Try HWzone in English English
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

tmpusr

ת'רד המלצת חנויות

Recommended Posts

Better World Books

אתר שפועל שלא למטרות רווח, ולמען קידום הקריאה בעולם, במיוחד בארצות נחשלות.

מוכר הן ספרים חדשים, והן משומשים במחירים זולים מאד. (שנתרמו לו על ידי חברות שונות)

משלוח חינם לישראל (ומחירים זולים מאד מלכתחילה)

רשמתי את זה תחת ההודעה הלא נכונה, אשמח אם Moderator ימחק.

נערך על-ידי CountDeMoney

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפני קצת יותר משבוע הזמנתי את המחשב הראשון שלי ב TMS. החלטתי להשתתף בקנייה קבוצתית של וכבר לקנות מחשב חדש. למען האמת זאת הייתה התנסות הראשונה שלי עם חנות הזו. אחרי פחות משבוע כבר יצרו איתי קשר מהחנות ונומר לי שהמחשב מוכן. כעבור יומיים המחשב היה אצלי בבית והגיע יחד עם השליח. אני מאוד מרוצה מהקנייה ומוכן להמליץ בחום על החנות. כאשר פתחתי את קופסה הגדולה שהמחשב הסתתר בה מצאתי את כל החלקים שנשארו אחרי הרכבה עד לבורג האחרון, כל הדיסקים וחלקים. כמובן ששמו את כל הקופסאות. איכות ההרכבה וחיווט גם ברמה גבוהה מאוד.

אני מאוד מרוצה מהקנייה ומעכשיו TMS בשבילי זאת אופציה הראשונה בבחירת חלקים וקנייה מחשב חדש אם פעם אצטרך.

נערך על-ידי Zeus710

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מחפש המלצה ל-http://www.startpc.co.il/.

רק היום שמעתי עליהם, ולא הכרתי אותם עד היום. מישהו עבד איתם, ומכיר ויודע? איך הם מבחינת החלפות? (ציוד תקול וכו.)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חנות יחסית חדשה, מחירים טובים. עוד לא נתקלתי במישהו שקנה מהם, בטח לא שמימש אחריות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש להם פשוט מבחר נהדר במחירים מצוינים, אבל הלוואי וידעתי שיש עם מי לדבר אם הולך כ.מסך למשל.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כמה חנויות בבאר שבע:

KSP - לרוב השירות אחלה. למרות שאני עדיין זוכר מקרה של אי נעימות שהם התעצבנו שנכנסתי לשם בגלל שאני בן 14 (זה היה לפניי 7 שנים כמעט, קטע דפוק). אין לי מושג למה. מה שכן, המחירים לרוב טובים, וזה לא שבבאר שבע יש יותר מדי מבחר. ליד KSP יש המון חניה ככה שזה יתרון לדעתי. מעבר לכך השירות טוב, אני קונה מהם די הרבה, וכשצריך לנצל אחריות אין שום בעיה, הם אף עזרו לי לנצל פעם אחריות של פיקוק שעשו בעיות עם החלפת כרטיס .

אייבורי - הסניף של הגראנד די קטן, ודורש ללכת הרבה. השירות שם סבבה, אבל טיפה לא מסודרים. עשיתי הזמנה, לא התקשרו, יצרתי קשר עם הסניף הראשי והודיעו לי שהגיע. כשהגעתי לסניף גם לקח להם זמן למצוא את ההזמנה, עוד סממן של חוסר סדר. גם חניה היא פחות נוחה בסניף הנ"ל.

בסניף הראשי בבית נועם יותר נוח מבחינת חניה. אני בא לקנות, לוקח מה שאני רוצה והולך. ניצלתי שם אחריות פעם עם כרטיס מסך. בפעם הראשונה קיבלתי כרטיס מסך שנדפק שוב אחרי שבוע. החליפו לי שוב ובנתיים (חודש - חודש וחצי) יש שקט. שדרגו לי לכרטיס טיפה יותר מתקדם (מGTX550TI לGTX650, לא קפיצת מדרגה מטורפת כמובן)

INFOSERVICE - לרוב יקרים יחסית. אבל אף פעם לא נזקקתי לניצול אחריות. השירות בסדר גמור.

