Try HWzone in English English
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

tmpusr

ת'רד המלצת חנויות

Recommended Posts

לאור ריבוי הת'רדים בנושא, החלטתי לרכז את כל ההמלצות על חנויות למקום אחד.

מי שרוצה להגיב על הנאמר פה, נא לעשות זאת בת'רד שנפתח בדיוק לשם כך:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=502889.0

אני מדגיש - מדובר על המלצת חנויות ולא השמצת חנויות.

1. הקפידו להמליץ על חנויות איתן יש לכם ניסיון אישי בפועל.

אם אין לכם ניסיון אישי עם חנות מסויימת - אנא ציינו בבירור על בסיס מה אתם נותנים חוות דעת וסייגו אותו כראוי.

2. אם אין לכם משהו טוב לומר - עדיף שלא תאמרו דבר.

גם היעדר המלצות אומר הרבה.

3. אנא רשמו המלצות אינפורמטיביות ומועילות ולא "TKI שוללללטטטטתתתת!!!!! אחי טובים גיסים שלי!!!".

4. על בעלי עניין והמקורבים אליהם חל איסור מוחלט לפרסם המלצות כמובן.

5. נא לא לנהל דו-שיח וויכוחים בנושא בת'רד - פנו בפרטי או פתחו ת'רד נפרד במידת הצורך.

הודעות שלא יעמדו בכללים הנ"ל יערכו/ימחקו ללא כל הודעה מוקדמת ובמידת הצורך ינקטו צעדים כנגד מי שפרסם אותן.

אנא שמרו על תרבות דיון, גילוי נאות ויחס הוגן לכל הצדדים.

בהצלחה.

נערך על-ידי Access Denied

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מידע אישי אני יכול רק להמליץ בחום על זיגזג2000 מיהוד ו-IQPC מאשדוד

http://www.zigzag2000.co.il/

http://www.iqpc.co.il/

שתיהן ידועות גם בפורום בעיקר במקצועיות ובשירות המצויין.

ראו גם כאן: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=444872.0

עיקר הניסיון שלי עם IQPC ואני חייב לציין לטובה את המקצועיות והשירות המצויין שאני קיבלתי שם מהיום הראשון ובמשך לא מעט שנים. יאיר הוא אחד האנשים הכי "מכווני לקוחות" שפגשתי ואנשי המעבדה שם הפגינו מקצוענות גבוהה מאוד. די לקרוא בת'רד הנ"ל כדי לראות שאני לא לבד בעניין.

בזיגזג לא תמיד הסכמתי עם בחירת המפרטים שלהם אבל הם מקצוענים מהמדרגה הראשונה ותמיד החלופות שלהם היו לכל הפחות "טובות" במקום "מצויינות" לטעמי. שירות לעילא ולאילא ומבחר רכיבים מרשים ונדיר.

מהתרשמות מתמשכת בפורום, מהאתר ומחוויות חיוביות מאוד של חברים, אני יכול גם להמליץ בלב שלם על RSM אבל לי אין ניסיון אישי שם.

TMS התפרקה מהשותפות שלה עם FOX (מה שאז נקרא TMSFOX) והחליפה בעלים לאחרונה (לא מכיר אישית).

SKYPC זה עתה פשטה את הרגל.

לגבי נועה/פנדה ההתרשמות שלי מהפורום היא די חצויה - אני אישית קניתי מהם רק כמה דברים קטנים וקשה לי לחוות דעה.

עם KSP יש לי ניסיון מאוד לא מוצלח. בעבר התבטאתי די בחריפות בדיונים הנוגעים ל-KSP אבל אני מתרשם שזה מאוד תלוי בסניף ובעובדים ספציפיים. בב"ש למשל המוכרים מצויינים אבל קיבלתי יחס מחפיר מהמנהלים שם ויש המון אותיות קטנות שתמיד מכשילות אותך ברגע באחרון במבצעים שלהם.

גם עם IVORY אין לי כל ניסיון אישי אבל ממה שעולה בפורום, באתר שלהם ומניסיונם של חברים אין לי משהו יותר מדי חיובי לומר.

עם ZED, ערוץ הקניות ודומיהם המצב עוד פחות מזהיר -גם מבחינת הניסיון שאין לי וגם מבחינת ההתרשמות שלי.

