בקשר לפייסבוק ואיך הם מזהים אותי תמיד בתור משתמש X - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לפייסבוק ואיך הם מזהים אותי תמיד בתור משתמש X

jaysmalls

Recommended Posts

אני לא בטוח אם זה המקום המתאים אבל אין לי הרבה אפשרויות

הדבר שאני רוצה לשים את האצבע עליו הוא איך פייסבוק מזהה אותי תמיד בתור משתמש X

אני משתמש בפייסבוק כבר תקופה

אני עושה את השימוש שאני צריך בו בדרך כלל זה אומר שאני שולח מספר הודעות באזור ה 30-40 ואחרי יום יומיים בעקבות אנשים שמדווחים עלי החשבון שלי נחסם

עד כן מקובל

כרגע נכנסתי לתקופה שאני יוצר חשבון אני מנסה לשלוח הודעה אפילו סתמית שכוללת טקסט פשוט של שורה אחת ללא לינקים או תמונות ומקבל הודעה שחלק מהתוכן בהודעה דווח כ ABUSIVE בזמן שההודעה עצמה יכולה להיות כמה מילים סתמיות ככה שאני לא מבין מאיפה זה מגיע

אחרי זה החשבון ננעל ומבקש אישור על ידי מספר טלפון

בנקודה הזאת אפשר לאשר על ידי SMS

ואם מחכים יום יומיים נוספת אפשרות לאשר את החשבון על ידי שיחת טלפון רגילה ואת זה אני עושה על ידי מספר חינם שעובד דרך תוכנת VOIP וכל פעם אני משתמש במספר חדש שממוקם בארצות הברית

העניין הוא שבזמן ההמתנה הזה שאני מחכה לאופציה של אישור על ידי מספר טלפון אני מקבל הודעה שהחשבון שלי נסגר סופית

ניסיתי להתגבר על זה אני סוגר את הראוטר ואת המחשב כולו מוחק קוקיז ואז נרשם מחדש לפייסבוק

אני נרשם כרגיל ואז ברגע שאני מנסה לשלוח אפילו הודעה סתמית אני מקבל את ה ABUSIVE שוב ומושלך לאישור על ידי טלפון

ואז כעבור יום בדרך כלל אני רואה שהחשבון נסגר עוד לפני שהייתה לי אפשרות לאפשר את החשבון

אני מגיע למסקנה שפייסבוק כנראה יודע שאני אותו משתמש X שמנסה שוב ושוב

השאלה איך הוא יודע אני משער שיש קובץ שיושב אצלי על המחשב

כי ה IP שלי שונה כל פעם אז כנראה זה לא זה

זה חייב להיות משהו שיושב אצלי על המחשב קבוע ודרכו הם מזהים אותי שוב ושוב

בדרך כלל באתרים אחרים על מנת להתגבר על BAN למשל באתר מסויים אני אכנס לספרייה

C:\Users\XXX\AppData\Roaming\Macromedia

ושם אמחק ספרייה מסויימת של אותו אתר יסגור וידליק ראוטר על מנת לקבל IP חדש וזהו אני כמו חדש

מישהו יודע ספציפית האם יש קובץ מסויים שאני צריך להתייחס אליו ולמחוק אותו בהקשר של פייסבוק

כי זה לא הגיוני המצב הנוכחי

השערות שהיו לי

חשבתי שישנה אפשרות שאם אני מעלה לחשבון פייסבוק שלי את אותן תמונות לאלבומים שלי אז פייסבוק יזהה שהתמונות האלו היו משוייכות לחשבון קודם שנסגר ובגלל זה אני לא מעלה את אותן תמונות או שאני עושה להם RESIZE

כנל לגבי טלפון לאישור החשבון אני לא משתמש בטלפון שהשתמשתי בו בחשבון שנסגר כבר

אבל בכל זאת החשבונות שלי נסגרים מהר מאוד אחרי שאני פותח אותם ללא סיבה מובנת עוד לפני שנשלחה הודעה

רעיונות? דברים שאני מפספס

אגב השימוש שלי בפייסבוק הוא לא ספאם סתמי אלא הוא ממוקד מטרה וכל האנשים שאני יוצר איתם קשר יש נגיעה בעניין המרכזי

פייסבוק באמת התחיל לעשות לי את החיים קשים

הסתדרתי עם ההגנות שלהם בכבוד למשך חודשים עד עכשיו

אבל כנראה כמו שאמרתי אני מקבל ABUSIVE על ההודעה הראשונה שאני שולח בלי קשר לתוכן שלה

עזרת מומחה תתקבל בברכה

עריכה"

מצאתי פה שרשור בפייסבוק עצמו שנוגע לעניין

I got the message "Some content in this message has been reported as abusive by Facebook users. " while chatting w/ a friend. I had written "oh, btw" and it was flagged and removed from our conversation. when i wrote "abreviated" it also got the same response.כמו שאפשר לראות מקבלים את ההודעה הזאת על דברים סתמיים והשרשור ההוא משנה שעברה

והנה איזה שרשור שמצאתי בדיוק באותו עניין

http://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/facebook/238364-cant-post-any-link-fb.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד אתה טוען שאינך ספאמר אך מצד שני אתה טוען שאנשים מדווחים עלייך, מה שמוביל למסקנה שאתה אכן ספאמר. איני רואה סיבה שמשתמשי הפורום יעזרו לך לעקוף את ההגנות של כדי שתוכל ולהמשיך ולשלוח את הספאם שלך (ושאולי תגיע גם אליהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מזה "תמיד מחייך"

ידידה שלי בפיסבוק סובלת מזה כבר חודשים מחבר שלה לשעבר

שפותח ללא הפסקה חשבונות ומנסה בכל דרך אפשרית להתחזות לחברים שלה

על מנת לפגוע בה אישית

לכן, הלוי (ואני גם מאמין) ש!@#!@#!@#!@#!@#! צונזר (עדיף לא לספר כלום)

~~~~~~ עריכה 2 ~~~~~~~

אני בטוח שכולם פה יודעים את הפתרון!

אבקש מכולם לשמור את הפתרון לעצמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו ניסיתי כרגע ליצור חשבון דרך הנייד שלי שאני לא נגעתי בו ובפייסבוק אף פעם קודם לכן

ואותה תוצאה לאחר הרשמה בהודעת נסיון סתמית וריקה למישהו רנדומלי קיבלתי הודעה ABUSIVE והופנתי ל ROADBLOCK לאישור טלפון

עכשיו זה רק עניין של כמה שעות עד שהחשבון ההוא יופיע כמחוק

אני צריך להסיק מזה שזה היחס שכולם מקבלים? אי אפשר יותר לשלוח הודעות בפייסבוק? לא הגיוני

הרי השתמשתי במחשב אחר אחרת וסגרתי ופתחתי כמה פעמים את ה DSL לקבל IP חדש :|

שונא את יותר מידי חזקים משתלטים על העולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון גם לא קשור בשום צורה ל IT וגם דיי מובן שפייסבוק לא סתם מסווג את ההתנהגות שלך כ abusive. אם אתה חושב אחרת אתה צריך לפנות ישירות לפייבסוק ולא לפה (ציפית שמישהו באמת יעזור לך לעקוף מערכות אבטחה?).

בזה הדיון ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...