תראו קניתי ABIT NF7 לא ממזמן ואמרו לי שיש איתו כרטיס קול איכותי והבעיה היא ! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו קניתי ABIT NF7 לא ממזמן ואמרו לי שיש איתו כרטיס קול איכותי והבעיה היא !

shlomi2003

Recommended Posts

שאחרי שהתקנתי את כל הדברים של הלוח ה דריברים הכול ניכנסתי לפומקציות של ה כרטיס קול וגיליתי שאין שם משהו מיוחד אפילו לא לעלות את הבאס למה ? מה לא עשיתי טוב ?למה אני לא יכול לשחק אם הבאס ושאר הדברים של הכרטיס קול שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני יכול לבדוק איזה יש לי NF7-S או NF7-SL או NF7 אני לא יודע מה יש לי הלוח אם שלי בצע כתום כזה ! רשום NF7 עליו אבל לא רשום איזה

ניכנסתי לתוכנה ADID צלמתי מה שרשום שם אם אתה יכול להגיד לי איזה דגם יש לי !

http://www.donkey.co.il/Forum/Uploads/7350-632056140855468750-untitled.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל על החלק התחתון של הלוח, אמורה להיות מדבקה ירוקה שעליה רשום הדגם המלא.

אם רשום NF7 - ככל הנראה שעשית טעות ברכישה.

אם רשום NF7-S - ככל הנראה שלא התקנת את הדרייברים כמו שצריך/לא איפשרת את ה Onboard sound דרך הBIOS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי את המחשב ובדקתי יש שם מדבקה אחת רשום עליה NF7 כנראה טעיתי !שילמתי על הלוח 500 שקל ככה שזה בסדר המחיר תואם ללוח עכשיו אם יש לי NF7 מה ההבדל מי ה NF7-S רק בכרטיס קול ?ולמה הלוח אם שלי בצבע חום כתום כזה ובאתרים אני רואה את הדגם שלי בצבע שחור כזה והלוח הזה מספיק טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ולא נכון רציתיכרטיס קול איכותי אבל אם הבדל בביצועים שזה רק שללוח ה NF7-S יש SATA וכרטיס קול איכותי אז זה בסדר עכשיו תגיד הלוח אם הזה יהיה טוב גם לעוד שנה למשחקים וזה ?יש לי גם מעבד 2500 512 ראדיון 9200 וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...