גם ל-KSP וגם ל-IVORY יש שם של רשתות זולות במיוחד, אבל מניסיוני האישי לפחות, כשמדובר במערכות מחשב ברמה טובה הם כמעט אף פעם לא יותר זולות ופעמים רבות אף יקרות משמעותית. אני כמעט אף פעם לא התלהבתי מהמפרטים שהן מציעות ומומלץ מאוד לבוא מאוד מאוד מוכן ועם נחישות של ברזל לקנות בדיוק את מה שתכננת לאחר שהתייעצת בפורום.

יש את P-SEE בירושליים שהאתר שלה עושה רושם לא רע אבל אין לי כל מושג איך היא.

גם פנדה סגרו...

בבאר שבע יש את Infoservice - חנות לא ממש מוכרת ויותר מכוונת לשוק המוסדי (אוניברסיטה למשל) אבל יש בה מניסיוני אנשי מקצוע מצויינים, מנוסים וישרים. המבחר שלה לא גדול במיוחד, ההמלצות לא תמיד תואמות את שלנו והמחירים לא זולים המיוחד. עדיין, קיבלתי משם גם מפרטים טובים, גם עצות טובות וגם שירות מצויין. מתמצאים ב-OC למיטב זכרוני.

מדיקל הבאר שבעית לעומת זאת ההתרשמות שלי הייתה הרבה פחות חיובית - המלצות לא תמיד תואמות ומחירים גבוהים לא פעם.

ולמען הסר כל ספק, כל הנאמר פה נאמר על דעתי האישית בלבד ואינו משקף או מיצג בשום אופן לא את האתר ולא כל אדם אחר בצוות. זוהי דעתי הסובייקטיבית לחלוטין כאדם מהשורה ששורץ כאן הרבה בפורום.

נערך על-ידי tmpusr

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל מי שמגיב על צריך להתייחס לסניף הספציפי שבו הוא קנה.

KSP - סניף רעננה מצויין, מעולם לא עשו לי ולו בעיה אחת בקניה\מימוש אחריות. סניף ירושלים תלפיות סבבה. אני אישית מתרחק מסניף ירושלים הר חוצבים כמו מאש.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

* אייבורי (סניף ב"ש)- מבחינת יחס הם היו בסדר גמור אך ברוב הפעמים שרציתי לרכוש מוצר מסויים, הם דחפו אותי לרכוש משהו אחר (שברוב הפעמים היה נחות מבחינת האיכות או משהו שפשוט היה להם במלאי). לדעתי אין שום בעיה לרכוש משום אבל להתייעץ קודם לפני ולא איתם והתעקש על אותו המוצר.

* KSP (סניף ב"ש)- לאחר מספר קניות אצלם אסכם שהשירות הוא הפכפך- רוב הפעמים היה בסדר, אך היו כמה פעמים בהם הם התנהגו כאילו עושים טובה שהם מספקים לך יחס ועצבניים עם צרות מהבית. מבחינת מוצרים, קרה פעם אחת בה הם הביאו לי מוצר פתוח וללא באנדל (כאשר לפי המידע באתר היה אמור להיות), סירבתי לקנות.

* Infoservice (ב"ש)- מצטרף לדעתו של גונן. מגוון הרכיבים אינו גדול והרוב גם די יקר, אך השירות אדיב וטוב ומבחינת אחריות יש על מי לסמוך.

* פנדה (סניף ב"ש)- יחס טיפה...קריר ואין להם כמעט שום דבר במלאי. מבחינת עזרה בבחירת מוצרים/חומרה הם אחלה.

* נועה-מחשבים (חיפה)- הזמנתי מהם מוצר לפני מספר שנים- השירות היה טוב והמוצר הגיע בזמן- אין תלונות.

* IQPC (אשדוד)- הזמנתי בעיקר עם (ל) חברים שלי מוצרים ומחשבים מהם- אף פעם לא נתקלתי בבעיות. רוב הזמן יאיר ענה לי, השירות היה מצויין והוא עצמו הגיע לב"ש והביא את החומרה תוך מספר ימים. הייתה פעם בעיה עם הזכרונות (במחשב חדש, לאחר שאמרתי שאין בעיה שיקחו את הזמן על מנת לעשות בדיקות נוספות כדי לוודא שהכל תקין) טיפה התאכזבתי אך דברים כאלה קורים. מה שכן, הם החליפו אותם בדגם דומה ללא שום בעיות מיוחדות.

