עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

tmpusr

ת'רד המלצת חנויות

Recommended Posts

אייבורי סניף פ"ת סגולה -

לא נוהג לממש אחריות הרבה (טפו טפו טפו :) ) אבל במקרה החליט הדיסק קשיח לתקוע את המחשב ואז אחרי מספר ימים בכלל לא עלה, הצלחתי עם התוכנה של להחיות אותו כדי להצליח לשחזר את המידע שלי.

הכונן בן שנה בלבד! כך שקצת התאכזבתי ממנו.

פירמטתי אותו והוא עדיין הציג שגיאות וסקטורים פגומים על כל הכונן.

ניגשתי היום לסניף לממש אחריות - לאחר הסבר שלי לטכנאי המעבדה על מהות התקלה ומילוי פרטים במחשב, קיבלתי כונן חדש סגור (מועד ייצור 4/2014).

למרות החששות שלי שפתאום אקבל כונן REFUB או משהו - יצאתי מרוצה מאד.

מדובר בכונן 1TB ST1000DM003.

כאמור, נרכש לפני שנה והתקלקל. מקווה שהכונן הנוכחי שקיבלתי יחיה קצת יותר מזה.

וטיפ לכולם - לגבות באופן קבוע!

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

המלצה על פלונטר (ממוקמים בת"א) - מייד לאחר ביצוע הזמנה לחלקי מחשב שוחחתי עם יריב בטלפון. הוא דאג לברר ולהסביר לי על התאימות של החלקים אחד לשני (ספק כוח, כרטיס מסך, מארז, לוח).

יותר מזה - כשביקשתי להוסיף חלק אחר שאין לו במלאי, יריב אמר לי בכנות שעדיף לי לרכוש אצל המתחרים למרות שהוא יכול למכור אותו במחיר קצת יותר גבוה.

באופן אישי אני לא אדרוך יותר ב-KSP (אלא אם לא תהיה לי ברירה) ומעדיף לשלם יותר למישהו שמגיע לו.

מבחינת איסוף ההזמנה - הגעתי למקום, חיכיתי עם הרכב למטה (אין חניה) ויריב הביא לי את הכל עד הרכב, כולל מתנות :)

למי שחשוב השירות והמקצוענות, אני ממליץ מאוד!

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

המלצה על TMS

נזקקתי לשרות וקיבלתי אותו בשפע ובאיכות אצל TMS

תודה לקיריל ושי הטכנאי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אני חייב להגיד שאני מאוד מרוצה מהשירות של TMS פעם ראשונה שקניתי אצלהם, הזמנתי בתאריך 26.5.15, בשעה שהיא אחרי שעות העבודה, ב18:35 יום למחרת על הבוקר מתקשר אליי בחור נחמד לקחת פרטי תשלום, ומשהו שאהבתי שלא מובן מאליו זה שהוא ווידא ושאל אם אני מרכיב את המחשב לבד ושבהזמנה אין מארז בכלל.. מבחינתו בתכל'ס זה למכור וזהו. במקומי יכל להיות מישהו שלא מבין במחשבים ולא יודע מה לעשות עם כל החלקים או איזה חלקים בכלל צריך לקנות והוא יכל להידפק. זה פרט קטן אך חשוב חח במהלך אותה שיחה הוא גם אמר שבאותו יום שולחים לי את זה. בכלל הייתי בשוק! בחנויות אחרות לוקח בד"כ שבוע עד שזה מגיע. אני קיבלתי את ההזמנה שלי עם שליח של UPS כבר ב28.5.15 ולא שילמתי שקל על המשלוח איך שארזו את החלקים היה ממש טוב, ומן הסתם קיבלתי הכל, בקופסאות המקוריות, סגור ותקין. אז במקרה ויש פה נציג של TMS, קבלו ח"ח על השירות! אני מפסיק לקנות ממקומות אחרים ומזמין רק מכם מעכשיו. ד"א, הרכבתי את המחשב ועל הפעם הראשונה עשיתי הכל מושלם, לא שכחתי שום חיבור, והוא עלה על ההדלקה הראשונה ועבר את כל בדיקות המאמץ :P

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

המלצה על TMS ובמיוחד על קיריל.

מבחינת מחיר - מדובר במחיר מאוד טוב ותחרותי (לאחר כמה פניות קדימה ואחורה בין קיריל לStartPC לבדוק הצעות מחיר), 4000 ש"ח מזומן לעומת 4650 ש"ח באתר של TMS באשראי, לכן מאוד מומלץ לפנות אל קיריל ישירות עם הצעות מחברות מתחרות על מנת לקבל מחיר תחרותי.

