מכרו לי כונן קשיח משומש. מה לעשות? [נפתר] - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכרו לי כונן קשיח משומש. מה לעשות? [נפתר]

גליום ניטריד

Recommended Posts

לפני מספר חודשים קיבלתי מחנות אחרת (שלא יזכיר את שמה) צורב מקולקל שהיה בתוכו דיסק צרוב של 7.

התקשרתי ושאלתי אותם אם כל הצורבים שלהם אמורים להגיע מקולקלים עם דיסק צרוב של בפנים, או לא.

אמרו לי שלא, ולמחרת שלחו לי צורב חדש עם שליח עד הבית. אפילו לא עלה בדעתי להעלות את זה לפורום!

בכל חנות גדולה וקטנה עושים פאשלות מדי פעם, אין מה לעשות כי אף אחד לא מושלם. ולדעתי האישית,

במקרים כאלה להתחיל מהשמצה של החנות בפורום במקום לדבר עם החנות קודם - זה לא לעניין בכלל.

ואם כל זה יימשך, אז הפורום צרכנות יגרום יותר נזק מתועלת גם לחנויות גם ללקוחות וגם לאתר עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם יש מסקנה לדיון הספציפי הזה, היא שTMS יצאו 10.

חשוב לפרגן לחנויות שמתאמצות לבנות יחסים טובים ותקינים עם הלקוחות.

במיוחד כשזה במסגרת הפורום הזה.

זה אינטרס של כולנו שהחנויות יהיו מעורבות בקהילה, ושיעשו מאמץ לבנות גשרים של אמון.

כי זה בדיוק מה שהלקוחות היו רוצים לעודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל חנות גדולה וקטנה עושים פאשלות מדי פעם, אין מה לעשות כי אף אחד לא מושלם. ולדעתי האישית,

במקרים כאלה להתחיל מהשמצה של החנות בפורום במקום לדבר עם החנות קודם - זה לא לעניין בכלל.

ואם כל זה יימשך, אז הפורום צרכנות יגרום יותר נזק מתועלת גם לחנויות גם ללקוחות וגם לאתר עצמו.

+1

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מחייך - מתחיל להימאס עלי שמשתמשים לא קוראים בעיון את ההודעה המקורית. קל וחומר כאשר מנהלים עושים זאת. אני מנהל פורום בעצמי ואני משתדל לקרוא בין השורות כדי לדעת מתי ההודעה היא פרובוקציה שנובעת מכעס ומתי המשתמש בסה"כ מבקש עזרה. זה די קל לראות שההודעה שלי היא מן הסוג השני. אולי מן הראוי שאסביר את התרחיש ביתר פירוט:

חיכיתי לסופ"ש כדי להרכיב את המחשב. כאשר סיימתי והתחלתי להתקין את מערכת ההפעלה ראיתי שיש מחיצות בכונן. האינסטינקט הראשוני שלי היה למחוק אותן ולהמשיך בהתקנה, אך קינן בי ספק.

אם היה מדובר בכל חלק אחר, לא הייתי מקדיש לעניין מחשבה שנייה, באמת שאינני כזה קפדן, אך במקרה של שמכיל את כל הנתונים היקרים מפז אני לא חושב שהחשש שלי היה מוגזם. האם אתה יכול לומר עם יד על הלב שאני טועה?

לאחר שחיברתי את הכונן למחשב ואחר וראיתי שאכן יש עליו מידע "חשוד" עמדו בפניי שתי אפשרויות: לחכות ליום ראשון, להתקשר, להחליף ואז לחכות לסופ"ש הבא ורק אז לסיים את התקנת התוכנה. והאפשרות השנייה של לפרמט ולהתקין על הכונן הזה. האפשרות של להתקשר באותו הרגע לא הייתה קיימת כיוון שהחנות כבר הייתה סגורה לסופ"ש. מכיוון שעדיין היו לי לבטים, החלטתי לחלוק אותם עמכם.

בדיעבד, אולי הייתי צריך להשמיט את שם החנות, להבא אקח זאת לתשומת ליבי.

אם כן הייתי מספיק להתקשר לחנות, מן הסתם לא הייתי פותח אשכול כאן כי כבר לא הייתי זקוק לעזרתכם.

דווקא קראתי שוב ושוב את ההודעה הראשונה שלך ואני עדיין איתן בדעתי שמן הראוי לנסות ליצור קשר עם החנות לפני שמפרסמים בפומבי את הבעיה הקיימת. אני לא רואה בעיה עם כך שהיית ממתין יום או יומיים ומקבל את גרסת החנות לאירוע לפני שהיית פותח את הדיון ובכך חורץ את גורלה של החנות (שהרי כל מי שיחפש TMS באינטרנט יראה את כותרת הדיון ויסיק את המסקנות שלו לבד, מבלי להבין שהנושא מורכב הרבה יותר מכך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא בא ללמד אתכם איך לעבוד, אבל מה שאתם עושים משול לפנצ'ריה

שעושה חראקות עם צמיגים חדשים בשביל לוודא שהם תקינים :kopfpatsch: .