* SKYPC ו-TMS (ה"מקורי") מניח שלא ממש רלוונטי, אך היו מצויינות מנסיון אישי ושל חברי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

המלצה קטנה לחוקי לדיון-לחייב לכתוב לפני כמה זמן היה הביקור האחרון בחנות,כדי שלא ימליצו על חנויות שהם קיבלו שירות בהם לפני 5 שנים.

לנושא:

אני ממליץ על KSP סניף פתח תקוה,למרות התור היחסית ארוך ברגע שהגעתי למוכר השרות היה מהיר,וקיבלתי מה שקיבלתי תוך דקה-שתיים.

גם תהליך ההרשמה לאתר שלהם היה די זריז,חשבתי שאתקע עם זה איזה 5 דקות לפחות אבל תוך 2 דקות כבר הייתי רשום.

סה"כ המחירים שלהם לציוד הקפי מאוד זולים,דוגמה אישית שלי:בעוד שבRSM יעלה לי 300 ש"ח G500 ועוד 130 מקלדת 3000 בחיבור (סה"כ 430 ש"ח) בKSP יעלה לי 235 הG500 ועוד 100 הmicrosoft 3000-סה"כ 335 ש"ח-חיסכון של 100 ש"ח כשחשבתי שההפרש בין החנויות יהיה מקסימום 50 ש"ח.

פעם יצא לי לבקש המלצה למוצר (פעם מיקרופון ופעם משחה טרמית) המליצו לי מיקרופון ב15 ש"ח ואמר שאין לו אחר,היססתי אבל בסוף לקחתי והוא בסופו של דבר ממש לא רע (אם כי זה קצת סובייקטיבי כי אני משתמש בו בערך פעם בחצי שנה).

כשביקשתי משחה טרמית המליצו לי על הartic silver 5,אולי זה לא הכי טוב(MX2 הכי מומלצת למיטב זיכרוני) אבל זה לא זבל ג'נרי.

סה"כ קניתי שם 4 פעמים (קניתי רק ציוד היקפי,לא מחשב) 4 מוצרים שונים,הקנייה האחרונה היתה לפני 3 חודשים והקנייה הבאה מתוכננת-המלצתי היא שבשביל ציוד הקפי זה גן עדן-יש כמעט בכל מקום סניפי KSP והמחירים זולים.

אבל-תבררו טוב מה אתם מתכננים לקנות,למרות שהם לא ממליצים על זבל ג'נרי טהור והמלצות שלהם סה"כ ממש לא רעות-כדאי שתבואו מוכנים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ בחום על איוורי, סניף רחובות. פעמיים פניתי למעבדה על מנת לממש אחריות ופעמיים קיבלתי שירות טוב. לפני שנה התחילו לי בעיות עם כרטיס מסך שלי 8800 GTS 512 של גיגבייט. המסך פשוט נכבה, אבל מאווררים של המחשב היו ממשיכים לעבוד. הבאתי מחשב למעבדה. תוך יומיים קיבלתי כרטיס חדש HD 4870 1 GB של עם משופר. לפני חודש היו לי בעיות עם דיסק קשיח. עשו בדיקות עם תכנה של מצאו שדיסק תקול ובמקום החליפו לי ל 500 GB, כאשר היה לי 320 GB.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני לא נוהג לקנות מחשבים "מורכבים" אז ככה שכל ההודעה הנ"ל מתייחסת לקניית חלקים (לפעמים של רוב המערכת, לפעמים בודדים).

כמו כן, במשך השנים נתקלתי בבעיות גם בחנויות שהחשבתי כמומלצות. מבחינתי לא הבעיה היא העיקר אלא דרך וצורת הטיפול בה מכיוון שבעיות מתרחשות לפעמים גם מתוך טעויות אנוש (וכולנו אנשים) וגם למרות כל הכוונות הטובות מצד החנות. לכן אני לא מצפה אף פעם לשירות נקי מבעיות ב-100% (כמובן שתמיד מקווה לכך) אבל מעדיף לקנות ממקומות שבהם גם במקרים הפחות נפוצים האלה שבהם מתגלה בעיה, אני יודע שאקבל מענה וטיפול הולמים.

כמו כן אני מתייחס רק לחנויות שמהן קניתי בשלוש (אולי ארבע) שנים האחרונות (אני לא קונה המון חומרה :)) ולא מתייחס לחנויות אחרות שבהן לא יצא לי לקנות באופן אישי ואני רק ניזון משמועות (חיוביות או שליליות) לגביהן.

