שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.! - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.!

Shtupel

Recommended Posts

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וזה לגיטימי לגמרי אגב, כל החברות עושות ככה. פשוט פעם אפל הייתה זאת שעושה הכל ראשונה ומחדשת, היום זה כבר לא ככה, לא ב- לפחות.

אני לא חושב שמישהו טען שזה לא לגיטימי. אנשים כאן יוצאים בעיקר נגד טענות על "החדשנות" ו-"הקידמה הטכנולוגית" של (יותר נכון הפאנבויים שלה שמתחילים להציף כל פורום אפשרי בזמן האחרון ומדברים הרבה מחוסר ידע או מהחרטות שאפל מוכרת להם) שפשוט מחקה יצרניות אחרות (לגיטימי לגמרי) מוסיפה "i" בהתחלה ואולי גם שם קליט יותר ומציגה את זה כאילו זה חדש שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חג שמח לכולם

טוב , לפי המסתמן עד עכשיו, אין שום " שיחוק " מצד .

כן,ישרה קו וזה לגיטימי וכו' וכו', אבל שום דבר מפיל מהרגליים.

אין צורך להסביר מה ההבדל בין ישור קו להובלה,

מצד שני, זה נעשה קשה מיום ליום, ולא רק לאפל.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוח....אין לי כוח כבר לתגובות שלך ושל davkl.

אולי תקימו פורום מעריצים שרופים של ותגמרו עניין?

אין icloud ? אז מה זה dropbox?

מה עוד אין? מה חידשה פה? מה?

פאקינג כלום. מה שהיא עשתה זה בסה״כ מה שהיא עושה כבר שנתיים,

ליישר קו עם שאר השוק.

אז אתה אומר שאם חברה כלשהיא לא מחדשת משהוא כלל שנה אז היא גרועה?! אתה ביכלל מתאר לעצמך מה זה לעשות חידוש מצליח כמו שאפל עשתה עם האייפון והאייפאד בתקופה שכל יום חברות אחרות מנסות לחדש משהוא אחר?!..(ונופלות אחרי חודש!!)

טוב מאוד שהיא מיישרת קו עם כולם, אבל אל תישכח שיש עוד דברים שאפל מובילה בהם וכמובן...........כן כן, גם כאלו שלא.

באמת שיש כאן תגובות שמצחיקות אותי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא טען שהיא גרועה. הטענה היחידה שלו (ושלי ושל רבים נוספים) זה שחברה שחרתה על דגלה את כל נושא החדשנות כבר שנתיים רק מיישרת קו ולא מציגה משהו חדשני באמת (בוא נודה באמת, האנדרואיד מתקדם הרבה יותר מהר ולו רק בגלל כל נושא האפליקציות החופשיות ולא ההגבלות הדרקוניות של - ככה אפילו אם אין לך משהו מובנה במערכת אתה יכול להוריד בחינם או בתשלום סמלי שתבצע את אותה הפעולה, בניגוד לאפל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא טען שהיא גרועה. הטענה היחידה שלו (ושלי ושל רבים נוספים) זה שחברה שחרתה על דגלה את כל נושא החדשנות כבר שנתיים רק מיישרת קו ולא מציגה משהו חדשני באמת (בוא נודה באמת, האנדרואיד מתקדם הרבה יותר מהר ולו רק בגלל כל נושא האפליקציות החופשיות ולא ההגבלות הדרקוניות של - ככה אפילו אם אין לך משהו מובנה במערכת אתה יכול להוריד בחינם או בתשלום סמלי שתבצע את אותה הפעולה, בניגוד לאפל).

זה כמו לקחת איש רזה שרוצה להרזות וואיש שמן שרוצה להרזות.

ברור שאצל האיש השמן ישר תיהיה התקדמות טובה וירידה ניכרת במשקל, בעוד שלאיש הרזה יקח זמן להרזות עוד יותר כי כמעט בלתי אפשרי להפוך משהוא שהוא כבר טוב לטוב עוד יותר!

אז מה שאני אומר זה שברור שלאנדרואיד יהיה קצב גידול משמעותי ומרשים, אבל זה כי היא עוד בהתחלה שלה רק ושואפת להיות מעולה כמו הIOS אבל בצורה שלה.

אני לא אומר שאפל מושלמת, בכלל לא!!

אני אומר שלחדש זה קורה פעם ב... ולצפות מחברה שתחדש לכם משהוא שיעיף לנו את הראש כל שנה זה באמת מצחיק. זה פשוט בלתי אפשרי.

אז אומנם יעול להיות שהם עובדים על הדבר הבא, אך בין לבין הם מיישרים קו והופכים את המוצר שלהם לנוח עוד יותר, כמו האנדרואיד אבל בתאימות מושלמת עם החומרה שזה ברמה אחת מעל. לדעתי הכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שאם חברה כלשהיא לא מחדשת משהוא כלל שנה אז היא גרועה?! אתה ביכלל מתאר לעצמך מה זה לעשות חידוש מצליח כמו שאפל עשתה עם האייפון והאייפאד בתקופה שכל יום חברות אחרות מנסות לחדש משהוא אחר?!..(ונופלות אחרי חודש!!)

טוב מאוד שהיא מיישרת קו עם כולם, אבל אל תישכח שיש עוד דברים שאפל מובילה בהם וכמובן...........כן כן, גם כאלו שלא.

