רעיונות איך לטוס לחלל/בחלל, לא חובה שלכם - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעיונות איך לטוס לחלל/בחלל, לא חובה שלכם

yambtz

Recommended Posts

Sifo Jen:

אז ככה, האור, נוסע ב300K מטר לשניה

תיקון 300K קילומטר בשניה.

המהירות שגילו שהיא יותר מהירה נקראת מהירות הכבידה

יש רעיון מסע ע"י קרן עצומה. יבנו קולטי שמש ענקיים שיצרו קרן עוצמתית שתסיע סוג מסויים של חללית

ע"י דחיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי משהו גאוני!!!

קיצר איך מגיעים לירח יותר מהר ובפחות דלק?

פשוט מוסיפים עוד מיכל עצום מלא בנייטרו!!

ואז כשעוברים תבטפוסרימה (איך שכותבים את זה ;D) מדליקים את הנייטרו ואז וווששששששששש אתה בירח (או לאיזה מקום מרוחק זה חוסך איזה שנת אור ככה...) ;D ;D

גאוני!!!!!!!:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בעתיד הקרוב/רחוק יהיו שכלולים בכל מה שקשור לתחום נסיעב בחלל, ואולי לא.

ואולי מחר תתחיל מלחמה גרעינית. שום דבר לא ידוע. מה שכן ידוע שרצוי לא לפתח ציפיות משוגעות

ולחיות חיים רגילים, כמו שעכשיו ולהנות מהם. אנחנו צועדים עם המדע והוא עם הזמן משתכלל, ככה

שתיתנו לזמן להוכיח או להפריך את הטיעונים שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזמן יש שלושה זמנים:

עבר: כל מה שקרה לפני שקראתם את הטקסט הזה

הווה: כל מה שקורה בזמן שאתם קוראים את הטקסט הזה

עתיד: כל מה שיקרה אחרי שתקראו את הטקסט הזה

הזמן נמדד בשניות, דקות, שעות, ימים, אבל המושגים האלו לא מגדירים מה זה זמן.

זמן הוא דבר נתון שלא יכול לא להתקיים, תמיד היה, תמיד יהיה, אלא אם מישהו יוכיח אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם זמן זה מושג ארצי. הוא הומצא כדי להתמצאות, שלא נלך לעיבוד. אם אתה כל כך מתעקש על שזמן תמיד היה

זה רק מסבך תדברים ומסתיר תפתרון להרבה שאלות יותר עמוק. אם תמיד היה זמן זה אומר שהוא לא התחיל, אם דבר

כמו זמן לא התחיל אז למה שמשו יתחיל בכלל. זה פשוט קיים כמו הזמן. כל זה נהיה ככה ברגע שאתה רוצה לכל דבר

להצמיד תמושג זמן שזה מושג ארצי.. עבר הווה עתיד יש על כדור הארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי לעשות קצת ניסויים. הגעתי למסקנה שהדרך הכי טובה להתגבר על כוח המשיכה היא לנטרל אותו. לא רציתי לעשות ניסויים על כדור הארץ כי יש רק אחד אז בחרתי משהו אחר שיש לו כוח משיכה. ידוע שלכל דבר יש כוח משיכה אבל אני צריך משהו מורגש, משהו שקשה להתרחק ממנו מרוב שהוא מושך אותך אליו ולא מאפשר לך להתרחק, ומצאתי דבר כזה. עוגה! אני לא אפרט את מהלך הניסוי (סודי בינתיים) אבל הגעתי למסקנב שכדי להתגבר על כוח המשיכה כל מה שצריך לעשות זה לאכול את כדור הארץ. ניסוי אחר הוכיח שאם נכסה את כדור הארץ בחומרים שונים כגון רוטב טבסקו רוב האנשים לא רק שיעופו, אלא גם ישוגרו לצדק, אם כי מעטים ירגישו כאילו הם שוקלים טון.

בקרוב אני אפנה לנאס"א עם הרעיון. מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, אני אתן שיטה אחת לטיסה לחלל ובחלל, שימו לב ששתי השיטות כרוחות בהרבה הסברים מדעים ואני לא הולך ליכתוב את כל ההסבר אז הינה שתי השיטות שעובדים בהם בנס"א על רגל אחת:

טיסה לחלל:

התאוריה.:

ישנו דבר כזה שנקרא מוליך על, מוליך על מוליך חשמל (ומטעני אנרגיה אחרים) בכמויות גדולות עם שאיפה לאפס איבוד אנרגיה.

אותו מוליך על כאשר עומר סידרה של שינויים ומחובר למכשיר מיוחד בהולכת חשמל נכונה מבטל את כוח המשיכה של כדור הארץ.

