ביקורת - מארז Thermaltake V9 VJ4000 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת - מארז Thermaltake V9 VJ4000

theone89

Recommended Posts

Thermaltake_V9_Gaming_Case.jpg

מארז הThermaltake V9, מארז מעולה מאוורר יפה ושקט.

המארז הוא Mid Tower במידות (גובה 462 מ"מ, אורך 485 מ"מ, רוחב 208 מ"מ) מאפשר אפילו קירורים קיצוניים במיוחד, אורך מי הלוח עד לדלת הצדדית (190 מ"מ), עשוי ברזל ודיי הרבה פלסטיק.

TV04sm.jpg

כמו שניתן לראות יש לנו כאן מארז ממש נוח לשימוש, כל הפאנל הקדמי מצופה בספוגים מונעי רעש, אפשרות להתקנה עד 4 כוננים בגדלי (5.25) ועד 2 כונני (3.5) בתוך המארז יש אפשרות להתקנה עד 5 כונני (3.5), בסך הכל יש אפשרות להתקנה עד 11 כוננים בגדלים שונים.

אנל קדמי, כמו שניתן לראות בקדמת הפאנל הקדמי קיימים 3 לחצנים (מי ימין הפעלה, מי שמאל אתחול, באמצע לד טעינה אדום), כמו כן אפשר לראות שבאמצע קיים מקום לחפצים אישיים כגון ( דיסק און קי, פלאפון, או כל דבר קטן שנכנס) כמו כן ניתן לראות שקיים פאנל נוסף בעל ( 2 חיבורי SATA מופרדים, חיבור לאוזניות ומיקרופון), ויותר בהמשך קיים מאוורר (230 מ"מ) שקט.

צדדי המארז.

TV07sm.jpg

TV08sm.jpg

כפי שניתן לראות, הפאנל השמאלי מאפשר התקנה של 2 מאווררים בגדלים שונים (120 מ"מ ו 140 מ"מ), מה שמאפשר אופטימלי לאנשים בעלי מערכי SLI\CF.

כפי שניתן לראות, הפאנל הימני בעל חריצי אוורור רבים למען סירקולציה מעולה בתוך המארז, עם תשימו לב טוב טוב אתם תיראו גם את המגש של הלוח אם ואפשרות להתקנת מאוורר בדיוק מתחת לקירור של המעבד, כפי שידוע המעבד לא רק מחמם את הקירור אלה גם את הPCB התחתון, התקנת מאוורר כזה תביא לשיפור משמעותי בקירור הסוקט ולשמירה על אורך חייו (מומלץ בחום לאוהבי הOC).

בתוך המארז, והפאנל האחורי.

93766.jpg

מה יש לנו בפנים, כפי שניתן לראות יש לנו 11 מקומות לכוננים מי כל סוג שהוא, יש לנו בתחתית המארז + פילטר בשביל הספק, פתחי אוורור רבים כפי שצויין לפי ועכשיו גם בתמונה , אפשרות להתקנה עד 6 מאווררים ( אחד מי קדימה 120\140 מ"מ + פילטר אבק, שניים בדלת השמאלית 120\140 מ"מ, אחד מי אחורה 140 מ"מ, אחד במכסה העליון 230 מ"מ), יש לנו את הקירור לסוקט שיושב מאחורי פלטת הלוח אם, ושני פתחים להתקנת מים.

פאנל קדמי, הצצה שנייה.

P1000629.jpg

כפי שניתן לראות הפאנל הקדמי נפתח בקלות רבה, בשביל ניקוי אבק וניקוי פילטר מי אבק.

סירקולציית המארז.

02_vj4000_airFlow.jpg

כפי שניתן לעקוב אחרי התמונה אפשר לראות בדיוק איך המאווררים מתפקדים בתוך המארז, סירקולציה מעולה.

טמפרטורות עם המארז החדש Tharmaltake V9 VJ4000

81272962.jpg

היתרונות וחסרונות של המארז.

יתרונות:

1- מארז גדול ומרווח.

2- מארז כבד ובעל יציבות מעולה.

3- איכות חלקים מעולה במיוחד.

4- דיי הרבה מקום בפנים מאפשר כל סוג של שדרוג.

5- בעל שני פילטרי אבק למאוורר הקדמי ולספק.

6- מארז יחסית שקט הייתי מגדיר רמת רעש 6.

7- מארז מאוד יפה, מאוד מאסיבי יחסית למארזי MID.

8- יש אפשרות להתקנת מים.

9- יש אפשרות להתקנת מאוורר לקירור הסוקט.

10- אפשרות להתקנת ארוכים במיוחד.

11- עלות תועלת גבוה במיוחד, המחירים נעים מי 300 עד 400 שקל.

12- באנדל יחסית קטן אבל מספיק בהחלט, שקית גדולה של ברגים ואזיקונים, חוברת הדרכה.

