מפרטים מומלצים (מעודכן ספטמבר 2013) - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרטים מומלצים (מעודכן ספטמבר 2013)

YairZ

Recommended Posts

שלום דורון,

הדיון הזה אינו המקום לשאלות כאלו.

תפתח דיון בפורום "מעבדים, לוחות-אם וזכרונות" ושם יעזרו לך.

אתה גם יכול להשוות בעצמך- כנס לאתר הבית של שתי החברות ומצא את הדגמים הרלוונטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העדכון הבא יהיה בזמן הקרוב (אם כי לא יהיה משמעותי), כמובן את כל השינויים יהיה ניתן לראות בפוסט הראשי.

איני רואה טעם לשים את מעבדי Llano גם בגלל המחירים הלא כ"כ משתלמים (שלהם ושל לוחות האם) כאשר באותו מחיר משולב, אפשר לרכוש מעבד וכרטיס מסך חזקים יותר (+לוח-אם סטנדרטי) כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לדעתי ברוב המפרטים ברור לגמרי שאפשר לקנות מחשב יותר טוב/חזק באותו המחיר, אני מבין את הרצון לא לרשום מחירים נמוכים יותר ולא כל כך להתייחס למבצעים השונים ברשתות / חנויות אבל זה מעט "קופץ לעין" ,

סתם דוגמא :

http://hwzone.co.il/specslist/index.php?item=134897&section=293&target=משחקים

לשים כרטיס לגיימינג חזק במפרט שעולה 3400 GTX460 ועוד את גרסת ה 768MB נראה לי מעט לא מעודכן..

מינימום את ה 1GB או את ה6850 או בכלל אפשר אולי גם יותר...

המשפט למטה בדף שמציין שכדאי להתייעץ בפורום לקבלת מפרט עדיף - מותאם אישית - לא מספיק מובן ממנו שגם במחיר או במה שאתה יכול לקבל בתקציב זה יהיה עדיף ב 99,9% מהמקרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

~ZoSo- תודה, תוקן.

maya1- מבחינתך זה ברור שאפשר לבנות מחשב טוב יותר באותו התקציב כי אתה שוכח מספר דברים (שאותם אני וקודמיי הסברנו עשרות פעמים בעבר):

- המחירים הם מחירים ממוצעים שנלקחו מחומרה זהה ממספר חנויות.

- גם אם יש חומרה עדיפה ומשתלמת מעט יותר אך היא נמצאת רק בחנות אחת בארץ ולא נפוצה- היא לא הוכנסה.

- ה99.9% שציינת ממש לא נכון, ותקף רק לחנות אחת או שתיים (ואתה יודע על אילו חנויות אני מדבר- החנויות שבערך 80% מהמפרטים בפורום מוצעים מהן). אם תקח את הרשתות הגדולות שבאמת רוב האנשים קונים מהן ואת רוב המוחלט של שאר החנויות האיכותיות האחרות, לא לכלול מבצעים זמניים וחד-פעמיים, אתה תראה שהרבה פעמים אותו מפרט יעלה מחיר דומה ואף יקר יותר.

- מה זאת אומרת ש-GTX460 768MB "לא מעודכן"? מי קבע ש-HD6850 (שעזוב ששמתי אותו כאלטרנטיבה) כן מעודכן? או עולה אותו מחיר וחזק משמעותית? או שבגלל שיש לו 1GB זיכרון הופך אותו למעודכן יותר? נו באמת. לשקול לשים כרטיס חזק יותר (כגון GTX560TI) במקומו- כנראה אעשה זאת, אך לא כעת אלא כשהמחירים בכללי ירדו עוד קצת.

- בנוגע למשפט בתחתית, מה אתה רוצה שאכתוב? "כנסו לפורום מפרטים אם אתם לא רוצים לצאת פראיירים!"?

המפרטים מיועדים לאנשים שלא רוצים להכנס לפורום מסיבה כזו או אחרת והם נועדו רק לתת בסיס למפרט אפשרי באותו התקציב מבחינת חוזק ואיכות. הרכיבים בכל מפרט מאוזנים ומתאימים לרמתו- אני לא אשים מארז ב150-300 שקל למפרט שעלותו 5 וחצי אלף. אם אתה רוצה מפרט גיימינג משתלם ששם דגש רק על שימוש זה- בשביל זה פתחתי את קטגוריית "מקסימום גיימינג, מינימום מחיר"- לשים כרטיס GTX460 במחשב שעלותו 2500 שקלים זה יספק גיימינג מצויין במחיר נמוך יחסית.

אני חושב שבכל מפרט שקיים GTS450 צריך להיות קיים גם HD6750 כאופציה, יש כרטיסי HD6750 שעולים פחות מ500 שקל.

http://tpucdn.com/reviews/Powercolor/HD_6850_SCS3_Passive/images/perfrel_1920.gif

מוזר באמת שלא שמתי אותו. בכל מקרה, למרות שהוא ו-5750 זה אותו כרטיס, השארתי את שניהם כי זה סה"כ אלטרנטיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

אני לא מבין מאיפה אתם מביאים את המחירים ל "מפרטים מומלצים" חיפשתי בהמון חנויות ותמיד אני מגיע לסכום של 1300+ יותר מהסכום שציינתם .

בפרט אני מדבר על 2 המפרטים היקרים ביותר בדף "מפרטים מומלצים"

ללא מסך אמורים להגיע ל-5K+ , בפועל זה די נושק ל-7K (לפעמים מלמעלה)

אני צריך לקנות מחשב, אם תראו לי חנות עם מחירים כאלה אני רץ, כרגע , עם תחתונים לקנות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לקנות מחשב, אם תראו לי חנות עם מחירים כאלה אני רץ, כרגע , עם תחתונים לקנות!

אתה לא צריך לרוץ עם התחתונים פשוט תפתח דיון מסודר על המפרט שאתה רוצה במפרטי מחשב ותראה מה תקבל... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מה קרה למדור מפרטים מומלצים?

כבר 5 חודשים הוא לא עודכן.

בעיני זה המדור שלכם.

בלי לפגוע את כל שאר הדברים שכאן אפשר לראות גם באתרים מקבילים אחרים.

המדור מפרטים מומלצים הוא מה שמייחד אותכם מכל שאר האתרים שעוסקים בנושאים אלו כי זה האתר היחיד שאפשר לראות בו לכל תקציב מפרטים מומלצים.

אז בהחלט חבל שאתם לא מעדכנים אותו לעיתים יותר קרובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור מספר בעיות שהיו לנו, המפרטים לא עודכנו בתקופה האחרונה.

אני מבטיח שלא רק שהם יועדכנו בקרוב, המדור הנ"ל יהיה טוב מכפי שהוא היה עד כה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...