אי הגעת טכנאי הוט (שיעור קצר על זכויות האזרח) - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי הגעת טכנאי הוט (שיעור קצר על זכויות האזרח)

גמני

Recommended Posts

כבר הסברתי שאין שום אפשרות כרגע לאיים על החברות האלה בהתנתקות, מהסיבה הפשוטה שההתחייבות שלך דואגת שאתה תשלם הכל עד השקל האחרון גם אם תתנתק - ואז אתה פשוט תמשיך לשלם בדיוק אותו דבר אבל לא לקבל כלום בתמורה..

בקרוב(?) זה ישתנה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4084055,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צעוקים עלי

"___ ישר רץ לספר לחברה..."

אוקי סוף טוב הכל טוב. אבל ממש לא מבין את ...

הרבה טלפונים בייני להוט. הם מבטיחים להתקשר ולא חוזרים!

היום שוב רומן, מסבירים שלא חוזרים אלי כי שוב הקלידו לא נכון. דרשתי מנהל. אמרו מחר. אמרתי שלא מאמין, נמאס לי, ואם אני לא מקבל מנהל, מחר אני בבית המשפט.

קיבלתי מנהל תוך רבע שעה. ביקשתי כפיצוי ממיר מקליט או בית משפט. חזרו תוך 20 דקות והבטיחו פיצוי 600 ש"ח ישירות לחשבון. ביקשתי אישור במייל. לא רוצים לתת. הקלטתי אותם (אמרתי שאני מקליט והם חזרו על הפיצוי הכספי).

אני לא מבין את .

10 ש"ח * 36 חודש = 360 ש"ח

למה לא רצו לתת לי ממיר מקליט בחינם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילי לבזבז זמן בבית משפט זה כאב ראש ולא שווה את סכום הפיצוי. אבל, הייתי מוכן לעשות זאת, כי הם עברו כל גבול, וזה היה עקרוני.

הצעתי להם שיתנו לי ממיר מקליט בחינם בכדי שכל הצדדים יצאו מרוצים, ובכדי לסיים כבר את הסיפור (למרות שזה הפסד כספי מבחינתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם ציטטתי אותך אבל זה היה רק בשביל הקשר, לא כתגובה להודעה שלך :)

סתם זה היה בחדשות בדיוק גשקראתי את הדיון וחשבתי שזה מידע מעניין, מצד שני לא היה לי כח לפתוח ת'רד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה אתם חושבים שהוט הזדרזה כלכך לסיים את העיניין?

האם לדעתכם מדובר בניסיון ליצור תדמית חדשה?

או שאולי היו להם יותר מידי בעיות בשירות (לא פירטתי את כל הסיפור עם המוקדנים) והם ידעו שבתביעות קטנות הם היו משלמים הרבה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה אתם חושבים שהוט הזדרזה כלכך לסיים את העיניין?

האם לדעתכם מדובר בניסיון ליצור תדמית חדשה?

או שאולי היו להם יותר מידי בעיות בשירות (לא פירטתי את כל הסיפור עם המוקדנים) והם ידעו שבתביעות קטנות הם היו משלמים הרבה יותר?

אי אפשר להתעשר מתביעות קטנות כמו שאנשים לפעמים חושבים - העצבים והטירחה בשיבל לקבל מאה שקלים בחזרה פשוט לא שווים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...