IQPC

שירות נעים, נעימה. קניתי משם בשנתיים האחרונות מספר פעמים (כולל את רוב המערכת הנוכחית שלי) ובסך הכל הייתי מרוצה. גם כשנוצרה בעיה קטנה בנוגע לחוסר זמינות רכיבים במלאי, קיבלתי בהחלט מענה וטיפול הולמים.

Zigzag2000

גם שם נתקלתי בשירות מצוין. כל תהליך הקנייה היה ענייני, נעים וקצר. קניתי מספר רכיבים במהלך ה-3 השנים האחרונות ומאוד הייתי מרוצה.

KSP סניף כרמיאל

קונה שם רכיבים מדי פעם גם לעצמי וגם לחברים/קרובי משפחה שגרים בקרבת מקום. עד היום קיבלתי שם שירות אדיב, מקצועי ונעים (לא ניסו לדחוף לי שם רכיבים כלשהם וכשהיה חסר דבר מה שרציתי במלאי, אפילו הודו בכנות מלאה, עוד לפני שאמרתי משהו, שהמוצר חסר ושהמוצר הבא ברשימה מבחינת מחיר הוא סתם יקר ולא משתלם לצרכים שלהם הייתי זקוק לו - לא תמיד זה קורה). עדיין לא נתקלתי בבעיה עם אחד המוצרים או בצורך לממש אחריות, אבל מאמין ומקווה על-פי היחס שקיבלתי עד כה שלא תהיה בעיה במקרים כאלה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אייבורי פתח תקוה:קניתי משם רק ציוד היקפי והמחירים זולים והתשלום נוח,כנ״ל לגבי הזמנה מהאינטרנט-אין לי תלונות

בכל מקרה מערכת מחשב לא הייתי קונה מהם

סקאי פיסי ראשון לציון:קניתי משם את המחשב שלי לפני כמעט 3 שנים ובזמן הזה הטרחתי את עצמי לשם כמה וכמה פעמים(פעמיים החלפת ,החלפת הארידסק תקול והחלפת בגלל שלקחתי ספק לא מתאים למערכת) בכל המקרים השירות היה די טוב אבל המחשב היה נתקע שם שבוע שזה הרבה זמן,אני יציין לטובה גם את שירות המשלוחים שפעם השתמשתי בו-שליח בא עד הבית שלי ואסף את המחשב לתיקון והחזיר ללא כל עלות מצידי

צר לי שהם פשטו רגל סה״כ מדובר בחנות טובה

אלה החנויות שיש לי ניסיון עימן

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

RSM בסניף תל אביב. קניתי מהם את כל חלקי המחשב שהרכבתי, לפני כשבועיים. יחס מאוד קורקטי, שזה בסדר. הכל הגיע בזמן ומה שהיה חסר (קרור למעבד) קיבלתי פריט עדיף ויקר יותר - במחיר החלק החסר (הפרש של כמה שקלים). בחנות עצמה יש כמה מוכרים, נחמדים ומקצועיים יותר ופחות, אבל בסה"כ בסדר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נעה מחשבים (סניף חיפה) - לאחר רכישות שמסתכמות בכ- 50K שקל בפריסה על 5 השנים האחרונות אני מאוד מרוצה מהשירות ומהמוצר, נתקלתי במוצרים תקולים והכל הסתדר בדרך זו או אחרת.

אייבורי/קיי אס פי (סניף חיפה) - קניות בודדות לאורך השנים, סה"כ ללא בעיות - השירות היה לעיניין וללא תקלות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

במקום החדש של אייבורי רעננה המוכר מביא לך את הציוד. דווקא KSP ידועה בשיטת ה"שגר ושכח" שלה בכל הסניפים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

המלצה לRSM כפר סבא,קניתי מהם מחשב-שירות מהיר,מקצועי מאוד,לא ניסו לדחוף שטויות וידעו לייעץ מצויין.

בנוסף,סידור הכבלים שלהם מעולה.

אני מאוד מרוצה מהם.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

האם מישהו רכש לאחרונה מחשב מאחת החנויות לעיל ויכול להביע דעה לגבי איכות הרכבת המחשב, השירות והאחריות?

תודה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחת מחוויות הקניה הטובות יותר בארץ -

רכשתי מחשב המיועד לעריכת אודיו בעלות כוללת של כ-6,500 ש"ח. המחשב מריץ גם וגם OS X ולכן דרש מפרט מאד מאד ספציפי, ששקדתי לילות על הכנתו. בשום שלב במהלך הרכישה לא ניסו לדחוף לי חלקים שאני לא צריך או להחליף לי חלקים בחלקים אחרים.

