מי בפורום מעוניין ברכישת ה-DELL U2410? - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי בפורום מעוניין ברכישת ה-DELL U2410?

fakeman

Recommended Posts

^

אין לי צל צילו של מושג איך הגעת למסקנות האלה - בתחום הזה כמעט לא חל כל שינוי, אם בכלל (לפחות לפי מיטב ידיעתי שאני מודה שאינה מושלמת ומעודכנת בכל מאת האחוזים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תתחכם :nono: ... במיוחד בתחום שלא נראה על פניו שיש לך ידע ממשי ומעמיק...

בתחום ההמרה מאות דיגיטלי לאות אנלוגי לא חל כל שינוי מהפכני למיטב ידיעתי והמסכים שסקרתי עדיין מהטובים ביותר שניתן להשיג גם היום.

אם אני טועה ויש לך ידע קונקרטי ומהימן בתחום אני אשמח מאוד לגלות שאני טועה וכל הפורום ישכיל אם תחלוק עימנו את אותו מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.על פניו לא נראה שגם לך יש ידע מעמיק וחבל. מנהל פורום מפרטים כן צריך להבין ידע מעמיק בכרטיסי מסך.

ב.אני לא מערער על המסכים שסקרת. אני מערער על איכות ההמרה. היות ולפי קריאות ברשת באתרים מהימנים הבנתי שאת ההמרה מבצע כרטיס המסך, והיות וכרטיס המסך שלך מאוד מיושן יחסית להיום הסקתי את מה שהסקתי.

ועכשיו מתוך ניסיון אישי : לשם הדוגמה, כאשר החלפתי כרטיס מסך של לפני שנתיים וחצי באחד חדש(HD5870) מיד הרגשתי בשיפור במסך של המחשב שמחובר אליו בכבל VGA, אך במסך טלוויזיה שמחובר אליו בכבל DVI TO לא היה שום הבדל. מה שאומר שאיכות ההמרה השתפרה.

אתה יותר ממוזמן לעשות את אותה בדיקה שעשית שנית ולבדוק בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה סיכוי קלוש שהמכירה הזאת תצא לפועל ממילא בגלל ההיענות הנמוכה בקניה הקבוצתית הקודמת לגבי המסך הזה.

למרות זאת החלטתי לתת לזה סיכוי כיוון שאני לא לחוץ בקניית מסך(ואפילו מעדיף לא לקנות בזמן הקרוב). אבל אין ממש אנשים ואלו שהיו מחליטים לעזוב(ובצדק, אם הייתי רוצה לקנות מסך במחיר הזה לא הייתי מחכה כל כך הרבה זמן בשביל הסיכוי הקלוש לקבל מחיר נמוך בכמה מאות).

מכוון שאין לי עצבים לעדכן כל שניה את מספר האנשים, סגרתי את המכירה, שכן אין ממש סיכוי שתצא לפועל ממילא.

אם יבואו 9 אנשים ויהיה חסר לכם בן אדם אחד לקניה הקבוצתית , אני הראשון שיצטרף אם לא קניתי אותו כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שואל על ה U2410 אז יש לו כניסת . גם אם לא היה, זה לא חיסרון אלא אם כן אתה צריך את זה, ואתה אמור לדעת מה אתה צריך.

ואולי כדאי שתשאל את כל השאלות שיש לך בדיון אחד (מאלה שפתחת), במקום להכניס את השאלות שלך לכל דיון קיים בפורום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...