שאלה העם ראוטר פולט קרינה מסוכנת לבחורה בהריון - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה העם ראוטר פולט קרינה מסוכנת לבחורה בהריון

noam1979

Recommended Posts

זה בדרך כלל המצב לגבי קרינה.

במרחק של כמה עשרות סנטימטר המצב טוב פי כמה וכמה.

זה גם תלוי בעוצמה כנראה.

למשל קווי מתח חשמלי ראשיים למרות שהם במרחק של כמה עשרות מטרים עדיין יכולים לעשות נזקים מצטברים קשים.

ראה דוגמות של מקרי סרטן בקרבת קווים שכאלה.

ואותו סיפור עם אנטנות ראשיות.

במקרה של הראוטר מדובר בעוצמה נמוכה.

ממה שראיתי באינטרנט עד 3 חודשים ראשונים של הריון מומלץ להימנע מחשיפות ממושכות גם לקרינות נמוכות.

כי ככל שהעובר בשלב התפתחותי מוקדם ההשלכות של שיבושים גדלות והיכולת לתיקון קטנה.

אני מציע שתחפש ביו-טוב כל מיני סירטונים שמסבירים את העניין וגם כתבות בגוגל.

זרוק כמה מילות מפתח לגבי השפעות הקרינה בזמן הריון.

וזכור שעדיף להיזהר וללכת על בטוח, אבל לא צריך להגזים ולצאת מפרופורציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקרינה לא חזקה ליד האנטנה. הקרינה חזקה יותר ליד האנטנה מאשר רחוק מהאנטנה (וזה משהו שמובן מאליו, אני באמת לא מבין למה מישהו טרח להעלות את הסרטון המביך הה ל- youtube), אבל "חזק יותר" לא אומר "חזק". מעבד 386 חזק יותר ממעבד 8086, אבל לא היית מגדיר אף אחד מהם כחזק בסטנדרטים של היום. למעשה אפילו את התואר גרוטאה לא היית נותן לאף אחד מהם. אולי מוצג מוזיאוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יחסי.

גם למוצרי חשמל כמו מחשב וטלוויזיה יש קרינה.

זה לא בריא להיות צמוד לשום דבר שמייצר קרינה.

גם נורת פלורסנט לא בריא להיות ממש קרוב מסתבר.

כשמדובר במכשירים שמייצרים קרינה חלשה רוב הסכנה מהם (קטנה ככל שתהיה) נעלמת במרחק של כמה עשרות סנטימטר.

במכשירים בעלי עוצמה בינונית אני מניח שהמרחק גודל בהתאם.

ובעוצמות גדולות גם שם מרחק הסכנה גודל בהתאם.

יש הרבה דיבורים לגבי קרינה ומחקרים וספקולציות לגבי ההשפעות של זה.

יש לא מעט תיאוריות מפחידות, שקושרות את הקרינה להרבה השפעות מצטברות, קטנות וגדולות.

וגם הקרינות הנמוכות יחסית מככבות בתיאוריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תאוריות לפיהן חלב מזיק, יש תאוריות שחיסונים גורמים לפוליו, יש תאוריות שישראל מפיצה מלונים נגועים באיידס במדינות המפרץ הפרסי. אז יש תאוריות. הוכחות, יש? לא? תעבור הלאה.

שוב, אתה נחשף לכמות קרינה גדולה בלא מעט סדרי גודל כשאתה יוצא לשמש. קצת פרופורציות. לא צריך להיכנס לפאניקה בכל פעם ששומעים את המילה"קרינה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקרינה לא חזקה ליד האנטנה. הקרינה חזקה יותר ליד האנטנה מאשר רחוק מהאנטנה (וזה משהו שמובן מאליו, אני באמת לא מבין למה מישהו טרח להעלות את הסרטון המביך הה ל- youtube), אבל "חזק יותר" לא אומר "חזק". מעבד 386 חזק יותר ממעבד 8086, אבל לא היית מגדיר אף אחד מהם כחזק בסטנדרטים של היום. למעשה אפילו את התואר גרוטאה לא היית נותן לאף אחד מהם. אולי מוצג מוזיאוני.

ברור שהקרינה ליד הראוטר מסוכנת, הרי המכשיר מראה אור אדום!!!

Batnun

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...