טרום-מכירה: בהתחלה הגעתי לסניף ת"א של RSM רק כדי לרכוש דיסק קשיח - ישבתי לדבר שם עם בחור נחמד בשם ינאי והגענו למסקנה שיש כמה וכמה חלקים ש-RSM לא ממש מתעסקים איתם ולכן לא אוכל לקנות אצלהם את המחשב. זה היה ביום שישי לפני שבועיים. כבר באותו יום בשעה שלוש וחצי אחה"צ קיבלתי טלפון ממיכאל מסניף כ"ס ששאל אותי לאיזה רכיבים בדיוק אני זקוק שאין להם וחלק מהם הוספו לאתר כבר באותו יום - והשאר ביום ראשון בבוקר. אני כבר לא זוכר איזה רכיבים אלה היו אבל לדעתי זה היה מארז של , מאווררים של ועוד כמה דברים שהיו די מהותיים מבחינתי. מה שכן, לא היה להם את כרטיס המסך הספציפי שרציתי - מיכאל נתן לי כרטיס מסך לנסות אם זה מתאים לי ל-OS X ואמר לי שאם זה לא מתאים אני אחזיר לו אותו בלי שום בעיה. 10 נקודות על שירות טרום-מכירה.

אספקה: קיבלתי את המחשב אחרי שבוע וחצי. זה היה קצת מתסכל אבל זה היה בגלל חוסר במלאי אצל היבואן של הדיסק שקניתי (שוב, ביקשתי אחד מאד ספציפי). המחשב היה מוכן כולו למעט הדיסק אחרי יומיים אז גם פה הם מקבלים ממני 10.

איכות הרכבה: 10 מתוך 10. אין צורך להרחיב יותר מדי. החבר'ה ב-RSM מקצועיים ומשקיענים. לא רואים כבלים בחזית ואם פותחים את הצד השני של המארז כל הכבלים מסודרים עם אזיקונים בצורה יפה נוחה ומסודרת.

שירות לאחר מכירה: לאחר שניסיתי את כרטיס המסך שמיכאל נתן לי וגיליתי שהוא לא מתאים - הוא הציע לי לנסות כרטיס אחר. בסופו של דבר הגעתי למעבדה בכ"ס וניסיתי 3 שונים בעודי עובד במעבדה שלהם במשך כמה שעות - ובסוף הגענו למסקנה שאף אחד מהם לא מתאים לי. זוכיתי באופן מיידי בעלות הכרטיס. הם מקבלים ממני פה 11 מתוך 10. אני רוצה לציין לשבח באופן מיוחד את הטכנאים שעבדו אותו יום במעבדה - חן ולידור אם אני לא טועה - הם עובדים בצורה מקצועית, נקיה, משקיענית ובאיכות גבוהה ביותר.

מחיר - מבחינת מחיר אני (כמו שאני בטוח שרבים אחרים עושים) אוהב להשוות מול מפרט זהה ב-KSP.ולו רק בגלל ש-KSP בדרך כלל הכי זולים כי הם מייבאים בעצמם חלק גדול מהסחורה שלהם (מה שאומר שהאחריות היא לא אחריות של יבואן רשמי, אגב). בכל מקרה, ההבדל במחיר היה זניח בהחלט - כ-3%. כשחושבים על היתרון הבלתי יסולא בפז של קבלת שירות טוב - גם הפרשים גדולים הרבה יותר שווים את ההשקעה.

לסיכום- RSM מומלצת בחום רב מאד. אני לא אחשוב פעמיים בקניה הבאה שלי. לא ציפיתי לקבל שירות עד כדי כך טוב בישראל גם לפני וגם אחרי המכירה. :yelclap:

המפרט שקניתי:

מארז R3

קירור מארז NF-S12B FLX x 2

ספק Seasonic X-460FL

לוח אם GA-Z68X-UD3H-B3

מעבד 2600K OEM

קירור מעבד NH-U12P SE2 (push/pull)

זכרון 4x4GB Genesis 1600

דיסק 1 Patriot Wildfire 128GB SSD

דיסק 2 Hitachi DeskStar 7K3000 2TB 7200/64

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מצטרף למחמאות, גם אני רכשתי מחשב ב-RSM ת"א והייתי מאוד מרוצה.

אני לא מסכים לגבי KSP, לטעמי המחירים שלהם רחוקים מלהיות נמוכים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...