באג - יש ויש. היו לי מקרים שלא נתנו שירות במסגרת אחריות, והיו מקרים שטיפלו בבעיות כמו שצריך. פחות אוהב לרכוש אצלהם, הם גם די יקרים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

השיפור היחידי הוא שה-GTX650 צורך הרבה פחות חשמל.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חנות מקוונת - פלונטר.

פעם ראשונה שיוצא לי לקנות מהם, קניתי כמה חלקים עבור מחשב שאני מרכיב לחבר. מה שלא היה במלאי הוזמן והגיע אליהם יחסית מהר , יום חמישי 12.06 ארזו הכל והיום (יום ראשון 15.06) זה הגיע אליי ארוז בצורה טובה ומסודרת.

והשירות הוא אחלה, חוזרים אליך במייל מהר מאוד, בד"כ אני מעדיף לעשות קנייה אם לא פנים מול פנים אז בטל' כדי שהתקשורת תהיה רציפה ומהירה, איתם נהניתי לעבוד עם מיילים כי הם פשוט זריזים אז הכל מרגיש רציף ומהיר.

והיי המחיר שלהם הוא מהזולים שראיתי (ואני אחד שיודע לבדוק מחירים).

אם הנציג שלהם בפורום רואה את ההודעה הזו אז תודה רבה לכם זו פעם ראשונה שאני קונה אצלכם אבל בטוח לא האחרונה.

אני יודע שהרוב כבר מכיר אבל בכל זאת אני רוצה לכתוב עליהם כאן כי זה ניסיון ראשון שלי איתם, ולדעתי מגיע לחנות שמתנהלת ככה שיזכירו אותה עוד הפעם.

נערך על-ידי AvlK

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
חנות מקוונת - פלונטר.

פעם ראשונה שיוצא לי לקנות מהם, קניתי כמה חלקים עבור מחשב שאני מרכיב לחבר. מה שלא היה במלאי הוזמן והגיע אליהם יחסית מהר , יום חמישי 12.06 ארזו הכל והיום (יום ראשון 15.06) זה הגיע אליי ארוז בצורה טובה ומסודרת.

והשירות הוא אחלה, חוזרים אליך במייל מהר מאוד, בד"כ אני מעדיף לעשות קנייה אם לא פנים מול פנים אז בטל' כדי שהתקשורת תהיה רציפה ומהירה, איתם נהניתי לעבוד עם מיילים כי הם פשוט זריזים אז הכל מרגיש רציף ומהיר.

והיי המחיר שלהם הוא מהזולים שראיתי (ואני אחד שיודע לבדוק מחירים).

אם הנציג שלהם בפורום רואה את ההודעה הזו אז תודה רבה לכם זו פעם ראשונה שאני קונה אצלכם אבל בטוח לא האחרונה.

אני יודע שהרוב כבר מכיר אבל בכל זאת אני רוצה לכתוב עליהם כאן כי זה ניסיון ראשון שלי איתם, ולדעתי מגיע לחנות שמתנהלת ככה שיזכירו אותה עוד הפעם.

תודה רבה כייף לשמוע, אנחנו עושים את מירב המאמצים כדי שתצאו מרוצים :-)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אייבורי - לא סניף מסויים.

