החרדים: לסלק את פארק הר החוצבים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החרדים: לסלק את פארק הר החוצבים

MiniMizer

Recommended Posts

הפטיש ממש לא מיותר, הוא פחות יועד אליך ויותר ל-"כינרת".

אז אתה טוען שהחרדים רוצים להעיף את הפרק בגלל איכות סביבה (וכולנו יודעים כמה אכפת להם מהסביבה, 33 שועלים לכל כובע הם בהחלט לא חלק מהסביבה)?

יודע מה?

קבל גם אתה פטיש:

:bash:

ועוד אחד, גדול יותר, עלי:

U-B-K-Eternal-Sledge-Hammer-icon.png

לא, אני טוען שהאמינות של YNET היא דומה לזו של אלג'זירה בנושאי . לא יודע מה, אבל משהו יהיה לא נכון/לא שלם.

לMYNET אין אפילו טעם להתייחס.

התגובה שציטטתי היא סתם אישוש שאולי לא מספרים לנו הכל...

והסטריאוטיפיזציה שלך מראה על לא יותר מאשר גזענות שבדיוק עליה אוהבים לנגן בצהובון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lilitup, lilitup, lilitup...

מאיפה להתחיל?

א. חרדים זה לא גזע ועל כן לא יכול להיות פה קשר לגזענות.

ב. אין לי בעיה עם החרדים משום אמונתם הדתית, סגנון לבושם או כל דבר אחר. מה שמפריע לי זה דברים כאלו- שמפריעים גם לי. מפריע לי שהם כופים את עצמם עלי ומפריעים לשלוות חיי. לא כי הם חרדים. כל אוכ' שתתנהג ככה תזכה ליחס לא אוהד ממני. מכאן נובע: אין שום קשר לגזענות. אפילו אם הם היו גזע, אין לי דבר נגדם בגללו.

ג. אני חושב שאתה הוא זה שאוהב "לנגן" על כל מיני דברים- לצעוק "גזענות!", "סטריאוטיפיזציה!" (שכבר ניגע בה), "לא מספרים לנו משהו!" וכו'.

ד. איזו סטריאוטיפיזציה? זה שהם עושים כובעים מחיות (והרבה)? אל תתכחש לזה. ציון עובדה זה לא סטריאוטיפיזציה. בנוסף (ומה שלא כתבתי בתגובתתי הקודמת), בציבור שלהם לא מלמדים על איכות סביבה ולכן המודעות שלהם בנושא נמוכה יותר (ובהרבה).

ה. אני לא יודע מה אתה או כל אחד אחר חושב על Ynet (או נגזרותיו) אבל לא כל דבר שמתפרסם שם זה "רק חצי סיפור". אין פה קנוניה.

ז. (אין לי מה לכתוב ב-ו') אני מחפש לך פטיש גדול יותר. רגע...

LOADING....

hammer2xz9.png

אין לי פטישים גדולים יותר אז בבקשה אל תגרום לי להשתמש בנשקים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...