באמת שיש כאן תגובות שמצחיקות אותי!!

לא אני אמרתי. זה מה שאתה הבנת. כי אתה מעריץ שוטף מוח של חברה מסחרית בשם .

בהחלט כל הכבוד להם על האייפון והאייפד, אבל אם הם לא מחדשים שום דבר ויש מלא מוצרים של חברות אחרות שמתחרים הן באייפון והן באייפד שנותנים תמורה טובה יותר למחיר נמוך יותר, מאבדת את הייתרון שהיה לה בשוק ואחיזתה מחליקה לאט לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiCool

הנסיונות שלך להיות עם ולהראות בלי - מצחיקים באותה מידה :lol:

כל פיפס מציגה כחציית ים סוף, מינימום !

יאללה, עבר זמנו - בטל קורבנו.

המוצרים של לא נותנים כיום שום ייחוד לעומת מוצרים של חברות אחרות.

בראייה היסטורית אף ניתן לומר שלו השכילה עם הוצאת האייפון לא

להישאר עם מערכת סגורה, בכלל לא היה יוצא, או שגורלו היה כגורל

PALM OS . עכשיו, ספק אם אפשר להחזיר את הגלגל לאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו לקחת איש רזה שרוצה להרזות וואיש שמן שרוצה להרזות.

ברור שאצל האיש השמן ישר תיהיה התקדמות טובה וירידה ניכרת במשקל, בעוד שלאיש הרזה יקח זמן להרזות עוד יותר כי כמעט בלתי אפשרי להפוך משהוא שהוא כבר טוב לטוב עוד יותר!

אז מה שאני אומר זה שברור שלאנדרואיד יהיה קצב גידול משמעותי ומרשים, אבל זה כי היא עוד בהתחלה שלה רק ושואפת להיות מעולה כמו הIOS אבל בצורה שלה.

אני לא אומר שאפל מושלמת, בכלל לא!!

אני אומר שלחדש זה קורה פעם ב... ולצפות מחברה שתחדש לכם משהוא שיעיף לנו את הראש כל שנה זה באמת מצחיק. זה פשוט בלתי אפשרי.

אז אומנם יעול להיות שהם עובדים על הדבר הבא, אך בין לבין הם מיישרים קו והופכים את המוצר שלהם לנוח עוד יותר, כמו האנדרואיד אבל בתאימות מושלמת עם החומרה שזה ברמה אחת מעל. לדעתי הכל אופן.

אם האנדרואיד בהתחלה היה איש ששקל 150 קילו והבין שהוא שמן, הוא עשה דיאטה ונעזר בסביבה כדי להגיע למשקל תקין, 70 קילו. ה- היא יותר כמו אדם שהתחיל ב-85 קילו, ידע שיש לאן להשתפר אבל לא רצה לקבל עזרה ולכן היום שוקל 75 קילו - לא רחוק מהמצב התקין אבל לא שם ובקצב הזה גם לא יגיע לשם. כל זה בזמן שהאנדרואיד עשתה את הדיאטה בפחות זמן (האנדרואיד 1.5, אולי הגרסה הראשונה שהייתה מאוד נפוצה, שוחרר רק ב-2009, בניגוד לiOS ששוחררה אי שם ב-2007).

ואם לא הבנת את המשל - ה"עזרה מהסביבה" זה חיצוניות והעובדה שהמערכת לא סגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiCool

הנסיונות שלך להיות עם ולהראות בלי - מצחיקים באותה מידה :lol:

כל פיפס מציגה כחציית ים סוף, מינימום !

יאללה, עבר זמנו - בטל קורבנו.

המוצרים של לא נותנים כיום שום ייחוד לעומת מוצרים של חברות אחרות.

בראייה היסטורית אף ניתן לומר שלו השכילה עם הוצאת האייפון לא

להישאר עם מערכת סגורה, בכלל לא היה יוצא, או שגורלו היה כגורל

PALM OS . עכשיו, ספק אם אפשר להחזיר את הגלגל לאחור.

ציטוט שלי מהודעת הפתיחה "אפל שיחקו אותה...".

כן לדעתי כמשתמש של ....שבחר אותה כי חשב שזה הדבר הטוב ביותר שיש כיום להציע שמח שקיבל עידכון עם המון דברים שהיו חסרים וכמה דברים שחידשו לי באופן אישי.

סגור פתוח?! זה לא נוגע בי......מה זה אכפת עם המערכת סגורה או פתוחה. פרוץ את האייפון כמו שאתה פורץ את האנדרואיד שלך ויש לך פתוחה כמו תאילנדית בתאילנד..תעשה בה מה שאתה רוצה.

היחוד הוא שהתאימות בין המערכת הפעלה לחומרה ולסביבת המשתמש היא כמעט מושלמת, משהוא שעד היום אנדראואיד מתקשה לעשות.

עשיתם מאנדרואיד מושלמת...חחח...זאת בדיחה חברים. יש לה עוד המון זמן לזה....

יש שאומרים שוינדואוס פון 7 יותר נוחה מאשר האנדרואיד.!

וYoav אתה משווה את כמות האפליקציות של אפל ושל אנדרואיד?! שלא נדבר על כל הזבל שיש בחנות של אנדרואיד?!

בואו ניהיה אובייקטיביים קצת אנשים!!!

זה שיש לי X לא אומר שהוא הכי טוב..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...