Samsung Galaxy S II - עמוד 14 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S II

Alonleibo

Recommended Posts

אתה יודע מה הכי מעצבן אותי ,שהאידוט המלומד הזה ,מדבר על כך ואני יצטט

השימוש באייפון פשוט גורם לשכל שלכם להיות רפוי כל כך שאתם לא יודעים להגיד דברים אחרים חוץ מקללות.

כן, לאנדרואיד יש הרבה יותר מעלות טובות מאשר האייפון. כנ"ל גם לווינדואוז פון.

אני לא ממש מבין את האינטרנס של פאנבויז להלל את , אבל מה שאני כן יכול להגיד זה שסטיב ג'ובס עושה עבודה מעולה במכירות smiley.gif .

הבן אדם הזה הוא זה שהתחיל לקלל ואז הוא מתפלא איך כול דיון שהופך לiOS vs מתחיל בקללות :kopfpatsch:

ומכליל יותר מ150 מליון אנשים שיש להם מוצרים של אפל (משפחת במקרה הזה ) בתור חבורת "פאנבויז" של .

גם אם אני לא 100 אחוז אובייקטיבי ,אני לפחות משתדל להתבסס על עובדות ולא לבוא בהצהרות טיפשיות חסרות כל ביסוס ,ואם הוא בחר להיות "שונא אפל" אז ההפסד הוא אך ורק שלו .

עכשיו אפשר לחזור לנושא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, אני לא מתכוון להיות נציג האקדמיה ללשון,

או המרגיע הפורומי :silly: , פשוט נראה לי שיותר נעים

לראות דיון רגוע וענייני במידת האפשר, ללא ירידה לרמה האישית.

יש הבדל גדול בין כתיבת דברים מוטעים / לא מבוססים לבין הטחת

עלבונות באחרים, זה לא הופך אף אחד לצודק יותר.

וזה שאחד מרשה לעצמו שפה בוטה , לא מחייב שתצוץ מיד אחריו

מקהלה שלא יותר טובה ממנו בטענה ש"הוא התחיל ".

אז איפה היינו ? אהה, SGS2.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה את המכשיר בחו"ל האם תהיה לי עליו אחריות של סמסונג/הספק של בישראל?

לא. היבואן פה לא חייב לך כלום - מימוש אחריות הוא מול החנות שבה רכשת, או ה'סוכנות' של במדינה שבה רכשת.

אם באמת תהיה תקלה ותרצה אחריות תצטרך לשלוח (על חשבונך) את המכשיר לחו"ל לתיקון. שים לב שבמשלוח חזרה יכולים לגבות מסים על עלות התיקון - ואם תקבל מכשיר חלופי (כי המכשיר שלך מת) אז תצטרך לשלם מסים על מכשיר חדש כאילו עכשיו רכשת אותו...

ו-davkl95 - החבר המגניב שלך micool הוא זה שפלט את המילה 'טיפש' ראשון והתחיל את מפולת הקללות המגוחכת הזאת. לא קריטי, אבל לפחות בזה תנסה לדייק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי מי מהם קרה לשני טיפש ,מעצבן אותי העובדה ששונא אפל כותב אוסף של שטויות לא מבוססות ואז ממשיך עם הכללה שכול אחד שיש לו מוצר של אפל , לדוג' והוא חושב מסיבות כאלו והאחרות שהוא טוב יותר ממכשיר X או Y אז הוא אוטמטית פאנבוי :kopfpatsch:

ועכשיו ברצינות ,אם לחזור לנושא :xyxthumbs: ...

הGalaxa S II כבר קיבל את הCustom Rom הראשון שלו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שכל הדיון הזה התלכלכך בדיבורים על אייפון ושותפיו

אף אחד לא הזכיר פה את ה GPU שנמצא ב SGSII ה mali 400 mp4

מישהו יכול להביא בנצ'ם שמשווים אותו למעבדים אחרים? כמו sgx 540 שנמצא כרגע באייפון 4 וב SGS 1

או ה tegra 2 שנמצא ב XOOm ו ב atrix וב star-2x

כל הבנצ'ים שראיתי הם מלפני חודשיים ומשתמשים בSGS הבטא ולא המוגמר שאפשר לקנות בחנות

למרות שהGPU sgx 543mp2 שנמצא כרגע במעבד האייפד2 a5 יותר מהיר מכולם ביחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

איפה היית עד עכשיו ? :)

נו, רבותי , נזרקה כפפה, יאללה לעבודה !

אם איני טועה, הייתה בGSM ARENA השוואה

בין המסכים של גאלאקסי 1 ל - 2, שכמובן בשני

שיפרו עוד יותר את הרזולוציה של תת פיקסלים או משהו

בכיוון הזה, אני כבר די :sleep: , אז אייתכם הסליחה :lol: .

לפחות חזרנו לנושא, תודה לאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצינות ,להגיע לרמה כזאת ? זה כבר לא סתם זריקת שטויות באויר ,זה פשוט להוכיח לכולם עד כמה אתה פשוט מטומטם ,כן מטומטם .

להכליל את כול המשתמשים של האיפון סתם בתור אנשים חסרי שכל שלא יודעים דבר או שניים מהחיים , לשם שינוי ראיתי מספיק בעלי אנדוריאד שאפילו לא יכולים להסביר מה זה .

