מה קורה עם TMS בימינו? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה עם TMS בימינו?

יואב גולדהורן

Recommended Posts

אנחנו חלילה לא מתווכחים, אבל כל הדיון עוסק בהאם טיב השירות של TMS הנוכחית מתקרב לזו שהיתה תחת גיא גרניט לכן משתמע מדבריך כאילו ההודעה שלך באה בהקשר הזה - לספר על טיב השירות שלהם. כל מה ש"סיפרת" זה משהו טריויאלי ומובן מאליו ולא תרמת תכל'ס כלום בעד או נגד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הזמנתי פריט פשוט מ TMS, שנאמר לי שאין אותו במלאי אצל האחרים.

אחרי חצי שעה התקשרו אלי לאמת פרטים, למחרת קיבלתי אותו עם UPS ובכלל הזמנתי משלוח חינם :smile1: אז אני מרוצה מהם ברמה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דור, חשבת אולי על נועה מחשבים?

http://www.noacomp.co.il/

חשבתי והאמת שגם קנינו מהם מחשב פשוט לפני כשנתיים ואין לי טענות מיוחדות אבל אני עדיין לא יודע אם השירות נחשב טוב ויש פה קונצנזוס (עד כמה שאפשר). מה עם פנדה שממוקמים פחות או יותר מולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי והאמת שגם קנינו מהם מחשב פשוט לפני כשנתיים ואין לי טענות מיוחדות אבל אני עדיין לא יודע אם השירות נחשב טוב ויש פה קונצנזוס (עד כמה שאפשר). מה עם פנדה שממוקמים פחות או יותר מולם?

אשכולות עם לקוחות לא מרוצים יש פה בשפע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהחברים גיא גרניט וטל שוורץ לא מרימים את הכפפה

ופותחים חנות חדשה. (עכשיו כשהם מנוסים ומשופשפים יותר)

אעיד על עצמי שהייתי הראשון בתור.

מי זה טל שוורץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL, כנראה שאתה.

בכל מקרה, אני גם חושב שהחנות תחזור מאוד מהר לגדולתה אם יחליטו לפתוח מחדש. אני גם בטוח שגיא (עם או בלי שותף) חשב על זה בשלב כזה או אחר, אך אם נשארו חובות גדולים שצריך לשלם זו "קצת" בעיה לפתוח עכשיו חנות חדשה, לרכוש מלאי, לפרסם וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תדע, גיא הוא איש עסקים ואיש טכני. אני רק איש טכני אבל כל העניין הותיר את גיא די מצולק... השוק (אתם, אני , כולנו) מאוד תחרותי ומאוד Cut Throat , אין רחמים אפילו על טעות קטנה ואי אפשר להוציא את כולם מרוצים (ראה מקרה RSM, שעד כמה שנראה די דומה לTMS הקלאסית אבל אי אפשר להוציא את כולם מרוצים 100%).

בקיצור, שוק תחרותי, לקוחות קשים מאוד לפעמים אבל כיף חיים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש צדיקים בסדום. החנות גם צריכה לדעת למשוך את הסוג הנכון של האנשים (ע"ע IQPC שמעודדים OC, אז אתה יודע שיבואו אליהם הרבה יותר אנשים רציניים מאשר חאפרים שמחפשים תמיד לדפוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...