שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.! - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.!

Shtupel

Recommended Posts

אני חושב שעיקר האכזבה, למרות שהייתה ברורה כבר מההתחלה היא שלא הוצג האייפון הבא, שבמקרה הטוב יוצג בספטמבר, מדובר לדעתי בפאק רציני שכן האייפון 4 מתיישן מאד אין ספק בכךוכשבשוק כבר מתסובבים להפ מספיק פלאפונים כפולי ליבה ספק אם ה-IOS5 שגם היא אמורה להגיע רק בסתיו תצליח להסתיר את העבודה שאפל מתחירה לפגר מאחור קצת במירוץ הזה...

אני באמת מאמין שהבעיה באייפון הוא לא בחומרה, יש לאמא שלי 4 ואני לא שמתי לב לאיטיות מיוחדת ונראה כאילו גם משחקים כבדים הוא אוכל טוב (למרות שכמו שאמרתי כבר, זה לא המכשיר שלי ככה שיותר מידי לחקור אותו לא עשיתי יכול להיות שהוא באמת איטי) את הבעיות של האייפון לא צריך לפתור באייפון חדש (למרות שלא היה מזיק אם הם היו מגדילים את המסך, או לפחות מקטינים את המכשיר.. למה מכשיר עם מסך של 3.5 אינץ באותו גודל של מכשירים עם מסך גדול יותר?) הבעיות הבסיסיות של האייפון זה המערכת הפעלה שלו, הממשק משתמש שלו פשוט גרוע.. מי חשב שזה רעיון טוב לשים את כל האייקונים של כל התוכנות על כמה מסכים ולקרוא לזה מערכת הפעלה? לעזאזל, יש לי באנדורואיד מעל 90 תוכנות שהורדתי, ועל זה אתה יכול להוסיף עוד תוכנות שמגיעות עם המכשיר והגדרות וכו' ובאמת שלא הייתי רוצה לחיות עם מכשיר שאני צריך לעבור כל הזמן על מסכים מלאים בקישורים כדי למצוא את זה שאני רוצה.. כשיסדרו לאייפון ממשק משתמש נורמלי אז נדבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שוק הסלולאר לא צריך לנוח אם המכשיר נראה או מרגיש מספיק מהיר, זה לא עובד ככה, וכשלמתחרות יש כבר טלפונים מתקדמים משמעותית, ולא רק מבחינת מהירות המעבד שלהם אז נשארת מאחור, אם ה"משחק" הזה לא נראה להם או לך אז זה משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אבל כן צריך להבין איפה החיסרון של המוצר שלך ולהשקיע כמה שיותר כדי לפתור את זה, והחיסרון של האייפון בתחום החומרה הוא לא משמעותי יחסית לחיסרון שלו בתחום המערכת הפעלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמספיק אנשים ממש לא מסכימים איתך וחושבים שדווקא ה- מאד אינטואטיבית ונוחה ועשויה טוב, אני גם לא חושב שהיא כל כך נוראית, על שלל האייקונים שלה.

אבל לקנות פלאפון יקר שהוא כבר מיושן חומרתית, שזה דבר שאני באמת תקוע איתו לאורך שנה שנתיים יותר ירגיז אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת זה כבר מצב שבו אין לאפל בריריה אלה לעדכן את החומרה, לקוחות פוטנציאלים לא יקנו מכשיר ב600$ כשיש מכשיר עם מעבד דו ליבתי כמו הGalaxy S II באותו המחיר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב גם שעיקר ה"בעאסה" תהיה שגם כשהוא יוצג, באיחור המדובר, הוא כנראה לא יהיה יותר מעידכון משמים לאייפון 4...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון משמים בשבילך, מישהו שמבין בתחום. למרבית האנשים זה מותג כמו ליוויס או פרארי. סמל סטטוס ולא רק פלאפון. לא את כולם מעניין כמה ליבות יש למעבד או כמה פיקסלים יש במסך, העיקר שיהיה תפוח אכול על המעטפת החיצונית. לא צריכים הרבה יותר מאריזה יפה וכמות פאשלות מינימלית. (נניח, שתהיה קליטה הפעם :lol: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שגם בקטע הזה תהייה להם אכזבה, כי העיצוב לפי כל השמועות העדכניות ישאר כמעט זהה.

חוץ מפורשה אם ממשיכים במוטיב הזה לא הרבה מרשים לעצמם להציג דגם חדש בלי כמעט שינוי עיצוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ההיתי ממהר לקבוע שהעיצוב ישאר אותו דבר ...