הרעיון הוא לבטל את כח המשיכה של כדור הראץ מתחת לחללית ואז להשתמש במינימום כח כדי לדחוף את החללית למעלה.

הבעיה:

כדי שמוליכי על יעבדו (או לצורך העיניין יבטלו את כח המשיכה) הם צריכים להיות בטמפ' -50 ומעטה, כיום מצליחים לסנתז מוליכים חדשים שעובדים גם ב20- , אבל עדיין לא הגיעו לנקודה בה יכולים להשתמש בזה פרקטית למכוניות מעופפות או חלליות.

כעקרון זו השיטה הכי מצופה כמעט וודאיי שזו השיטה הבאה בה נטוס לחלל.

טיסה בחלל:

התאוריה:

אז ככה, האור, נוסע ב300K מטר לשניה, הדבר המהיר ביותר לפי אמונת העם (קיימים דברים הרבה יותר מהירים אשר התגלו בשנים האחרונות) , נע במימד אחר, המימד קרוי SUB SPACE , כעקרון אם אתה מעביר את עצמך למימד הזה אתה בברירת מחדל במהירות האור, כדי להגיע למימד הזה משתמשים בטכנולוגיה הקרויה WARPING, מה שעושים (בתאוריה) זה בעצם מקטבים את הקדימה של החללית קיטוב חיובי (שואף להשאר במעתקת החלל שלנו) ואת הצד האחורי בקיטוב שלילי (שואף להשאר במעתקת הSUB SPACE) ובכך יוצר אפקט גומיה ויורה את החללית קדימה בתוך SUB SPACE, המהירות נקבעת ע"פ חוזק "המתיחה" ובעצם יכול להגיע עד מהירות האור 9.99 שזה אומר מהירות האור עצרת 9.99.

הבעיה:

כדי ליצור את הקיטוב הזה אתה צריך הרבה אנרגיה, לפי חישובים צריך לשניה אחת של WARPING פי 1000 ממה שהשמש אי פי יצרה ותייצר.

הפתרון הוא יצירות כור אנטי חומר, אנטי חומר שמתנגש עם חומר יוצר אנרגיה תאורה ויכול לתת תשובה לזלילת האנרגיה בכיף.

כעקרון היום הבעיה היא ליצור כור אנטי חומר, אני לא אכנס למה הבעיה אבל הצליחו ליצור תגובת אנטי חומר בתוך כור ל8 שניות שלמות!! (זה המון).

מאמינים שיצליחו ליצור כזה כור שיעבוד באופן סדיר תוך 60 שנה.

שתי השיטות האלו הם השיטות הכי יעילות מכל בחינה אשר באופן כמעט וודאי אפשר להגיד שיקחו מקום בתרבות החלל העתידית.

יאיר.

LOL!

ROTFLMAO!

יותר מדי ביוני?

אכלת משהו מקולקל?

משתמש בסמים?

יותר מדי אלכוהול בפחות מדי זמן?

בדיחה מאוחרת של 1 באפריל?

או בקיצור, כל פעם מחדש מדהימים אותי בפורום הזה עם גיבובי השטויות שמועלות לאתר. אתה באמת לא מתבייש לכתוב כאלה דברים?

לא רק שאין שום דבר הגיוני במה שכתבת אלא גם הפכת את כולנו לטיפשים יותר בגלל שקראנו את זה.

SUB SPACE? מוליך על מבטל את כוח הכבידה? אלוהים אדירים...... כמה שטויות בהודעה אחת. WARPING? והדובדבן שבקצפת, חישוב (משוער) של כמות האנרגיה שצריך בשביל WARPING (לדעתי היא אינסופית, זאת כמות האנרגיה שצריך כדי להביא משהו מ"ארץ לעולם לא" לעולם האמיתי), פי 1000 ממה שהשמש ייצרה אי פעם ותייצר כדבריך. עם כזאת כמות אנרגיה אני מטיס את כל כדור הארץ לאן שתרצה באיזה מהירות שתרצה, יותר נוח מלהטיס אסטרונאוט מסכן לבד..... עדיף שיטוס עם כל המשפחה והחברים ואם אפשר שיעשה את זה מהכורסא בסלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח כן !!....... יופי של ניגודים.

אנחנו עדיין לא יודעים על מה מבוסס כוח המשיכה של הארץ נכון ? מה בכלל יכול למשוך כל דבר. אנחנו בנתיים

מסוגלים להבין רק מגנט שעובד על משיכה אלקטרונית.

עריכה: הודעה זאת היתה אמורה לבוא לפני ההודעה של captaincaveman

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...