiss: ) ודרך הגעה לקניון איילון, אני צריך להגיע ליס פלאנט באיילון. האתרים של חברות האוטובוסים עילגים ( :s07: ) ולא עוזרים, אשמח לעזרה מהמקומיים או ממי שיודע איך אני מגיע לשם בתחבורה ציבורית? קווים וכד'....

איזה קו אני תופס באלוזרוב אחריי שאני מגיע לתחנת רכבת סובידור מכיוון צפון? (או שעדיף לרדת עם הרכבת בתחנה אחרת?)

תודה רבה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע בוודאות שהקווים 40, 42 של דן מגיעים מארלוזורוב לקניון איילון, התדירות שלהם בערך כל 5-10 דקות אתה תראה אחד מהם והם מגיעים לשם גם די מהר. משהו כמו 5-10 דקות נסיעה, תלוי בשעה.

אני כמעט משוכנע שיש עוד די הרבה קווים שמגיעים לקניון איילון מארלוזורוב, וכשתהיה שם אתה תראה אותם.

בכל מקרה אתה יכול להסתמך על 40 ו42, הם מגיעים כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חבר'ה! :xyxthumbs:

כאחד שגר בצפון, מבחינתי זה רק אגד (או לעיתים נדירות נתיב אקספרס/אומני אקספרס) בתחום האוטובוסים. ;D ככה שאני לא ממש מכיר את כל האוטובוסים המעצבנים בגוש דן (גם ככה התעצבנתי עליהם מאוד כשביקרתי בת"א ב-HTSHOW לגיקים שבינכם...) ודרומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם להגיע ברכבת לתחנת בני ברק (צריך להחליף רכבת באוניברסיטת תל אביב, למיטב זכרוני). משם זה משהו כמו 500 מטר הליכה.

מצטרף להמלצה.

הכי טוב אם ממילא אתה בא ברכבת, הרי מהיר והכי פחות חם (להיסחב באוטובוסים :-\ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...