לפני כמעט שנה קנינו מהם מחשב נייח עם 8, לאחרונה התעוררו בעיות במחשב חיפשנו את דיסק ההתקנה (של הווינדוס) שהיה אמור להגיע עם המחשב ולא מצאנו, (אני לא יודע אם מראש לא קיבלנו אותו או שפשוט איבדנו אותו), התקשרתי לסניף הראשי של אייבורי סיפרתי להם את הסיפור, אמרתי להם בפירוש שיכול להיות שהוא נאבד אצלנו ושאלתי איך אני יכול להשיג את דיסק ההתקנה או קובץ iso (את הסיריאל עדיין יש לי), אחרי שהם ווידאו שבאמת קניתי אצלהם הם אמרו שהם שולחים לי בדואר רשום דיסק חדש בחינם.

אני רוצה לציין שכל זה היה מהיר מאוד ולא חיכיתי כמעט בכלל בטלפון, הטיפול בעניין היה קצר ולענין.

למרות שלכאורה זה נראה משהו קטן, אני חושב שזה מראה משהו על סוג ואיכות השירות שהם נותנים, ועל האחריות שהם לוקחים על עצמם, שהרי הם בקלות היו יכולים לנפנף אותי ולהגיד שזה לא בעיה שלהם.

נערך על-ידי eido300

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אכן שירות טוב, תודה ששיתפת.

אגב להבא, יכולת להוריד את הגרסה המקורית מאתר מייקרוסופט ולהפעיל אותה עם הסיריאל ברשותך.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אכן שירות טוב, תודה ששיתפת.

אגב להבא, יכולת להוריד את הגרסה המקורית מאתר מייקרוסופט ולהפעיל אותה עם הסיריאל ברשותך.

ניסיתי, היום לצערי בשביל להוריד כאלה דברים צריך להתחבר לחשבון מייקרוסופט ולהזמין, רק אחר כך אפשר להוריד, חוץ מזה שכבר אי אפשר להוריד 8 אלא רק 8.1...

נערך על-ידי eido300

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

המלצה על Plonter בתל אביב

ב 06/07 הזמנתי מחשב בהרכבה על בסיס מפרט מהאתר הזה (פורום מפרטי מחשב) שנבנה עם דרישות דומות לשלי.

הזמנתי את המפרט בפלונטר, היה חסר במלאי לוח האם המבוקש, פלונטר נתנו מענה מהיר באמצעות המלצה על משודרג (בתוספת אפסית של 2 שקל) במקום. בנוסף, נעזרתי בהם גם בהתייעצות לגבי המארז וקיבלתי מענה אדיב ומהיר.

מאחר והייתי ללא מחשב בבית, היה חשוב לי לקבל את המחשב כמה שיותר מהר ואכן הם עשו מאמצים ואתמול הגיע המחשב אלי.

מאד מרוצה מהמענה והשרות.

המפרט:plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA1150

CM8064601560615 - Intel - i5-4590 Quad core CPU - LGA1150 - 3.3 GHz - 6MB cache - 22nm - 84W TDP - Integrated HD Graphics 4600...

כמות: - 1 - 840/823

לוחות אם - LGA1150

H81M - ASRock - Socket LGA1150 cpu support- Intel H81 chipset - Dual channel DDR3 1600MHz memory - Integrated Graphi...

כמות: - 1 - 249/244

זכרונות - - לנייח

AM2U16BC8R2-B - ADATA - 8GB DDR3 PC3-12800 - CL11 - DDR3-1600 - 1.5V - Premier Series...

כמות: - 1 - 334/327

דיסקים קשיחים ו - - SATA

CT128MX100SSD1 - Crucial - 128GB MX100 Series - SATA3 6Gbps 2.5 inch Internal SSD - 7mm - 550/150 MBps Read/Write...

כמות: - 1 - 362/355

מארזי מחשב - מארז עם ספק

P100-400W - Antec - P100 Advanced Super Mid Tower 400W - 2x USB3.0 and 2 x USB2.0 ports - 2x 5.25 inch tool-less drive b...

כמות: - 1 - 524/514

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

UCACO-FI11001-CSA01 - Arctic - Arctic Freezer i11...

כמות: - 1 - 135/132

2444.00 / 2395

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=5748

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...