ביקורת מחשב נייד Packard Bell מעבד סנדי ברידג' החדש i7-2630QM כרטיס מסך 540 gt - עמוד 2 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת מחשב נייד Packard Bell מעבד סנדי ברידג' החדש i7-2630QM כרטיס מסך 540 gt

dd7

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה צודק אבל אין מושלם בעולם במיוחד במחיר הנ"ל, מה שכן מחשב ברמה הזאת עם סוללה 9 תאים במשחק כמו קרייסיס 2 או סטארקרפט 2 יטחנו לך אותה אחרי שעה וחצי לכל היותר שזה תוספת של 50% שזה נחמד אבל המחיר יהיה בשמיים, אל תשכח גם שמי שקונה מחשב נייד חזק רוב הזמן בשימוש הוא מחובר לחשמל ומחליף את הנייח אין לי ספק כי במחיר הזה אפשר לקנות נייח סופר חזק תחנת עבודה,

מנגד זה סוללה 9 תאים יותר שמנה ובולטת החוצה וגם יותר כבדה..

אלטרנטיבה אחרת זה לקנות עוד סוללה 6 cell בעלות של 400+- ואז יש לך סוללה טורבו 12 תאים ;D

התכוונתי לסוללה כמו לXPS של שיש אפשרות לשם סוללת 9 תאים, ממש לא רציתי לשחק בנייד כשהוא לא יהיה מחובר לחשמל, אבל גלישה

ועבודות מזדמנות(אופיס ותכנות) הייתי רוצה קצת יותר רצינית מ6 תאים, בכל מקרה אני יחשוב על זה כי המחיר של הנייד באמת זול למפרט שאתה

מקבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לסוללה כמו לXPS של שיש אפשרות לשם סוללת 9 תאים, ממש לא רציתי לשחק בנייד כשהוא לא יהיה מחובר לחשמל, אבל גלישה

ועבודות מזדמנות(אופיס ותכנות) הייתי רוצה קצת יותר רצינית מ6 תאים, בכל מקרה אני יחשוב על זה כי המחיר של הנייד באמת זול למפרט שאתה

מקבל

נכון, בנוסף לזה שיש 3 שנות אחריות vip באתר לקוח.

מעניין אם בעולם ה"מחשבים ניידים" אחרי שיוצא דגם מסויים חברה צד ג' לדוגמא מייצרת בטריות תואמות 9 cell לדגם מסויים...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום ויום טוב לכולם

הזמנתי לפני יומיים את המחשב המדובר (שדרך אגב, במבצע השבוע בבאג, שווה להסתכל. סך הכל עם משלוח ותיק עלה~4400ש"ח)

המחשב כנראה יגיע מחר...

יש לי מספר שאלות בקשר לזיכרון ראם שלו.... (נראה כאילו זו המגרעה היחידה אצלו)

1. כמה ההבדל מורגש בין במהירות 1066 (כמו במחשב הזה) לעומת 1333MHZ?

2. חשבתי לקנות לו עוד כרטיס של 4GB ואני לא יודע אם לקנות באותה המהירות (1066) או 1333, שני הכרטיסים יעבדו ב"דואל" גם אם המהירויות שונות?

3. האם הרכבת כרטיס במחשב הזה נוחה, או שזה סיפור מהתחת וכדאי לגשת לטכנאי?

4. תוכלו להמליץ לי על כרטיס של 4GB ומאיפה לקנות?

תודה רבה... שמחתי מאד לקרוא את הביקורת הזו אחרי שכבר הזמנתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב יש רק שני סלוטים של . ושנייהם כבר מאוכלסים ב2 סטיקים של 2GB.

אתה צריך להוציא את הזכרון שלך (ממש לא בעייה), ולהכניס 2 סטיקים של 4GB. (לדעתי די מיותר כרגע).

בקשר למהירות של הזכרון, אז זה כלל לא משמעותי (אפילו לא אחוז אחד לביצועים של כל המערכת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תפתח 2-3 משחקים כבדים תראה סרט HD ותפתח תרייסר דפדפנים במקביל כנראה שלא תנצל יותר מ4GB זכרון בשנתיים הקרובות..

יש לי משחקים אצלי שכשרק הם פתוחים המחשב מגיע ל 5.5 - 6 גיגה .. (יש לי 8 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי משחקים אצלי שכשרק הם פתוחים המחשב מגיע ל 5.5 - 6 גיגה זיכרון .. (יש לי 8 )

והמחשב שלך הוא אותו המחשב שמסוקר פה?

--------------

רציתי לדעת באמת האם זה וודאי בקשר למחשב הנ"ל, אם יהיו לי משחק וסרט ואולי איזה או שניים פתוחים באותו הזמן המהירות של המחשב תיחלש למצב שזה יפריע לי לתפעל אותו? או שהוא עדיין יעבוד מספיק טוב עם כל הדברים שפתוחים ברקע?

כי אני נוהג לעשות כמה דברים באותו הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אפשר גם לגלוש, לשחק ולראות סרט באותו הזמן :s07:

מה הבעיה,

לשחק בדפדפן משחק זה גם לשחק וגם לגלוש... :silly:

תוסיף לזה צפייה ישירה של משחק כדורגל באיזה אתר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה שזה לא יהיה אפשרי, אני עם EeePC 1015PEM משודרג ל-2GB זיכרון ומעבד כפול ליבה (כמובן אפשרי גם עם 1GB) ואני יכול להריץ משחק ברקע (אומנם לא כבד - WARCRAFT 3) + סרט (דרך KMPLAYER) ולגלוש ב- עם 10 טאבים פתוחים בלי בעיה - הנייד שלי חלש פי 3 פחות מאותו שבסיקור ואין לו בעיה כלל עם כל אלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...