חסרונות:

1- אין חורי מחבוא לכבלי הספק.

2- היה יכול להיות שקט יותר.

3- רק 2 מאווררים בגרסה הרגילה, ו4 מאווררים בגרסה היקרה.

4- הפאנל האחורי של הלוח אם קצת עקום בגלל, הפאנל ברזל של המארז שבהוצאה גורם לקמטים מעצבנים שגורמים לאי נוחות בהתקנת הלוח.

סיכום.

מארז יפה ומושך לא כבד במיוחד רק 6 ק"ג בעל אפשרויות שדרוג ומודינג רבות במיוחד, מציע לאנשים לקחת אותו ברצינות כי בטווח המחירים שלו אין מארז אחד שמספק רמת עלות\תועלת כמו הV9.

מקווה שעזרתי לאנשים במציאת המארז המושלם למערכת החדשה או הישנה שלהם :xyxthumbs:

סקירה על המארז בYouTube.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה טועה, המארז הזה מאוד איכותי בהתחשב במחיר שלו " קניתי ב300 שקל" המארז היחיד שמתקרב במחיר הזה הוא הANTEC 300 ובחנתי טוב טוב גם את ה300 גם את הV3 וגם את ה370, ואני יכול להגיד דבר אחד הV9 הרבה יותר טוב ומבחינת בנייה מבחינת סירקולציה ועוד דיי הרבה דברים, אני הייתי ממליץ ללכת עליו מארז מושלם בטווחי המחירים האלו מציע עלות\תועלת גבוה במיוחד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את המארז ואני חושב שאני אקנה אותו למחשב הבא (את הגרסא היקרה,עם ה4 מאווררים ששנים מהם הם 220 מ"מ),נראה שהמארז שקט מאוד ביחס לסירקולציה המאסיבית שיש בו,המון מקום לכ"מ,לקירור למעבד וכ"ו והוא גם נראה טוב.

מצד שני,יש באותו תקציב (350) את הLancool שמציב פייט לא קל למארז הזה..

מעבר לכך,אני חושב שהANTEC300 יהיה עדיף לחובבי השקט והOC ה"קלים" או אלה שלא OC בכלל-המארז הזה מומלץ רק לOCרים הכבדים יותר.

ועוד משהו אחרון-איפה שיש להשיג,הzalman Z9 עדיף מV9,והוא גם יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על הביקורת :xyxthumbs: נחשוב עליו בעתיד שאני ארצה לשדרג.

רק תעשה לי טובה אחת... מי=WHO כמו " מי בדלת" לעומת משמאל, מכאן (FROM) ועם= ביחד לעומת אם=במידה ו... (IF).

שוב סחטיין על הסקירה ובמקרה והתנסית בCOOLING MASTER 690 מה העדפת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח"ח על הביקורת, זה תמיד טוב שמשתמשים מבקרים מוצרים שיש להם.

יש לי כמה הסתייגויות מהמארז:

הוא מתאים לכרטיסים עד 10.5", זה אומר שכבר עכשיו יש בעיה לשים את הכרטיסים היותר ארוכים בשוק ובטח לא כפולי .

אין מאוורר שנמצא מול הלוח והכרטיסים עצמם כמו האופציה שניתנת באנטק 300 ולמאוורר צד אין פילטר.

חוץ מזה נחמד שהכל שחור גם מבפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה למאוורר שם יש פילטר,זה לא הגיוני שישימו בכל המקומות פילטרים (גם לספק!) ולמאוורר הזה לא שמו פילטר.

חוץ מזה,בגרסא היקרה יש מאוורר 240 מ"מ מול הלוח,המעבד והכרטיסים-לדעתי אחד הפלוסים הגדולים של המארז,במיוחד לOC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

לא הייתי מחשיב אותו כבדיחה, היה לי ניסיון עם הCM690 וגם בחנתי את הCM370 והANTEC 300 והV3 ואני יכול להגיד בביטחון מלא, זה המארז הכי טוב שיצא לי לנסות כשתראו את האפשרויות מולכם גם אתם תבינו שמי הרשימה שציינתי המארז הזה עדיף מי כל בחינה, אולי חוץ מי סידור כבלים שלא כזה נוח אבל אפשר להסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כשבחנתי את הCM690 לא היה את הII ולא את הBASIC לכן אני ברור שבחנתי את הCM690 הרגיל, אולי הCM690 II יותר איכותי מי הV9 VJ4000 אבל גם יש הבדל במחיר של יותר מי 150 שקל שזה דיי משמעותי הייתי אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון זאת החלטה שלך כמובן עם לשלם יותר או פחות, הייתי אומר שהדבר היחיד שמפריד ביניהם זה בטח מרווח לכבלים של הספק ובטח יציאת USB3 מי קדימה, האם זה שווה את ה150 שקל האלו לדעתי לא כל כך :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...