מבחינת שרות - קיריל היה זמין וענה מאוד מהר לכל השאלות במייל (והיו המון שאלות), עם גישה מאוד שירותית וטובה. בנוסף כשהייתה לי שאלה טכנית בנוגע להרכבת הכרטיס מסך, תוך מספר דקות התקשר אלי טכנאי ועזר לי מאוד מהר, ובצורה טובה.

מבחינת קלות קנייה - לאחר כמה ימים של דיבורים במייל, נסגרתי על מפרט ונתתי לו את האישור ביום שישי בבוקר. יום ראשון סיימו את ההרכבה והבדיקות, יום שני נתנו לUPS, יום שלישי בבוקר אצלי כבר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

TMS

ההמלצה שלי אמנם לא מחווית קנייה שקרת לאחרונה אבל סבבה.

בזמן צוק איתן הזמנתי מחשב חדש, קיריל לא היה אבל היה לו מחליף שנתן שירות מעולה ועזר בלי לדחוף מוצרים לא קשורים או לתת מפרטים לא מאוזנים.

המחשב הגיע לאחר כ5 ימי עבודה, כל החלקים במקום הכל טוב. היה לי כרטיס מסך שקניתי מראש והוא דאג להכין לי את החיבורים שלהם ולהסביר לי בפלאפון איך לחבר אותו.

אני פותח את המארז ואני רואה שיש לי בחריץ של הזכרונות סטיק של 8GB שלא הזמנתי (את הזכרונות קניתי בנפרד), בהתחלה לא הבנתי, הרי לא הזמנתי בדקתי ואני רואה שגם לא חייבו עליו.

בכל אופן התקשרתי לTMS וגילתי שזה טעות שלהם, הטכנאי שבדק שהכל עובד שכח להוציא אותו. אחרי כמה שבועות שרדפתי אחרי השליח הוא בא להחזיר להם אותו.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי לכולם,

עברתי על הת'רד ולא מצאתי התייחסות לסטארט-.

הייתי שמח לשמוע אם למישהו יש ניסיון איתם בהזמנות ובתמיכה.

אותה שאלה לגבי פלונטר.

תודה לעוזרים

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

המלצה על TMS-

רכשתי בתאריך 17/9 מחשב משרדי חזק, תוך 4 ימי עסקים המחשב היה מוכן.

השירות היה מצוין, המוכרן (ויקטור) היה סבלני ומקצועי ועזר לבנות את המפרט תוך שימת דגש לפרטים גדולים וקטנים.

ממליץ על החנות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חנויות מומלצות מניסיון שלי...

1. ksp סניף ת"א המסגר.

2. IQPC אשדוד.

3. זיגזג 2000

4. פלונטר

ולמחשבי מקינטוש...

"דאבל טים"

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טוב אז ברצוני לעדכן שאני עומד לפני רכישת מחשב חדש (מחכה שהכרטיסי מסך החדשים יגיעו לחנויות והמחירים יתאזנו) - ללא קשר ביקרתי בסניף KSP בפ"ת (הייתי צריך איזה כבל) ופשוט החווית שירות / היחס של המוכר אל אחד הלקוחות שם גרם לי לחשוב פעמיים לפני רכישת מחשב / או כל מוצר אחר בעל ערך מעל לכמה עשרות שקלים מהחנות הזאת, בקצרה המוכר מאשים ומתווכח עם הרוכש בצורה מזלזלת (אין לי בעיה שמישהו טכני / נציג החנות ידבר עניינית) אבל זה היה נשמע פשוט מזלזל, כאילו עשה לו טובה שהוא שולח את למעבדה.

בקיצור, חנות מבחינתי נמדדת במצבים הקשים שצריכים אחריות, ומהאזנה מהצד זה היה נשמע כאילו עושים לו חיים מאד קשים.

שארכוש את המחשב החדש לא רק המחיר יכנס למשוואה. 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי,

רציתי לספר על שירות טוב שקיבלתי ב-TSM

אני לפני הזמנה של מחשב חדש מהם וקיבלתי הצעה משתלמת יחד עם שירות טוב מקיריל שגילה יחס מקצועי ונחמד ועזר לי לסיים להרכיב את המערכת דרך התכתבות במייל.

עדיין לא קיבלתי את המערכת, אבל מכאן הדברים נראים טוב.

עדוכנים בהמשך כשהמחשב יגיע. :)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עכשיו שמתי לב שבאתר של אייבורי אפשר לראות זמינות מלאי בסניפים. זו היתה נקודת התורפה העיקרית שלהם מול KSP עד עכשיו.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close