שמע. תן לנו להחליט איזה בדיקות לעשות. אין 100% תקין בשום דיסק קשיח עצל שום יצרן. ולכן עדיף לעשות בדיקה מאשר להתעסק גם עם לקוח 1 מ-100 במשלוחים. צמיגים זה לא דיסק קשיח. הרי למארזים אף אחד לא עושה שום בדיקות חומרה/מאמץ/יציבות. 8 שעות עבודה לקשיח לא גורמים לא נזק ובמיוחד בקשיחים של שב-98% באים באריזת פלסטיק שנפתחת בקלות.

MENAS - אין כוונה לפתוח סניפים בקרוב. הרעיון העסקי פשוט. מחיר נמוך + משלוחים+איסופים חינם. יש אנשים שאוהבים את זה יש כאלה שלא. לצערי לא ניתן לרצות את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע. תן לנו להחליט איזה בדיקות לעשות. אין 100% תקין בשום דיסק קשיח עצל שום יצרן. ולכן עדיף לעשות בדיקה מאשר להתעסק גם עם לקוח

זה לא מפריע לי ומברך את היוזמה. כמו כן, אני מבין את היתרון הכללי של חיסכון בעלויות משלוח על החזרות מיותרות. במיוחד עם ציוד רגיש כמו זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכונן דיי חדש (חודש למשל) אפשר ללכת לחנות ולבקש החזר חלקי עד למחיר של משומש

גם חסכת כסף וגם לא חיכית לכונן חדש... זה מה שאני הייתי עושה לפחות

השאלה למה הם השתמשו בדיסק והחליטו למכור אותו לאחר זמן קצר. זה לא חשוד בעיניך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות! אף חנות לא לוקחת את כל הקשיחים שאצלה ומריצה עליהם בדיקות תקינות. קיריל, יש גבול לשטויות שבן אדם מוכל לשמוע! ברוב במקרים קשיחים מגיעים אטומים באריזת ניילון עם מדבקה שקל מאד לראות אם היא נפתחה, ולקוח שלוקח קשיח עם מדבקה קרועה הוא פשוט או טמבל או צרכן טיפש. אם זה לא מגיע באריזה אטומה, כמו רוב קשיחי סמסונג לדוגמא, אז או שהקשיח שימש לבדיקות מעבדה כלומר הוא לא חדש, או שהיה אצל לקוח. בכל מקרה הקשיח הזה לא אמור להגיע ללקוח.

זה לא "מי שלא עושה לא טועה". אם חומרה משמשת למעבדה של חנות היא צריכה להיות מסומנת כחומרה למעבדה, לפי המקרה הזה ייתכן וסביר בהחלט שהרבה לקוחות מקבלים משם חומרה ששימשה את עובדי המעבדה ואז התערבבה חופשי עם מלאי החנות.

יסלח לי אדון יודע כל אבל אתה זורק רפש ומדבר שטויות וזה מכעיס!

אני עבדתי ב TMS וכל דיסק קשיח שיצא במערכת עבר בדיקות סקטור סקטור (היתה עמדה מיוחדת לזה) וברגע שהיה מגיע משלוח של דיסקים - הם היו נבדקים חוץ מכמה בודדים שהושארו סגורים באריזה בשביל לקוחות שקונים רק דיסק ללא מחשב(וגם להם הוצעה הבדיקה). כל מערכת מורכבת שיצאה עברה בדיקות בעומס של 8 עד 24 שעות, תלוי אם היה .

אז כן, כל מערכת נבדקה ובסוף נמחקה. ככה מוודאים שהמחשב יוצא ללקוח במצב 100% ומצמצמים אפשרויות לחומרה תקולה, עלויות משלוח,לקוח כועס ושם רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

יסלח לי כבודו אבל למה לערבב ?

יפה וטוב ונכון ו....... לבצע בדיקה למערכת מחשב,

והדיסק הקשיח בתוכה כמובן.

מה שניטען הוא שזה לא המצב לגבי דיסק שניקנה בתור דיסק קשיח

בלבד, לא כחלק ממערכת מחשב.

ובעצמך אמרת ש " חוץ מכמה בודדים שהושארו סגורים באריזה בשביל לקוחות שקונים רק דיסק ללא מחשב " !

והרי זה המקרה של פותח הדיון, וזה מה שטעננו כל אלה שאמרו שזה לא סביר.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטחתי לעדכן ברגע שהסיפור יגמר ואני תמיד עומד במילתי. אני עדיין מחכה למשלוח שיביא את הכונן. משלוח שלקח את הישן כבר הגיע אתמול.

אם אתם מפחדים מזיהום האשכול בינתיים, אפשר לנעול אותו ואני אשלח לך הודעה פרטית, tmpusr, כשהכל יגמר ואז תוכל לפתוח אותו כדי שאוכל לדווח מה נסגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...