Windows Deployment Services - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows Deployment Services

^pb^

Recommended Posts

אהלן.

אנחנו משתמשים בפיתרון WDS של מייקרוסופט להפצה של imageים. אני מכין את הdeployment image, הIMAGE הראשוני שעולה ומתקשר עם השרת WDS ומוריד את הIMAGE המתאים, מקובץ הboot.wim שבדיסק הפעלה של 7.

הבעיה היא שלIMAGE הזה אין לחלק מכרטיסי הרשת שאני עובד איתם, בעיקר לא כאלה של 3com.

יש אפשרות לדחוף איכשהו לimage הזה?

יש דרך שידועה לכם שעדיפה לדחיפת IMAGEים מאשר WDS? (השתמשנו פעם בghost והגענו למסקנה שWDS עדיף)

טנקס :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מספר מכונות קטן הכי קל פשוט להכין אימאג' לכל סוג של מכונה ולהעלות אותם לWDS. אם מצד שני יש לך מספר רב של מכונות, אז אתה צריך לדחוף דריברים לאימאג'. לא התהליך הכי כייף בעולם.. אבל תצטרך לרתום את הכוח של לצורך זה.

או שאולי מישהו מכיר מדריך טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מספר מכונות קטן הכי קל פשוט להכין אימאג' לכל סוג של מכונה ולהעלות אותם לWDS. אם מצד שני יש לך מספר רב של מכונות, אז אתה צריך לדחוף דריברים לאימאג'. לא התהליך הכי כייף בעולם.. אבל תצטרך לרתום את הכוח של לצורך זה.

או שאולי מישהו מכיר מדריך טוב..

אני כן מכין אימג' לכל סוג של מכונה - הבעיה היא לא בIMAGE עצמו.

יש את הIMAGE הראשוני שעולה מהרשת, והוא מאפשר לך לבחור איזה IMAGE אתה רוצה להתקין (במידה ויש לך יותר מאחד), והוא זה שמוריד את הIMAGE בצ'אנקים ושומר אותם להארדיסק ולבסוף שופך אותם.

הבעיה היא שבIMAGE הראשוני הזה אין דרייבר לכרטיס שלי, ולכן כשהוא עולה הוא לא מצליח לתקשר עם הWDS ולהמשיך בתהליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

או מצד שני - אתה יכול להריץ sysprep על המערכת לפני שאתה עושה image snap ולדחוף את כל הדרייברים שם. בצורה הזאת אתה גם יכול לנצל את הswithc של sysprep /bmsd כדי להימנע מבעיות במידה ויש לכם מערכות שמתמשות בארכיטקטורות שונות.

בכללי, מאוד מומלץ לעבוד עם sysprep בהכנת אימאג'ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...