ועכשיו ברצינות , מה כבר WP7 עושה שהאייפון לא עושה ?חוץ מלכלול חומרה מלפני דור שלם של מכשירים ,עם שכוללת חנות אפלקציות של פחות מ20,000 אפלקציות והממשק שלה הו א כמה Tiles חיים ורשימה של תוכנות ..אין מילים ,שיא הטכנולוגיה :facepalm:

ההבדל בין לבין מבחינת ממשק הוא שבאנדרואיד יש לך כמה מסכים עם וידג'טים זוללי סוללה ,ו"מגירת אפלקציות" שזאת בעצמם סתם תצוגת Grid או רשימה של אפלקציות ... אין מילים ,פלא טכנולוגי כזה של לא נראה לעולם :screwy:

ויש לך ארבע כפתורים או שלוש שעושים פעולות שונות לעומת כפתור אחד שעושה שלושה פעולות ..עכשיו אני באמת מקנא בבעלי .

המארקט נראה כמו בדיחה לייד הApp store , כמות האפלקציות של אנדרואיד נמוכה יותר משל , חלק מהמארקט הוא אפילו לא אפלקציות.. וכמות המשחקים באנדרואיד לא משתווה בכלל אבל בכלל לiOS .

וחיי הסוללה , באייפון 4 עם סוללה "מסקנה" של 1420mAh אתה מקבל יותר זמן גלישה ב3G ובWifi מאשר הATRIX 4G עם 2 וסוללה בנפח ענקי של 1930mAh .

המסך באייפון 4 דיי קבע רף חדש למסכים , ועדיין משווים אותו אפילו למסכי SAMOLED+ שרק מתחילים לצוץ בשוק במכשירים של .

ואיכות הבנייה (ולא אני לא מדבר עד כמה המכשיר שביר .. ) עדיין טובה יותר מכול מכשיר מבחינת הגימור ואיכות החומרים .

אז כן ,אולי אנשים לא יכולים לקבל את העובדה שאפל היא חברת טכנולגיה מובילה ולמרות שיש אנשים שלא "כול כך" אוהבים אותה ,האמת היא שאנדראיד היא לא מערכת ההפעלה הפתוחה והמושלמת שכולם חושבים שהיא ,אז כן יש לכם את קוד המקור (דרך אגב לדוג' עוד לא שיחררה את קוד המקור של 3.0 לציבור הרחב ) זה אולי שימושי בשבילכם כדי ליצור רומים סטוקיים בלי שום תוספת למעט , אבל גם זה בתנאי שיש לכם מכשיר בלי Bootloader חתום או אפילו מוצפן כמו הeFuse אצל .

שלא לדבר על הבעיות שמהן סובלת שאחת מהם היא גם הפרגמנטציה בין המכשירים ,בין גרסאות מערכת ההפעלה שהם מריצות (ואני לא מדבר על המכשירים העתיקים שיצאו לפני שנתיים ) ובמיוחד הזלזול של היצרניות בשיחרור העידכונים למכשירים שלה .

מצידי אתם יכולים לקרוא לי פאנבוי ,אבל האמת שאני מוכן להחליף את האייפון 4 שלי בGalaxy S II ולא משלה את עצמי שהאייפון 4 הוא עדיין שיא הטכנולגיה , למרות שהוא הציב רף גבוהה נ מאוד ליצרניות האחרות .

חוץ מזה שיש תמיד את עניין הJB באייפון ,מי שיש לו בעייה או חש במחסור של כמה דברים תמיד יכול לפרוץ את המכשיר ולהתקין תוספים שונים כמו לדוג' Lockinfo למסך הנעילה שיציג הודעות והתראות ,וWeatherIcon שיציג את הטמפ' בכול רגע נתון בלי שיהיה לך Widget זולל שלוקח חצי מהמסך . או אחד התוספים הכי פופולריים שיש כיום והוא כמובן SBSETTINGS שמאוד מקבל על פעולות שונות .

איזה ערימה של שטויות.

דבר ראשון אין צורך לטעון טענות שקריות, הכל כתוב פה כמה דפים אחורה, הציטוט שהבאת עליי נאמר שניה אחרי שקראו לי טיפש.

אל תהיה ילד קטן שנותן מכה ואז בוכה שהרביצו לו.

בקשר לשאר השטויות שאמרת, אני מבין שמעולם לא ראית ליד פלאפון בעל מסך SA, אם היית רואה, מעולם לא היית אומר שטויות כאלה, ליד הגלקסי, המסך של האייפון נראה דהוי וחסר צבעים.

אין לי אפילו כוח להתייחס לשאר השטויות שלך, אבל זה כמו להתווכח עם חרדי אם יש או אין אלוהים.

אני לא יודע איך עשו לכם כזאת שטיפת מוח שאתם מרגישים קשר ביולוגי עם המוצרים האלה.

הדיון הטיפשי הזה לא בשבילי, שיהיה לכולכם שנה טובה, מקווה שאת שני הליצנים אני לא אפגוש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליצנים ? כרגע הליצן היחיד פה הוא אתה .

הרבה אנשים מסכימים שלמסך הSAMOLED יש נטייה להציג צבעיים לא טבעיים.. :kopfpatsch: ,אז כן יש לו את השחורים הטובים ביותר - מסך זה לא רק שחורים .

חוץ מזה שכן, אני החזקתי את הGalaxy S ליד האייפון 4 ,ואם כול הכבוד למסך הזה ,המסך הזה מכוון בדיוק כמו מסכים בחנות ,לתת תחושה של ואו בחנות ואז כשאתה בא הביתה אתה רואה כמה לא טבעי הכול ניראה עליו , כנראה שדווקא אתה לא באמת עשית את ההשוואה הזאת .

אז תמשיך להשתמש במערכת ההפעלה המושלמת והפתוחה שלך,בלי הלאגים,באגים וכמובן איך לא לדבר על חנות האפלקציות העצומה שיש לך :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ זה עוד לא אומר כלום, היו לי עשרות מקרים של "מעוכב במכס" ויצא ללא חיובים נוספים.

בכל מקרה למרות שזה באסה, אתה לקחת בחשבון שתצטרך לשלם מכס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...