אני דיי בטוח שהמכשיר הבא הולך להיות דק יותר , זה הרי אפל ..(במיוחד ב"קרב" עם סמסונג בזמן האחרון של "למי יש דק יותר" ) , זה נכון שהם יכולים לדוג' להפוך את הזכוכית לדקה יותר ,לקנות מLG או (לפי השמועות האחרונות היא תיהיה הספקית של המסכים באייפונים הבאים ) מסכים דקים יותר ולשמור על העיצוב הקיים ובאותו זמן להפוך אותו לדק יותר בעוד מילימטר ,שזה מה שהם צריכים כדי שוב פעם לטעון שהם יצרו את הסמארטפון הדק ביותר ... אם לא להחשיב את הסמארטפונים החדשים של ביפן בעובי פחות מ8MM :o ,אבל עם הסודיות של ,עד שלא רואים מכשיר בעיינים אי אפשר לקבוע שום דבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם ישימו זכוכית דקה יותר היא תהיה עוד יותר שבירה. בכל מקרה, כל ההערכות אומרות שיושקו 3 אייפונים, הרגיל עם מסך גדול יותר, אחד עם מקלדת ואחד מוקטן ואולי גם מוחלש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון משמים בשבילך, מישהו שמבין בתחום. למרבית האנשים זה מותג כמו ליוויס או פרארי. סמל סטטוס ולא רק פלאפון. לא את כולם מעניין כמה ליבות יש למעבד או כמה פיקסלים יש במסך, העיקר שיהיה תפוח אכול על המעטפת החיצונית. לא צריכים הרבה יותר מאריזה יפה וכמות פאשלות מינימלית. (נניח, שתהיה קליטה הפעם :lol: )

חחחח מצחיק ממש אתה.

בגלל זה כשיצא האייפון 4 הוא היה המהיר ביותר ועד היום יש לו כמות פיקסלים גבוהה מכל השאר.

בגלל זה עד היום הוא נחשב לטלפון החד ליבתי הטוב בעולם, גם לאנשים ש"ממש מבינים" כמוך... :bash: ואם לא הכי טוב אז ב3 הראשונים.

אנשים שוכחים שאומנם התפוח זה חתיכת מותג....אבל הוא מייצג את הטכנולוגיה המיתקדמת בעולם.!

אם הם ישימו זכוכית דקה יותר היא תהיה עוד יותר שבירה. בכל מקרה, כל ההערכות אומרות שיושקו 3 אייפונים, הרגיל עם מסך גדול יותר, אחד עם מקלדת ואחד מוקטן ואולי גם מוחלש יותר.

אני חייב לציין שזאת השטות הכי גדולה ששמעתי.

אפל בשום פנים ואופן, בחיים לא ץוציא טלפון עם מקלדת. חחחחח זה נגד כל הדרך שלה!

זה כמו שתגיד שMS יחליטו להיות חברת תוכנה חינמית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום חידוש שאני מסוגל להעלות על הדעת בעולם הסלולאר לא ממש מעניין אותי מלבד זמן גדול בסדר גודל ממה שיש עכשיו.

כל שינוי אחר (רזולוציה, מסך, מהירות מעבד) הוא גימיק ותו לא, אם מכשיר מסוגל להגיב כ"כ מהר כמו האייפון 4, באמת אין כבר מה להתקדם מבחינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום חידוש שאני מסוגל להעלות על הדעת בעולם הסלולאר לא ממש מעניין אותי מלבד זמן גדול בסדר גודל ממה שיש עכשיו.

כל שינוי אחר (רזולוציה, מסך, מהירות מעבד) הוא גימיק ותו לא, אם מכשיר מסוגל להגיב כ"כ מהר כמו האייפון 4, באמת אין כבר מה להתקדם מבחינה הזאת.

Like =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המידע העדכני ברשת ה-IOS תהייה זמינה בהחלט גם ל-3GS, ואין סיבה שלא תהייה, היא לא כבדה יותר מה-IOS4 ואין סיבה שאפל תפסיק לתמוך שני דורות אחורה כמו שעשתה עד עכשיו.

הבעיה העיקרית היא שה-IOS5 לא תהיה זמינה למכשירי ה-3G ולאייפון המקורי, מה שאומר שמכשיר בן שנתיים כמו האייפון 3G לא יזכה לעדכוני תוכנה נוספים (למרות שאפל כבר הפסיקו לתמוך בו באופן רשמי לפני כחצי שנה) וייתקע מאחור וזאת מכיוון שמערכת ההפעלה הסגורה של אפל לא תאפשר למפתחים עצמאיים להוציא עדכוני תוכנה למכשיר. מצד שני, ה- Magic, שיצא לפני כשנתיים, עדיין זוכה לעדכוני תוכנה בעזרת מפתחים עצמאיים כמו CyanogenMod וימשיך לזכות לעדכונים הללו בחודשים הקרובים אם לא יותר מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...