Firefox - התוספים שלכם - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - התוספים שלכם

multicore

Recommended Posts

אני מקווה שאתה יודע שהפיטצ'ר הזה מובנה ב FF4, ואמור להיות מיושם בצורה הרבה יותר נחמדה - כבר לא צריך תוסף בשביל זה.

view-customize-tab groups

אני אישית חושב שזה פיצ'ר גאוני ומאוד נוח. וגם שהלשוניות של הטאבים שעלו למעלה כמו בכרום זה נוח מאוד.

רק מה, אני אוהב את הקטע בכרום שבדף הבית רואים את הדפים שגולשים בהם הכי הרבה. יש איזה add-on כזה גם לפיירפוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 654
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדכוני תוספים.

אני תמיד מחכה קצת זמן במעברי גירסה גדולים, כדי לא להיתקע בלי גירסאות מתאימות של תוספים שחשובים לי.

ובנושא הזה, בבקשה אל תהפכו את הדיון הזה ל"היה לי תוסף מגניב אבל הוא כבר לא עובד ב-4 אז מה לעשות??" - זה טיפשי ומיותר. עם הזמן כל התוספים הפעילים יעודכנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOGMEIN עדיין לא עובד כמו שצריך כלומר התוסף לא מותאם ל-4

מישהו יודע על דרך קלה להשתמש ב- PROTABLE 4 ולהעביר אליו את כל הפרופיל שקיים לי ב-3.6? כמובן שיעשה את כל הבדיקות תאימות של התוספים על הדרך וכו וככה אפשר להשתמש ב-4 בלי לדרוס את 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם MANAGER?

אני לא יודע מה עם ההרחבה, אבל ב-FF4 יש לך את התכונה

שבעקרון מיועדת בדיוק לדברים כמו דוא"ל רשתות חברתיות ועוד.

אני רק לא יודע אם אפשר לעבוד ככה עם מספר חשבונות במקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אפשר היום לעשות את זה גם בכרום וגם באופרה, ואפשר להתחבר למספר חשבונות ג'ימייל במקביל, אבל עדיין נח לי עם ה- MANAGER.. אולי צריך להתרגל להשאיר את כל התיבות פתוחות וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זאת בדיוק הנקודה. ה-App Tabs האלה נשארות "פתוחות" כל הזמן והתוכן שלהן נטען עם פתיחת הדפדפן. כך שאתה לא צריך להתעסק עם כניסה ידנית לחשבונות הללו בכל פעם שאתה סוגר את הדפדפן ופותח אותו שוב. בנוסף כשיש לך הודעה חדשה ה-Tab הזאת זוהרת (או אפקט דומה) כדי להתריע על הודעה חדשה כך שבאופן כללי זה די פונקציונלי ולדעתי דומה מאוד (אם לא זהה) לפונקציונאליות הבסיסית של הרחבות ה-notifer השונות.

לגבי Manager, אי אפשר להתווכח על מה יותר או פחות נוח לך, ואני מניח שבימים עד השבועות הקרובים היא תעודכן (אתה גם תמיד יכול לנסות להתקין את הגרסה גם אם אין התאמה באמצעות עריכת הקוד שלה ושינוי הגרסה העדכנית ביותר הנתמכת ל-4).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שזה פיצ'ר גאוני ומאוד נוח. וגם שהלשוניות של הטאבים שעלו למעלה כמו בכרום זה נוח מאוד.

רק מה, אני אוהב את הקטע בכרום שבדף הבית רואים את הדפים שגולשים בהם הכי הרבה. יש איזה add-on כזה גם לפיירפוקס?

fast dial פועל יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ על Personal Titlebar

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/personal-titlebar/

מאפשר להעביר דברים ל Tittle bar כולל למשל כפתורי \ תפריטי מועדפים וכל חלק UI אחר שרק תרצו.

(מה שהיה מאוד חסר לי בתצורה החדשה של השועל, כי תמיד המועדפים שלי היו שם למעלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההרחבות שלי לפיירפוקס 4 הן בעיקר תיקונים למה שמוזילה קילקלה:

- Rss Icon In Awesomber - מחזיר את האייקון של ה-RSS לתוך שורת הכתובת.

- Status-4-evar - מחזיר חלק מהפונקציונליות שנלקחה מהסטטוסבר.

- 4 UI fixer - הזזת כפתור ה- ותיקונים נוספים.

- Theme Font & size changher - מאפשר לשנות את הפונט וגודלו בפיירפוקס עצמו.

- showcase - תחליף עלוב ל-TabSidebar.

יש הרחבות ישנות ששודרגו משמעותית במעבר לגירסה החדשה:

- LiveClick - ניהול RSS במנהל הסימניות המובנה.

- Toolbar buttons - הוספת עשרות אייקונים שימושיים.

- ל-GmailManager יש גירסה תואמת ל-FF4.0 (גירסה 0.6.4.1).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...