האם ספק תלוי בתשתית האינטרנט? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ספק תלוי בתשתית האינטרנט?

Zeev86

Recommended Posts

בכן הצגתי עוד כמה סרטונים בדיון האחר שפתחתי (מצטער הצאט עם נציג הטכני די ארוך וזה לא מתאים לדעתי להודעה נפרדת)

שם הצגתי את הפינגים וגם את זה שאני מוריד במשך שנים מYOUTUBE במהירות זוועתית. רק תראה איך הבאפר נטען ואיך הוא זז לעט, ולאחר שאני מחליף לטריפל סי, תוך שניה הסרטון נטען 50%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, מה "גילינו" פה?

באותו זמן היה עומס/תקלב אצל בינ"ל ולא Triple C. מה עכשיו?

למה לי להגיד סתם? אני במשך השנים האחרונות (שנים!) הורדתי מyoutube סרטונים ממש לעט עם בינלאומי. כפי שמוצג בסרטון.

אני נאלץ לפתוח שרשור של 4-5 סרטונים (tab) ולעשות לכולם pause בכדי שהם יטענו מספיק זמן, כדי שתהיה לי אפשרות לצפות בהם ללא הפרעות בטעינה. אין לי סיבה לשקר.

עם הספק החדש שעברתי אליו, הסרטון, ועוד באיכות 720p, נטען תוך שניות! נשבע לך, ואני אומר רק את האמת, שאף פעם סרטון לא נטען אצלי ככה במשתמש בינלאומי, ואני אצלם מנוי מ2005.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בעצם "גילינו" פה? לחברת Triple C יש אחלה שירותי caching שמתעלים על בזק בינ"ל נכון להיום.

אני אחזור על עצמי שוב, ושוב, כמה שצריך.

מילא אם המצב היה זמני. אבל:

1. אני טוען סרטי אצל בזק בינלאומי באיטיות במשך הרבה מאוד שנים. לאורך תקופה ארוכה אני לא מצליח לצפות בסרטי באופן רציף אם הם מעל 240p.

2. יש לך הסבר הגיוני למה בבזק בינלאומי ללא חבילת אני לא יכול לגשת ל87 שרתים (לא מחזירים תשובה) ואני מקבל פינג של 200-300.

אנא הער את עיני. הראה לי שהדברים שהצגתי זה בלוף ואולי אני באמת טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמה שהוא מנסה לומר לך זה לא שהוא לא מאמין לך, אלא שהמידע שאתה נותן לא תורם שום דבר ואין תוכן לדברים וגם אני תוהה מה המטרה שלך כעת? כרגע זה נראה להכפיש את בזב"ל שתאמין לי אין צורך הם עושים עבודה מספיק טובה לעצמם גם כך. בקיצור נראה לי שהדיון שלך מיצה את עצמו ועכשיו חוץ מלהראות לכולנו עד כמה הם גרועים אין לך עוד מה לתרום כאן. ליל"ט מקווה שתהנה מהספק החדש וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אני באמת הולך להנות סוף סוף מגלישה טובה.

אבל אם לא תהיה ביקורת, אנשים יפלו בפח. אני ממש חולק עליך שבזק בינלאומי ספק נהדר. חשבתי כך לפני מספר שנים, המלצתי עליהם לחברים, אבל מה שהם עושים לי זה פשוט מוגזם. הם לא רק לוקחים כסף על פחות תמורה שאני מקבל מהם מאשר אצל ספק אחר, הם גם שיקרו לי כל הזמן הזה בפנים שהבעיה לא אצלם, אלא בתשתית.

אז חברי הפורום הנכבדים, איך יכולה להיות בעיה בתשתית אם אני עדיין מחובר כל הזמן הזה לHOT ורק עברתי לספק אחר.

מילא אם היה הבדל של 20-30 אחוז. עוד היה נסבל. אבל "האיכות" של האינטרנט שלי קפץ לא 5, ולא עשר מדרגות, אלא כמה קומות למעלה! זה הבדל של שמים וארץ, ורק בגלל זה אני עצבני מכל הסיפור הזה.

ואני חושב שאתה טועה בעוד דבר. כיום זה מקום נפלא לספר על שירות של כל מני חברות. אם זה לא עובד כאן, זה יעבוד במקומות אחרים. צריך רק מוטיבציה, ואפשר לשנות כל דבר בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לכם בזה נגמר הסיפור?

אני מתקשר לבזק בינלאומי. מבקש מהם לנתק אותי. הנה השיחה לפניכם:

אני: תנתקו אותי בבקשה

בזק בינלאומי: אני יכולה להציע לך חבילה בשווי 75 שקל לחודש למשך שנה התחיבות 12 מגה

אני: הציעו לי חבילה 12 מגה בשווי 55 שקל לחודש בלי התחיבות.

בזק בינלאומי: טוב מכיוון שאתה לקוח וותיק, תן לי מספר דקות לחפש לך משהו יותר טוב בשילך

אני: אוקיי

-- לאחר מספר דקות --

בזק בינלאומי: היי, יש לי עבורך הצעה, חבילה של 12 מגה בשווי 55 שקל עם התחיבות למשך שנה.

אני: אבל נתתי לך דוגמא של טריפל סי, הם מציעים לי את אותה החבילה, באותו המחיר, בלי התחיבות.

בזק בינלאומי: כן, אבל רק איתנו אתה יכול לגלוש בתשתית HOT.

אני: את מתכוונת, שאם אני אתנתק ממכם, לא תהיה לי האפשרות להתחבר לספק אחר כל עוד התשתית שלי HOT?

בזק בינלאומי: אכן.

השיחה התבצעה בטלפון.

לאחר השיחה שלי עם בינלאומי, התקשרתי לטריפל סי, והם הבהירו לי שאני כן יכול לגלוש מהספק שלכם ללא מנוי בינלאומי ואין שום בעיה מבחינת התשתית.

עכשיו אני רוצה להתיעץ איתכם הגולשים. מי מהספקים צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...