האם פנדה מחשבים נסגרת ? - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם פנדה מחשבים נסגרת ?

gilboag

Recommended Posts

חברים עיתונאים שלי מהעיתונים הגדולים החלו להתעניין בסיפור, זה יכול להתגלגל למשהו רציני.

*ובכל מקרה זה לא כשר שרשת מוחקת ככה כל תקשורת עם הלקוח גם אם הם מתכננים איזה משהו. תמיד מודיעים ללקוח שהכל בסדר וזה רק שינוי כלשהו.

אם זה נראה כמו ברווז ומגעגע כמו ברווז, זה ברווז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפני שבועיים אורלי מפנדה שלחה לי מייל ושאלה על השירות לאחר קניה. היא אפילו החזירה לי תשובה במייל אחרי שהתלוננתי על כמה דברים - אז לפחות הכ ניראה תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבועיים אורלי מפנדה שלחה לי מייל ושאלה על השירות לאחר קניה. היא אפילו החזירה לי תשובה במייל אחרי שהתלוננתי על כמה דברים - אז לפחות הכ ניראה תקין.

קודם כל זה היה לפני שבועיים, ושנית, מה ציפית שהיא תגיד? "שלום אדוני, החברה שלנו כנראה עומדת לפשוט את הרגל, לפטר את כל העובדים ולהתנתק מכל מחויבות משפטית שהייתה בעבר. שיהיה לך יום טוב, אורלי :)"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים עיתונאים שלי מהעיתונים הגדולים החלו להתעניין בסיפור, זה יכול להתגלגל למשהו רציני.

*ובכל מקרה זה לא כשר שרשת מוחקת ככה כל תקשורת עם הלקוח גם אם הם מתכננים איזה משהו. תמיד מודיעים ללקוח שהכל בסדר וזה רק שינוי כלשהו.

אם זה נראה כמו ברווז ומגעגע כמו ברווז, זה ברווז.

אחרי שפנדה והמנכ"ל שלה כיכבו מספר פעמים בכתבות לא מחמיאות, הגיוני שהם ישעטו על מציאה כזו... רק שנראה לי שכבר מאוחר מידי ללקוחות (אם באמת פנדה "נעלמה" מהשטח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהם נסגרו, הם היו החנות הדיפולטית שלי במשך 10 שנים. היה להם מבחר גדול, ומחירים סבירים. אבל השירות שלהם בחצי שנה האחרונה היה פשוט מזעזע ברמות שעוד לא נתקלתי. זה התחיל מהזמנה שהתעקבה חודש ורק לאחר שהתקשרתי הם נזכרו לציין שאין להם את הזיכרות במלאי וגם ליבואן לא, המשיך בכך שלמרות שהורדתי את הזיכרון מההזמנה (וקניתי אותו בנועה) הם עדיין חייבו אותי, סיפקו לי את המארז הלא נכון (Storm Sniper הרגיל ולא גרסאת ה-Black) ולא היו מוכנים להודות בטעות. בנוסף על כל זה, הפיצוי על המארז והזיכוי על הזיכרונות נגררו במשך חודשים ועל פני עשרות מיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו עובדי החברה מחויבים לסודיות מסוימת הם לא יכולים לספר מה קורה בחברה אז כול החבר'ה שאומרים :

"למה לא הודיעו לנו שהחנות נסגרת?" :

כמו שציינתי,עובדי החברה לא יכולים לציין פרטים פנים חברתי בטח לא על בעיה בעסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.google.co.il/#q=%D7%A4%D7%A0%D7%93%D7%94+%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D&hl=iw&lr=lang_iw&tbs=lr:lang_1iw,qdr:w&prmd=ivns&source=lnt&sa=X&ei=gWYZTofLH4-AhQff1oHNBQ&ved=0CCMQpwUoAw&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=55213a387344d171&biw=1024&bih=485

על פי הם פשטו רגל כמו כול חנות קטנה למחשבים

עדיף לקנות מרשתות גדולות..

מאז FOXPC וSKYPC אני כבר לא רוכש בחניות קטנות ובינוניות רק גדולות...

פנדה מחשבים קניתי משם כמה דברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...